2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 14:15:26
slm annişler nasılsınız  :opucuk:

Hoşgeldin canım  :opucuk: Biz iyiyiz kızışımla siz nasılsınız ?  :flowers:

...ŞehzadEfe...

bizde iyiyiz işte son zamanlar ağırlıklar şikayetler çoğaldı bir an önce doğsun diye bekliyorum paşamın sizin muhabbette koyu eşim ben korunurum diyor zaten evlendik o korunuyordu evlendiğimiz ilk günden beri çocuk istiyordu ben istemiyordum adam 8 ay dayanabildin sonra bana sürpriz dediler baba oğul benim için sürpriz oldu babamız bekliyormuş meğersem  :k06: şimdi yine ben korunucam diyor tırsıyorum ama ikinciyi oda bende istemiyoruz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ekim , 2011, 14:15:26
slm annişler nasılsınız  :opucuk:

iyilik canım senden naber?Nasıl gidiyor hamişlik ?  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Doğumun yaklaşmış tabi Allah kolaylıklar versin, son zamanlar daha da zor tabi ... Eşinde istemiyosa hemen 2. ciyi korkma o zaman canım  :laughing7:   İstiyosa sen tedbirini alırdın artık  :)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar yemeği ocaga koymaya gitmiştim kusura bakmatın,aybükem o senin güzelliğin buarada ne senı nede gızemi gördüm ben ıkınızıde merak edıyorum

nurum görüşürüz şekerım  :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

...ŞehzadEfe...

kısmet bu işler allahım olmayanlara isteyenlere versin. şimdilik daha sonra bi tane daha olsun yeter bize

...ŞehzadEfe...

valla bende nuru gizemi facete ekledim ordan görüyorum onları sitenin hatunları güzel yaa hepsi ayrı ayrı  :nazar: burda resim ekliyorsunuz ben işte oluyorum göremiyorum eve gidene kadar siliniyor face olunca hep seviyorum bebeklerinizi gizemin nurun ekli olan arkadasların hep bakıp bakıp seviyorum onları  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çokn güzeller maşallah

maaşallah aybükecim pek tatlısınız kızınla canım benim :opucuk: kıymalı bezelye yaptım canım bu akşam

ben çıkıyorum kızlar yorgunum biraz dinleneyim öptüm sizi ve meleklerinizi :-* :-* :-* :-* :wave:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 14:42:11
ben çıkıyorum kızlar yorgunum biraz dinleneyim öptüm sizi ve meleklerinizi :-* :-* :-* :-* :wave:

fındığı öp bizim yerimize canım kokla boyle mis gibi  :love9: :love9: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben geldimmmmm pisicikkk bilgisayarı da salona taşıdım  :k06: bi görsen oğuzhanın beşiği salonda şimdi bil. da geldi adım atacak yer kalmadı diğer yerler çok soğuk yaksamda kombiyi ufo gerekecek bir de eşim çok horluyo biz oğluşla salonda yatıyoruz  :ehi: o uyuyana kadar yanında yatıyorum o uyanınca geliyorum oğluşumun yanına.oğuzhanın uykusu ağırlaşana kadar böyle idare etcez.bil. da çizim yapıyorum taaa en dip odadaydı sıkıntı oluyodu misafir gelse çok kötü olacak  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

sorma canım bızde salondayız elifin salıncağı burda gündüz burda uyuyor gecede odasında uyuyor sen ne çizimi yapıyorsun buarada hep soracagım canım unutuyorum mesleğin ne benim eşim teknik ressam sende teknik ressammısın yoksa ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 07 Ekim , 2011, 14:25:07
sorma canım bızde salondayız elifin salıncağı burda gündüz burda uyuyor gecede odasında uyuyor sen ne çizimi yapıyorsun buarada hep soracagım canım unutuyorum mesleğin ne benim eşim teknik ressam sende teknik ressammısın yoksa ???

bizim beşik salıncak hep salonda salonun 3 lü koltuk hep açık ev dandini misafir gelecek diye ödüm patlıyo  :ehi: evet canım teknik ressamım doğalgaz preojesi çiziyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