kızlar bebeğim şaka yapmış bize kızımız olacakmış

Başlatan bihterp3416, 01 Ekim , 2011, 15:11:20

« önceki - sonraki »

krizantem84

hayirli sagliklisiyla dünyaya gelir insallah :amin:

gökkusağı

cnmçok sevindim hayırlı uğurlu olsun bizde gittik dr umuza sorduk geçen gün 12.hafta cinsiyyet konusunda en çok yanıldığımız hafta bi dahaki gelişinizde söliim en iisi dedi  :k06: ama sizin  resimde sankim pipiş görünüo gibi benmi yanlış gördüm acep  :k06: :nazar: maşallah size inş yanılmaz drunuz  :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: krizantem84 - 01 Ekim , 2011, 22:42:52
hayirli sagliklisiyla dünyaya gelir insallah :amin:
amin cnm Allah razı olsun  :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 01 Ekim , 2011, 23:00:20
cnmçok sevindim hayırlı uğurlu olsun bizde gittik dr umuza sorduk geçen gün 12.hafta cinsiyyet konusunda en çok yanıldığımız hafta bi dahaki gelişinizde söliim en iisi dedi  :k06: ama sizin  resimde sankim pipiş görünüo gibi benmi yanlış gördüm acep  :k06: :nazar: maşallah size inş yanılmaz drunuz  :love9:
çok sağol canım ayy benim eşim doktora sordu doktorum da sağolsun bir saat baktı bakalım inş yanılmıyordur.. ama fotodada pipi görünüyor gibi hatta ultrasyonda bizede gösterdi ama dediğin gibi belki yanılır ama işte düşüncesi bile insanı mutlu ediyor  :k06: aynen canım o gördüğün pipi dedi doktor  :k06: :k06: inş yanılmaz  :amin:

__nil__

maşallah size canım.Bizimde doktor ikili taramada kıza benziyor dedi ama emin olamadı bizde şimdi 16.haftayı bekliyoruz net öğrenmek için.

seda87

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 01 Ekim , 2011, 15:16:52
hatta kızlar bunlardan ultrasyon resimlerimiz inşş doktorumuz yanılmıyordur

canm benimde böyle resmi var bebeğimin evet bu pipisi :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

oy maşşallah oğluş geliyor demekki ..

hayırlısıyla bereketi ile gelsin inşallah .. şansı uğuru bol olsun .. uzun ömürlü olsun güzel melek  :love9: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: seda87 - 02 Ekim , 2011, 13:51:33
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 01 Ekim , 2011, 15:16:52
hatta kızlar bunlardan ultrasyon resimlerimiz inşş doktorumuz yanılmıyordur

canm benimde böyle resmi var bebeğimin evet bu pipisi :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
canım ya vallahi korkuyordum yanılır diye ama herhalde doktorumuzun tahmini doğru çıktı  :hieyt: erkek bebeği olanların hep böyleymiş çok şükür rabbime ... gerçekten de ben ultrasyon resimlerinden pek anlamam ama burda bariz pipi görünüyor  :k06: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Ekim , 2011, 02:26:20
maşallah size canım.Bizimde doktor ikili taramada kıza benziyor dedi ama emin olamadı bizde şimdi 16.haftayı bekliyoruz net öğrenmek için.
çok sağol canım benim .. doktorumuz bayağı emindi çok baktı bide kız bebekleri daha geç anlaşılıyormuş eğer tam bişey demediyse tereddütte kalmıştır.. canım benim rabbim gönlünüze göre verir inşş .. hayırlıyla kucağımıza aldığımız günleride gösterir inşş  :nazar: :amin: :amin: :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ekim , 2011, 14:29:10
oy maşşallah oğluş geliyor demekki ..

hayırlısıyla bereketi ile gelsin inşallah .. şansı uğuru bol olsun .. uzun ömürlü olsun güzel melek  :love9: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah razı olsun canım aminn aminn ... Allah seninde güzel gönlüne göre versin herşeyi canım :amin:

GÜL GÜZELİ

Rabbim sağlığıyla kucağında görmeyi nasip etsin tatlım..Küçük prensin inşaAllah size mutluluk getirsin  :hieyt:

kırmızıbaşlıklıkız

hayırlı olsun n e güzel haber buu :hello2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

bihterp3416

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 02 Ekim , 2011, 20:15:02
Rabbim sağlığıyla kucağında görmeyi nasip etsin tatlım..Küçük prensin inşaAllah size mutluluk getirsin  :hieyt:
amin canım Allah razı olsun .. inşallah mutluluk getirir küçük prensim  :nazar: :amin:

bihterp3416