2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağolasın gizemimm senin pamğunda şekemi şeker maaşallah :nazar: :nazar: :nazar:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:59:59
evet nurum 3 ay dolmadan oldum geçen ay ilk adeti .1 sene bile olamayabılırsın herkeste farklı ve normal yani 1 sene olmasanda
aybükecim spirali bende düşündüm ama çok kişi duydum spiral kayıp hamile kalan vazgectim oyuzden şuan 2. çocuk için kendimi hazır hissetmıyorum :k06:

evet bende duydum doğumdan sonra uzun süre olmayanları güzel bi şey aslında ama daha çabuk zayıflıyomuş insan adetle benim göbek filan duruyo öylece kendimi çok çirkin hissediyorum her yerimde kırmızı çizikler var göbeğim hala kahverengi hamur gibi cıvık ve çatlak  :cildir: :cildir: spirali ben de düşündüm ama ben alttan muayene olayını bir daha bir daha hatırlamak istemiyorum alttan müdahele istemiyorum onun için ona cesaretim yok.acımıyodur belki ama korkuyorum işte
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyyy kuzuma ya maşallah pisicik  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: rabbim korusun çok şeker
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Allahım düşünemiyorum şu an 2. çocuğu  :suclu:   Sıkı korunmak lazım o yüzden ,hamile kalmadan önce böyle bi sorunumuz yoktu tabi şimdi korku sardı hepimizi  :ehi:  Adamlar korunsun napalım canım, birazda onlar fedakarlık yapsın  :tongue3:    :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 14:03:37
evet nurum 3 ay dolmadan oldum geçen ay ilk adeti .1 sene bile olamayabılırsın herkeste farklı ve normal yani 1 sene olmasanda
aybükecim spirali bende düşündüm ama çok kişi duydum spiral kayıp hamile kalan vazgectim oyuzden şuan 2. çocuk için kendimi hazır hissetmıyorum :k06:

evet bende duydum doğumdan sonra uzun süre olmayanları güzel bi şey aslında ama daha çabuk zayıflıyomuş insan adetle benim göbek filan duruyo öylece kendimi çok çirkin hissediyorum her yerimde kırmızı çizikler var göbeğim hala kahverengi hamur gibi cıvık ve çatlak  :cildir: :cildir: spirali ben de düşündüm ama ben alttan muayene olayını bir daha bir daha hatırlamak istemiyorum alttan müdahele istemiyorum onun için ona cesaretim yok.acımıyodur belki ama korkuyorum işte

Nurum aynı durumdayız benim karnımda felaket yaaa, çatlaklar dolu dediğin gibi hamur gibide birde göbeğimin şekli bozuk sanırım dikişlerden ve adet olamadığım için, eşimin karşısında soyunmaya çekiniyorum oda bana kızıyor ama ne yapayım yaa kendimden iğreniyorum resmen offfffff  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aybüke gizem pisicik öpüyorum hepinizi özlemişim cidden muhabbetlerimizi.kendinize dikkat edin oğlum uyandı ben çıkıyorum  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Bu arada ana-kız çok güzelmişsiniz pisicik  :nazar: Ben ilk defa gördüm seni, çok güzelmişsin canım  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 14:06:02
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 14:03:37

Nurum aynı durumdayız benim karnımda felaket yaaa, çatlaklar dolu dediğin gibi hamur gibide birde göbeğimin şekli bozuk sanırım dikişlerden ve adet olamadığım için, eşimin karşısında soyunmaya çekiniyorum oda bana kızıyor ama ne yapayım yaa kendimden iğreniyorum resmen offfffff  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

aynen öyleyim canım yaa çok berbat hissediyorum kendimi  :cildir: :cildir:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 14:05:37
   Allahım düşünemiyorum şu an 2. çocuğu  :suclu:   Sıkı korunmak lazım o yüzden ,hamile kalmadan önce böyle bi sorunumuz yoktu tabi şimdi korku sardı hepimizi  :ehi:  Adamlar korunsun napalım canım, birazda onlar fedakarlık yapsın  :tongue3:    :k06:

Valla kaza ile hamile kalırsam ne kadar erken olursa olsun aldırmak istemem kıyamam ama bu sefer kızıma yazık olur o daha çok küçük  :sad1: :sad1: ondan bende istemiyorum. Birde sanırım sezeryan olanların hemen hamile kalmaması gerekiyormuş sakıncalıymış dikişler açısından diye duydum. Herkese istediği zaman vaktinde tekrar nasip olur inş.  :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 14:06:15
aybüke gizem pisicik öpüyorum hepinizi özlemişim cidden muhabbetlerimizi.kendinize dikkat edin oğlum uyandı ben çıkıyorum  :opucuk:

Tamam canım bende öpüyorum seni ve afacan oğluşunu  :opucuk:  Kendine iyi bak sende :)

<<AyBüKe>>

Evet gizem bende senin gibi düşünüyorum Allah korusun olurda hamile kalırsam asla aldıramam kıyamamki  :y25:    Sezeryanla doğum yapanların en az 2 sene geçmesi gerek diye duydum ben ama doğrumu bilmiyorum  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 14:06:15

Görüşürüz canım bende sizi öpüyorum çok  :wave: :wave:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 14:11:37
  Evet gizem bende senin gibi düşünüyorum Allah korusun olurda hamile kalırsam asla aldıramam kıyamamki  :y25:    Sezeryanla doğum yapanların en az 2 sene geçmesi gerek diye duydum ben ama doğrumu bilmiyorum  :dontknow:

Hakkımızda hayırlısı canım yaaa,ben en az 3 yaş olsun istiyorum aralarında,Rabbim inş. istediğimiz zaman nasip eder  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

<<AyBüKe>>

Amin canım  :amin:  Ben aslında istemiyorum 2. bi bebeği ama eşim çok istiyo 4-5 sene sonra  bilmiyorum zaman ne gösterir ama gerçekten istemiyorum  :sad1: