EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sende doğurma ön hazırlıklarını yaşamışın canan yaaa.allah yardımcın olsun işte o gıcık sezeryanla çok kötü oluyo ameliyat yerin öksürmeyi,hapşurmayıikusmayı kabusa çeviriyo.umarım normal hayırlı doğumlarınız olur alttan muayeneye alışmışın sen zaten  :ehi: senin için daha az acılı olur normal doğum.
benim 7 cm açılmam da boşa gitti yanarım yanarım ona yanarımmm  :ehi: :ehi: gıcık bi doğum oldu benim yaa bunu saymıyorummm  :k06: :k06: :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

gerçekten az değil 7 cm açıklık... hayırlısı dediğin gibi bunu sayma  :ehi: :ehi: eee o zaman 2.de senin direk sezeryandır...  hala devam ediyor o kural dimi 1.sezeryansa diğerleride sezeryan oluyor dimi :icon_scratch:

eylülll korkma bende senden normal doğum bekliyorum yapılıyım dediğin için bu performansı bekliyorumda o kafa çapından emin değilim  :ehi: :ehi:

ha birde kegel ekzersizleri varmış duydunuz mu netten araştır kasları kuvvetlendiriyormuş normal doğumda kesiği azaltmak,kolay doğum için...

banu_fth

inşalah hayırlı doğumlar olur kızlar yaa ..

valla korktum biraz ama  :k06: :k06:  ecele faydası yok biliorum  :k06:  başa gelen çekilir yaa ..  Allah ta dağına göre kar verir .. bunlar umut ekmeği benim için ..  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Kasım , 2011, 17:31:46
gerçekten az değil 7 cm açıklık... hayırlısı dediğin gibi bunu sayma  :ehi: :ehi: eee o zaman 2.de senin direk sezeryandır...  hala devam ediyor o kural dimi 1.sezeryansa diğerleride sezeryan oluyor dimi :icon_scratch:

eylülll korkma bende senden normal doğum bekliyorum yapılıyım dediğin için bu performansı bekliyorumda o kafa çapından emin değilim  :ehi: :ehi:

ha birde kegel ekzersizleri varmış duydunuz mu netten araştır kasları kuvvetlendiriyormuş normal doğumda kesiği azaltmak,kolay doğum için...

valla dr um da öle beklio ama bakalım .. iri bebek diyip duruyor .. eşimde dior sana güveniom .. kolay olucak korkma .. olmazsa sorarım sana diorum .. valla sesimi nerde olsan duyarsın .. hani kolay olucaktııııııııııııııııııı diye bağırrım iyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 12 Kasım , 2011, 17:26:57
sende doğurma ön hazırlıklarını yaşamışın canan yaaa.allah yardımcın olsun işte o gıcık sezeryanla çok kötü oluyo ameliyat yerin öksürmeyi,hapşurmayıikusmayı kabusa çeviriyo.umarım normal hayırlı doğumlarınız olur alttan muayeneye alışmışın sen zaten  :ehi: senin için daha az acılı olur normal doğum.
benim 7 cm açılmam da boşa gitti yanarım yanarım ona yanarımmm  :ehi: :ehi: gıcık bi doğum oldu benim yaa bunu saymıyorummm  :k06: :k06: :k06:

sayma sayma bunu zaten .. bi tane fıstık doğurdun  ;D  :love9:
yanına bir fındık yakışır bunun yaa tek kalmasın zuzu ..  :k06: :k06: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Kasım , 2011, 17:36:00

valla korktum biraz ama  :k06: :k06:  ecele faydası yok biliorum  :k06:  başa gelen çekilir yaa ..  Allah ta dağına göre kar verir .. bunlar umut ekmeği benim için ..  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: sıralamışsın türk atasözlerini...  :ehi: :ehi: tırstığının resmidir bu yazılar  :tongue3:
hakkımızda hayırlısı olsun  :amin: :amin: oğuzhanın sayfasınıda katlettik  :suclu: :suclu:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Kasım , 2011, 17:39:40
Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Kasım , 2011, 17:36:00

