kızlar bebeğim şaka yapmış bize kızımız olacakmış

Başlatan bihterp3416, 01 Ekim , 2011, 15:11:20

« önceki - sonraki »

bihterp3416

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 02 Ekim , 2011, 21:28:17
HAYIRLI EVLAT OLUR INSALLAH  :amin:
amin canım çok sağol darısı tüm isteyenlerin başına inşş :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZÜN AYDIN CANIM.  :flowers:
SALİH EVLATLARDAN OLUR İNŞALLAH  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm erken ögrendin sende  :laughing7: :opucuk: darisi basima bakalim kismet bende sali günü gitcem insallah ögrenirim sagliklan  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Ekim , 2011, 23:07:19
GÖZÜN AYDIN CANIM.  :flowers:
SALİH EVLATLARDAN OLUR İNŞALLAH  :amin:

çok sağol canım aminn inşallahh :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Ekim , 2011, 23:10:27
hayirli olsun cnm erken ögrendin sende  :laughing7: :opucuk: darisi basima bakalim kismet bende sali günü gitcem insallah ögrenirim sagliklan  :amin: :amin:
çok sağol canım benim evet ya doktorumuz erken söyledi erkek olunca biraz daha erken öğrenilebiliyormuş.. inşş bir kaç hafta sonra sonuç değişmez ama paşanın pipisinin fotosonu bile gösterdi  :k06: :k06: ayy ccanım seni çok merak ediyorum rabbim gönlüne göre verir inşş :amin: :amin:

__nil__

cnm doktor pipisini gösterdiyse değişmez artık cnm merak etme.Güzel güzel büyüsün oğluşun..

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 15:16:48
cnm doktor pipisini gösterdiyse değişmez artık cnm merak etme.Güzel güzel büyüsün oğluşun..
inş canım fotosunu bile verdi canım hatta attım buraya.. seda arkadaşımızın da erkek olacak onunda böyle fotosu varmış .. bakalım nasip sıra sende inşş

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Ekim , 2011, 15:21:38
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 15:16:48
inş canım fotosunu bile verdi canım hatta attım buraya.. seda arkadaşımızın da erkek olacak onunda böyle fotosu varmış .. bakalım nasip sıra sende inşş

ben yarın gidicem bakalım görmeye başka doktora bakalım o ne diyecek...inş bende öğrenirim hemen.

Ya-semin

gözünaydın canım, inşallah kucağına aldığın günleri de görürsün 
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

bihterp3416

Alıntı yapılan: Ya-semin - 05 Ekim , 2011, 21:27:50
gözünaydın canım, inşallah kucağına aldığın günleri de görürsün 
amin canım darısı tüm isteyenlerin başına inşşş :amin:

bihterp3416

komik gibi ama doktorum bu ayda kıza benziyor dedi anlamadım gitti bir ay sonrada tekrar erkek derse ne olacak çok sinir oldum ya moralim bozuk kız olacak diye değil böyle farklı söylemelerine ya ultrasyon fotosunda bile pipi görünüyor gösterdi bize bu sefer kız dedi halla halla bunda var bir hayır  :dontknow: :dontknow:

krizantem84

gözün aydin canim RABBIM saglicakla kucagina almayi nasip etsin :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: krizantem84 - 03 Kasım , 2011, 19:04:14
gözün aydin canim RABBIM saglicakla kucagina almayi nasip etsin :amin:
sağol canım halen ne olacağını karar veremiyorum bir erkek bir kız diyorlar off

Balböceği

RuHGuZeLi

sen doktoruna bakma üzme de canını. Sağlıklı olsunda kız olsun erkek olsun önemi var mı ? Sen bu sorunu stress yaparsan meleğinde hisseder annesi.