2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

selam kızlar  :opucuk:

sütüm çok azaldı benim de. eskisi gibi değil. bizimki çekiyo çekiyo ama ttmin olmuyo sanki  :-[

napmalıyım acaba.

bu gün yine humananın çayını alayım bari  :'(

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Aralık , 2011, 11:00:37
ayten banada doktor öanuel kullanman daha iyi olur dedi elektirikli pompalar bebeğin emiş ritmi gibi çekmiyor ritmik çekiyor ve sadece gögüs ucunda birikeni çeker ama sen elinle manuel pompayla çekersen daha çok çıkar ve bebeğin emdiği gibi bırak çek şeklinde olduğu için daha sağlıklı dedi

manuel mi daha iyiymiş yani  ???

hoşgeldin Öznur  :opucuk:

zaten git gide azalırmış süt  :'(

izemsevi

valla ayten bana dr manuel daha iyi dedi zaten bu çocuk büyütmek çok zormuş bir drun dediğini öbürü tutmuyor hoşgeldin öznur ben humananın hiç bir faydasını görmedim benim ne yersem yeyim suyu içmeyim sütüm olmuyor

°•.ℓανιηуα.•°

aldım valla bu gün canım napayım. bana faydası olmuştu ya. içtim bu gün akalım. ama aytinin dediği gibi sanırım 6. aydan sonra azalıyo,daha da azalacak.  :y25:

HAYAT29

Kızlar selam evet ben makina. İle sagında az çıkıyor anlamıyorum oysa bebeğim tek memeyi eminler doyuyor ben 50 cc ancak çıkarabiliyorum biri emilmiş digeri emilmemes memeden birde benim oğlum artık banyo yaparken fileyi kırdı zaten oturuyo da şu banyo oturanları da cok pahalı 80 tl den başlıyor önerisi olan var mı acaba

izemsevi

hayat canım bizim kızda artık file sığmıyor maşallah biz 2 gün önce sevi bebenin banyo filesi var 2 yaşa kadar kullanılıyor hem oturma pozisyonuda var biz çok begendik 23tl fiyatıda uygun onu tavsiye ederim

izemsevi

kızlar benim kızım şuan 6ayın içinde hemşire aşı kagıdına 07.02.2012 yazıyor benimde kafama takıldı 6aylıkken vurduracağımız aşıyı  6ay doluncamı vuruyorlar yoksa 6aya girdiğindemi  :dontknow:

HAYAT29

Canım 6. Ay bittiği gün vuruluyor bizimki oyle yaptı

Tebessüm

Ben de banyo oturagi siparis ettim dùn netten artik oturtarak yaptirma zevkini yasayabiliriz :-) bu arada kizlar bizim ufakligin afersiniz kakai son günlerde hep koyu yesil... Acaba bu durumun ferro sanal la ilgisi var mi? Denemek icin ferro sanal i vermedigimde normal renkteydi de kafama takildi...
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

Aytii

benim oğlum ek gıdaya geçince kakası hep koyu yeşil

oda sanırım sebzelerden dolayı

seninki sebze çorbası içiyomu?

Tebessüm

Evet canim 20 gün oldu ek gidaya geceli 4.5 aylikken basladik... Cok sükür sulu dgl, sulu olunca tehlikeli olabiliyomus... Kivami kati ama onunla ilgili hersey kafami cok kurcaliyo :-) ayrica cooook huzursuz son 1 haftadir hep kucak istiyo, birakinca huysuzlasiyo uykusu zaten yok denecek kadar az... İnan yemek yiyemiyorum afersin wc ye bile gidemiyorum gitsem de düzgünce giyinmeden cikmak zorunda kaliyorum :-) sagolsun sipa oglum :-)

Aytii

heh :) aynı durumdayım ;)

çok huysuz çok

damaklarınıda kaşıyıp duruyo şu bikaç gündür

bakıyorum serçe parmağımla bişey varmı diye ama yok  :dontknow:

yemesinden yana çok şükür sorunumuz yok ama dediğin gibi uyku neredeyse hiç yok  :-\

Tebessüm

Bizimkinin de eli hep agzinda biberonu da agzina götürüp isiriyo :-) elin aldigini agzina götürüyo dr a sordum dis yer etmis dedi ama cikmasi biraz zaman alabilirmis... Ve bensiz durmuyo malesef anneme bile brakip bi yere gidemiyorum :-(

Aytii

sensiz duramaması çok kötü işte  :-\

ben işe başladığımda 3 aylıktı oyüzden babaannesi çok seviyo o bakıyo çünkü Oğuz'a

sanırım dişler yer ediyo dediğin gibi çünkü kaç aydır ağzıda hep akıyo

bakalım nezaman çıkacak şu dişler

Tebessüm

Ben onun icin isten fln vazgecmis durumdayim  ama tabii ki vazgecebilecegim bi is alani benim ki özel :-) sizin isiniz cok daha zor ama baskasiyla duruyo olmasi harika :-)