:ehi: :ehi: :ehi: sıralamışsın türk atasözlerini...  :ehi: :ehi: tırstığının resmidir bu yazılar  :tongue3:
hakkımızda hayırlısı olsun  :amin: :amin: oğuzhanın sayfasınıda katlettik  :suclu: :suclu:

hıhı ... tırsıom ama napalım sonuç değişmiycek ..  :k06: :k06:  normal derse normal için direnicem dayanıcam . inaşallah açılma olsun da başka bişi istemiom .. yetrli açılma olsun inşallah ..  :amin: :amin:

hakkat yaaa .. başka yere geçek çocuğun sayfası katloldu .. kusura bakma dezzeeemm balımm ..
yirim o dişsiz ağzını senin  :k06: :k06: :love9: :love9: :love9: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:k06: :k06: oyyy olurmu kızlar yaaa oğlumun sayfasını katletmekte neymiş renk kattınızzzz sayfamıza.ben dün oğluş carlayıncaaa apar topar çıktım şimdi okudum muhabbetinizi tek kelimeyle züppersinizzzzz  :opucuk: :opucuk: seviyorum kızz siziii  :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

dün babanla tanışmamızın 7.yılına merhaba dedik annecim pek iç açıcı şeyler yaşamıyoruz bu ara yaaa hayırlısı.neyse kötü şeyler yazmıcam artık seninle hep güzel anılarımız olsun burda.az önce hamile günlüğümü okudum tek tek 40 sayfasını hüngür hüngür ağladım yine duygular tavan yaptı bende.ama güzel oluyomuş bi şeyler yazıpta sonradan okumak.onun için buraya kötü şeyler yazmıcam allahın izniyle artıkın....  :love9: :love9: küccük bi canavar oldun annecim düz yatırıyorum yere geldiğimde yatırdığımın tam tersi yöne dönmüş olarak buluyorum seni götün götünn dönüyosun olduğun yerde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yüzüztü koyunca tek kolunla çabalayarak sırt üstü dönüyosun dönünceki o şaşkın ifaden yokmu bi yumuluyorum sana bağırana kadar öpüyorum.öpülmeyi hiç sevmiyosun annecim bizde babanla öpmeye doyamıyoruz seni nasıl kızıysun bizeeeee  :ehi: ölürüm sanaaaaa eşşek sıpasııı büyüdün de öptürmüyosun artık tuuhhh sanaaaa rezil dosbaaaaa  ;D
gece ne yaptın annem yaaa uyutuyorum uyanıyosun doğduğundan beri hiç bu kadar uyanmamıştın bir gecede nazar mı etti sana eşşek komşucuklarrr.napıyım yani uslu bi çocuksun görenler şaşırıyo ee tabi doğal olarakta nazar değiyo.ben biraz abartıyorum soranlara uyumuyo ağlıyo yemiyo içmiyo... diyeeee ama geldiklerinde yada gittiğimizde görüyolar yalan söylediğimi  :ehi: :ehi: :ehi:
yalnız kalma çalışması yapıyoruz senle ve de sallamadan uyumaaa çalışması biraz biraz yalnız kalmya alışıyo gibisin annecim sallamadan uyumayada anca çok yorulmakn gerekiyor.inşallah başarırırz birlikte sen de rahat edersin bendee  :amin: seni seviyorummmm canım oğlummm bugün 119 günlüksün  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlum 2 gündür anamı ağlattın sürekli kucak istiyosun yatırınca bağırıyosun sürekli kollarımda dermen kalmadı kuzum yaaa geceleri de 3 gündür zırt bırt kalkıyosun bi problem var ama anlamadım.gayet uslu bi çocuk olmuştun halbuki huyların değişiyo sanırım daha kimbilir kaç kez değişeceksin..olsun bi yerin ağrımasın da idare ederim ben.annanen ve deden de gelemiyolar bu ara annanen hastaydı bugünde dedn hasta olmuş işe yarayacakları zaman yoklar neyse onların da canları sağolsun  :amin: baban geliyo akşamları hiç gülmüyosun ona sürekli mız mızlanıp ağlıyosun o da durmuyosun diye hemen bana veriyo seni o da hiç yardım etmiyo yani anlayaağın kuzucum.
uyandın şimdiii mesai zamanıııı  :opucuk: :opucuk:

serife26

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 15 Kasım , 2011, 13:37:54
oğlum 2 gündür anamı ağlattın sürekli kucak istiyosun yatırınca bağırıyosun sürekli kollarımda dermen kalmadı kuzum yaaa geceleri de 3 gündür zırt bırt kalkıyosun bi problem var ama anlamadım.gayet uslu bi çocuk olmuştun halbuki huyların değişiyo sanırım daha kimbilir kaç kez değişeceksin..olsun bi yerin ağrımasın da idare ederim ben.annanen ve deden de gelemiyolar bu ara annanen hastaydı bugünde dedn hasta olmuş işe yarayacakları zaman yoklar neyse onların da canları sağolsun  :amin: baban geliyo akşamları hiç gülmüyosun ona sürekli mız mızlanıp ağlıyosun o da durmuyosun diye hemen bana veriyo seni o da hiç yardım etmiyo yani anlayaağın kuzucum.

benim oğlana dönmüş seninki de,akıllı bebeğim gitti yerine kucakta kucak isteyen başkada bişe gözü görmeyen,bırakınca çığlık atan bir bebek geldi,ben de 10 gündür bu şekildeyim,bakalım düzelecek mi,kendi kendine uyumaya başlamıştı o da gitti,hep emmek istiyor,seninki nsl uyuyor nurcum,ben de kafaları yiyorum inan şu ara.

Aytii

aynen

benimkide büyüdükçe tırlatıyor  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: serife26 - 15 Kasım , 2011, 14:29:10
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 15 Kasım , 2011, 13:37:54

benim oğlana dönmüş seninki de,akıllı bebeğim gitti yerine kucakta kucak isteyen başkada bişe gözü görmeyen,bırakınca çığlık atan bir bebek geldi,ben de 10 gündür bu şekildeyim,bakalım düzelecek mi,kendi kendine uyumaya başlamıştı o da gitti,hep emmek istiyor,seninki nsl uyuyor nurcum,ben de kafaları yiyorum inan şu ara.

aynen şerife neden böyle oldu anlamıyorum sürekli çığlık atıyo yatırınca.. 2 dk yalnız durmuyo ne yemek yiyebiliyorum ne bi şey.dediğin gibi kendi kendine oynamaya ve uyumaya alışıyordu şimdi hepsi gitti..azcık uyusada dinlensem diye bakıyorum.benimki emmekte istemiyor emzirmeye çalışırken de bağırıyo ben kafasını bu tarafa çekiyorum o var gücüyle diğer tarafa çeviriyo kollarımda derman kalmadı.ben sallayarak uyutuyorum beşiğinde sallarsam uyuyo bırakınca el ağıza giriyo cork corkk başlıyo bağırmaya  :sad1: :sad1: migrenim tuttu uykusuzluktannn  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Kasım , 2011, 14:54:53
aynen

benimkide büyüdükçe tırlatıyor  :-\

işimiz zorrrr  ;D kıpır kıpır götü başı ayrı yere gidiyo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kuzum noldun yaaaa tam bi fırlama oldun bugün 122 günlüksün.yürümek istiyosun azcık azcık bastırıyorum yere eğilip ayaklarına bakıp çığlık atarak yürümeye çalışıyosun maşallah sana kuzum yaaaa  :nazar: :nazar: