28 Mart , 2024, 21:19:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

Aytii

kız Nur gel kocaları bırakalım senle yaşayalım biz  :ehi: kadınım ol  :toothy10: Oğuzhanı evladım gibi severim  :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Kasım , 2011, 14:45:09
kız Nur gel kocaları bırakalım senle yaşayalım biz  :ehi: kadınım ol  :toothy10: Oğuzhanı evladım gibi severim  :toothy10: :toothy10:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: ayyyy aytennnnn çok yaşa emiiiiii çatladım gülmektennn alemsin.ben de bu teklifi bekliyodum ne zaman kurtaracak beni bu hayattan çekip çıkartacak diyee  :k06: :k06: :k06: :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

kelebegimm

]

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Kasım , 2011, 00:32:47 #124 Son düzenlenme: 10 Kasım , 2011, 14:06:42 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
pamuk oğlum bugün çok kötüydüm annecim.annanenlere gittiğimde alt kattaki bebeğin öldüğünü öğrendim senden 1 ay önce doğmuştu.camdan bakarken eşarba sarılmış bebği gördüm ve onu gördüğümden beri yüzüm asık.öyle üzüldümki annecim çok garip bi bayandı bebeği 2600 doğmuştu sürekli misafire hizmet ediyordu hamileyken karnı hiç büyümemişti.kalbi delikmiş doktorlar anlamış.koca ankarada ihmalden öldü yavrucak hastane hastane gezdirmişler ameliyat olması gerekiyorken anjiyo yapıp gönderilmiş.o annenin acısını içimde hissettim akşama kadar kucağımdaydın bir an bırakmaya kıyamadım seni kuzum benim.allahım senin acını göstermesin bana.onlarada sabır versin.çok etkilendim

Balböceği

Ayyy ne aci birsey  :crybaby2: :crybaby2: Rabbim kimseye evlat acisi gostermesin  :amin: :y25: :y25:
gece gece icim parcalandi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allah sabr versin  :amin:

Rabbim yavrularimiza hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 00:35:51
Ayyy ne aci birsey  :crybaby2: :crybaby2: Rabbim kimseye evlat acisi gostermesin  :amin: :y25: :y25:
gece gece icim parcalandi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allah sabr versin  :amin:

Rabbim yavrularimiza hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin:

amin canım sabahtan beri ruh gibi geziyorum bende alt kattan ağlamalar geldikçe mahvoldum allah kimseye yaşatmasın evlat acısını  :amin:

Balböceği

Aytii

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

off okurken çok kötü oldum ben  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dün haberlerde gördüm 3,5 aylık bebeğe 2 yıl sonrasına MR randevusu verilmiş  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: Allah akıl fikir versin iman versin bunlara  :cussing: :cussing: :cussing:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Kasım , 2011, 10:08:04
:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

off okurken çok kötü oldum ben  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dün haberlerde gördüm 3,5 aylık bebeğe 2 yıl sonrasına MR randevusu verilmiş  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: Allah akıl fikir versin iman versin bunlara  :cussing: :cussing: :cussing:

bebeğin kucaktaki cansız bedeni aklımdan hiç çıkmıyor gecede kötü kötü şeyler gördüm oğuzhanla ilgili.etkilendim o bebekten.
dediğin haberi annem söyledi bana da 2 yıl sonrasına randevu vermişler allahın belaları  :caca: :caca: :caca:

xxcansuxx

CANIM YA ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN İÇİM KÖTÜ OLDU... BENDE GEÇEN RÜYA GÖRMÜŞTÜM O GÜN AKŞAMA KADAR ETKİSİNDEN KURTULAMADIM... BİRDE SEN BEBEĞİ CANSIZ HALİYLE GÖRMÜŞSÜN  :y25: :y25: ALLAH O BAYANA SABIR VERSİN ÇOK ZORDUR BİZ RÜYASINDA ETKİLENİYORUZ KİM BİLİR İÇİ NE ÇOK YANIYORDUR  :y25: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: :y25: off içim eridi resmen içim gitti ALLAH AİLESİNE ANNESİNE BABASINA SABIR VERSİN ALLAH EVLAT ACISI GÖSTERMESİN KİMSEYE  :y25: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 14:19:33
CANIM YA ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN İÇİM KÖTÜ OLDU... BENDE GEÇEN RÜYA GÖRMÜŞTÜM O GÜN AKŞAMA KADAR ETKİSİNDEN KURTULAMADIM... BİRDE SEN BEBEĞİ CANSIZ HALİYLE GÖRMÜŞSÜN  :y25: :y25: ALLAH O BAYANA SABIR VERSİN ÇOK ZORDUR BİZ RÜYASINDA ETKİLENİYORUZ KİM BİLİR İÇİ NE ÇOK YANIYORDUR  :y25: :y25:

bende onu düşündüm hep canan.ben bu kadar etkilenmişken o anne neler yaşıyo.annemlerin alt komşusuydu annemlere misafir gelip gittikçe ben suçlu gibi hissettim kendimi onlar aşağıda ağlarken biz yukarıda bayram yaşıyorduk.offff ne biliyim işte çok fenaaa

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Kasım , 2011, 14:38:14
:y25: :y25: off içim eridi resmen içim gitti ALLAH AİLESİNE ANNESİNE BABASINA SABIR VERSİN ALLAH EVLAT ACISI GÖSTERMESİN KİMSEYE  :y25: :amin:

amin kevsercimmm aminnnnnnnnnnn

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 14:40:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 14:19:33

bende onu düşündüm hep canan.ben bu kadar etkilenmişken o anne neler yaşıyo.annemlerin alt komşusuydu annemlere misafir gelip gittikçe ben suçlu gibi hissettim kendimi onlar aşağıda ağlarken biz yukarıda bayram yaşıyorduk.offff ne biliyim işte çok fenaaa
onlara rabbimden sabır dilemekten başka ne yapabiliz ki... sende çok düşünme etkilenmemek elde değil canım ama oğluna süt lazım  :opucuk: Allah hepimizin evlatlarını korusun  :amin: :amin: o aileyede sabır versin :amin: :amin: tez zamnda sağlıklı bebeler nasip etsin :amin: :amin: