2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:10:57
evet kızlar ya uzun süre oldu böyle toplanıp konusmayalı en son hamıleydik hepimiz :k06: aynı konu altında konuşurken,aytenimide özledim mesaj atmıştım özelden cevap vermiş hala yalovadaymış 1 hafta kalacaktı ama tatil uzamış sizede söyliyim dedim ;) merak etmişsinizdir belki

EVETT EVETT YOKLUĞU HEMEN BELLİ OLUYOR  :laughing7: BENDE MESAJ ATMIŞTIM DÜN AKŞAM TATİLDEYİM İNTERNETE GİREMİYORUM YAZMIŞ MUZURRR  :ehi: BEN DONUYORUM ANKARADA  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Valla bende evde çok bunaldım kızlar inanın çalışmak güzel birşey ama kızım daha çok küçük geliyor 1 saat görmesem deli gibi özlüyorum o yüzden anca imkan olursa seneye kışa düşünüyorum. Yazın güzel bir tatil yapıp iş başı yapmak istiyorum k.valide ile evde olunca bunaltıyor bazen insanı. Bende işte 13 Ekimden sonra 1 aylığına kafa dinlemeye gezmeye İstanbula gideceğim anca öyle stres atarım  :k06: :k06:

Benim kız 1 saat önce yaptı kakasını hatta badisine falanda geçirmiş ondan rahat rahat uyuyor darısı sana Nurcum  :k06:

<<AyBüKe>>

Ayy valla kaka yapınca nerdeyse insanın göbek atmadığı kalıyo  :ehi:   Hakkaten ne güzel oldu eskisi gibi  :)   Kuzucuklardan fırsat buldukça girer sohbet ederiz insan gerçekten rahatlıyo burda yaa, ben bide yalnızım burda ailem yanımda değil yeni bi eve taşındım daha komşumda yok çok sıkılıyorum  :y25:   Sizlerle sohbet edince rahatlarım en azından ...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 13:21:02
Valla bende evde çok bunaldım kızlar inanın çalışmak güzel birşey ama kızım daha çok küçük geliyor 1 saat görmesem deli gibi özlüyorum o yüzden anca imkan olursa seneye kışa düşünüyorum. Yazın güzel bir tatil yapıp iş başı yapmak istiyorum k.valide ile evde olunca bunaltıyor bazen insanı. Bende işte 13 Ekimden sonra 1 aylığına kafa dinlemeye gezmeye İstanbula gideceğim anca öyle stres atarım  :k06: :k06:

Benim kız 1 saat önce yaptı kakasını hatta badisine falanda geçirmiş ondan rahat rahat uyuyor darısı sana Nurcum  :k06:

OHHH SENDE İSTANBULA GİTCEN BİRAZ NEFES ALICAN NE GÜZEL.BEN KALDIM GİDECEK Bİ YERİM YOK,ÇALIŞMAK İÇİN ÇOK ERKEN ÇALIŞIP ÇALIŞMAMAKTADA KARARSIZIM ZATEN EVDE DE BUNALIMA GİRDİM
OHHH ALMİRA RAHATLAMIŞ NE GÜZEL MAŞALLAH ONA  :nazar: OĞUZHANDA YAPINCA KESİN KIYAFET DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALIYORUM ÇIKIYO SIRTINA DOĞRU  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 13:21:26
   Ayy valla kaka yapınca nerdeyse insanın göbek atmadığı kalıyo  :ehi:   Hakkaten ne güzel oldu eskisi gibi  :)   Kuzucuklardan fırsat buldukça girer sohbet ederiz insan gerçekten rahatlıyo burda yaa, ben bide yalnızım burda ailem yanımda değil yeni bi eve taşındım daha komşumda yok çok sıkılıyorum  :y25:   Sizlerle sohbet edince rahatlarım en azından ...

:ehi: :ehi: :ehi: GAZ ÇIKARMASI KAKA YAPMASI İNSANI NASIL MUTLU EDİYORRR  :k06: ANNELİK BÖYLE Bİ ŞEY İŞTEE YANAĞIM MOR SABAH ÜZERİME ÇİŞ YAPTI AMA BEN BUNLARLA ÇOK MUTLUYUM  :ehi:

Shadowqueen

Aynen öle canım kızım ıkınmaya başlayınca diyorum ohhh kaka yapacak, bakıyorum cort cort ses geliyor sanki ben yapmış gibi rahatlıyorum  :k06: :k06: Tatlım seninki daha zor valla inş. en kısa zamanda komşu edinirsinde kafan biraz dağılır. Benim k.valide sosyal Allahtan sürekli komşularda gezmelerdeyiz ama temizlik hastası beni deli ediyor  200 metre kare evi hergün temizliyoruz nerdeyse  :caca: :caca: :caca:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Nurummm sen başlamayı düşünmüyormusun annen ankadarada bildiğim kadarıyla aslında sabah verıp işten gelınce alsan oğuzhanı olur.ben kafayı yerdım evde zaten kısmen yemiştim ağlıyordum hergun sincanı bılıyorsun kımsem yok burda kayınvalıdem bakıyor elifede gercekten hep evde olunca insan çok bunalıyor
Elifte gün aşırı yapıyor kaka son günlerde çok şükür 1 gün yapıp birgün yapmıyor inşallah böyle devam ederde 3-4 gün yapmadığı olmaz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:25:14

:ehi: :ehi: :ehi: GAZ ÇIKARMASI KAKA YAPMASI İNSANI NASIL MUTLU EDİYORRR  :k06: ANNELİK BÖYLE Bİ ŞEY İŞTEE YANAĞIM MOR SABAH ÜZERİME ÇİŞ YAPTI AMA BEN BUNLARLA ÇOK MUTLUYUM  :ehi:

Aynen annelik gerçekten böyle bişimiş, birisi kaka yapıcak gaz çıkaracak ve ben sevinicem aklıma gelmezdi  :k06: :k06: Yanağın neden mor canım  :icon_scratch: Benimkide ne zaman yeni kıyafet giydirsem anında kusuyor, veya ne zaman alt açmasız yatağımda altını açsam çiş yapıyor dövücem bi gün bu sıpayı  :ehi: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: SANKİ EV HER GÜN BATIYO  :ehi: BEBEK VAR AMA İYİ Bİ ŞEY YAPIYO KAYINVALİDEN FARKINDA OLMADAN.KEŞKE BENDE HER GÜN TEMİZLEYEBİLSEM
AYBÜKE CİDDEN ZOR YABANCI ŞEHİRDE YALNIZ YAŞAMAK ALLAHTAN FISTIĞIN DOĞDU SANA ARKADAŞLIK EDECEK BUNDAN SONRA Bİ DİLLENSİNN Bİ AYAKLANSIN SIKILMAYA VAKTİMİZ KALMAYACAK  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:26:40
Nurummm sen başlamayı düşünmüyormusun annen ankadarada bildiğim kadarıyla aslında sabah verıp işten gelınce alsan oğuzhanı olur.ben kafayı yerdım evde zaten kısmen yemiştim ağlıyordum hergun sincanı bılıyorsun kımsem yok burda kayınvalıdem bakıyor elifede gercekten hep evde olunca insan çok bunalıyor
Elifte gün aşırı yapıyor kaka son günlerde çok şükür 1 gün yapıp birgün yapmıyor inşallah böyle devam ederde 3-4 gün yapmadığı olmaz

CANIM BEN BAŞLAMAK İSTİYORUM DA EŞİM RAZI OLMUYOR ÇOCUK ÇOK KÜÇÜK NASIL BIRAKIP GİTCEKSİN DİYOR.HERKES NASIL GİDİYORSA BEN DE ÖYLE GİDİCEM DİYORUM AMA İKNA EDEMEDİM ESKİ PATRONUM ARADI ÇAĞIRDI EŞİMLE KONUŞUYUM DEDİM AMA MAALESEF.SORMA CANIM YA ANEMLERLE BİLE Bİ YERE GİTSEM BURNUMDAN GETİRİYO ARTIK.ONUNLA GEZECEKMİŞİM O İSTEYİNCE GİTMİYORMUŞUM FALAN BU ARADA GÜNDEMİMİZDE BU VAR  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 13:27:27
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:25:14

Aynen annelik gerçekten böyle bişimiş, birisi kaka yapıcak gaz çıkaracak ve ben sevinicem aklıma gelmezdi  :k06: :k06: Yanağın neden mor canım  :icon_scratch: Benimkide ne zaman yeni kıyafet giydirsem anında kusuyor, veya ne zaman alt açmasız yatağımda altını açsam çiş yapıyor dövücem bi gün bu sıpayı  :ehi: :ehi: :ehi:

CANIM DÜN OĞUZHANIN GAZINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRKEN YANAĞIMA YAPIŞTI EMMEYE BAŞLADI BENİMDE HOŞUMA GİTTİ ÇEKMEDİM ÇEKİNCE ORDA KOCAMAN YUVARLAK Bİ MORLUK OLMUŞTU  :toothy10: :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

eş-çocuk-anne,baba üçgeni bilmezmiyim  illaki sorunlar cıkıyor bizde bıle çıktı eşimle anem çok iyi anlaşırdı taki çocuk olana kadar ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Öyle valla dillenseler ayaklansalar işimiz daha zor  :)   Yalnızlık kötü gerçekten yaa ama Allahtan minik arkadaşım var yanımda  :love7:   Hepimizin ayrı derdi var işte . 

Nur biraz daha büyüsün Oğuzhan belki izin verir eşin ,çok küçük diye istemiyodur tabi .  Kadınlar farklı düşünüyo erkekler farklı .. Benimde eşim çalışma hevesi sardı seni birden diyo ama neden istiyorum anlamıyoki ... Onlar rahat tabi akşamdan akşama gelip 2 sevip bırakıyolar  :k06: 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

cidden hiç anlamıyolar evde sıkılırmı insan diyo  :ehi: zor cidden farklı farklı yaşamlarımız varken aynı evde anlaşmaya çalışmak aynı dilden konuşmaya çalışmak zor öyle böyle orta nokta bulup birinin özverisiyle yürütülüyo işte evlilik

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bu arada çok şirinsin pisicik sen elifin resmini hiç koymadın değil mi? yoksa ben mi kaçırdım.ilk zamanlarda diyodum resim filan paylaşmıcam diye sonra tutamadım kendimi hem burda hem facede koydum oğluşumun resimlerini allaha emanet ettim  :nazar: