2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Ayy inş. canım yaa çok istiyorum bu sene kazanmayı hırs yaptım valla  :sad1:  Tek maaşla geçinmek zor bide diyorum onca yılımı heba edicem , boşunamı okudum ben diyorum kızıyorum kendime  :(  Mecbur devlet işi olmak zorunda çünkü Bartın'da özel sektör diye bişey yok .. Halkın yarısı çiftçi diğer yarısı memur ...  Eskişehir olursa Asya'ya da annem bakar diye düşünüyorum ama bakalım kısmet Rabbim nasip eder inş.  :amin:   Ankara'da yazmayı düşünüyorum tavsiye edermisin  :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 12:30:38
    Ayy inş. canım yaa çok istiyorum bu sene kazanmayı hırs yaptım valla  :sad1:  Tek maaşla geçinmek zor bide diyorum onca yılımı heba edicem , boşunamı okudum ben diyorum kızıyorum kendime  :(  Mecbur devlet işi olmak zorunda çünkü Bartın'da özel sektör diye bişey yok .. Halkın yarısı çiftçi diğer yarısı memur ...  Eskişehir olursa Asya'ya da annem bakar diye düşünüyorum ama bakalım kısmet Rabbim nasip eder inş.  :amin:   Ankara'da yazmayı düşünüyorum tavsiye edermisin  :D

İNŞALLAH CANIM YAA SÜPER OLUR DEDİĞİN GİBİ O KADAR EMEK HARCAMIŞ OKUMUŞSUN ALLAHIM GÖNLÜNDEKİNİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.BARTIN DEDİĞİN GİBİ ÖĞRETMENLE BANKACILAR ... VS. VE ÇİFTÇİLER BARTINDA KUZENİMİN AKRABALARI VAR GENÇLİK HEP İSTANBULA GÖÇ EDİYO BÜYÜYEN GİDİYO BÜYÜYEN GİDİYO YAPACAK Bİ ŞEY YOK.ANKARAYI BEN SEVİYORUM AMA BURDA DOĞDUM BÜYÜDÜM ONDAN SEVİYORUM BÖYLEE YABANCI GÖZLE BAKIP SÖYLEYECEK OLURSAM PEK SIKICI Bİ MEMLEKET NE GEZECEK TOZUCAK DOĞRU DÜZGÜN Bİ YERİ VAR NE İNSANLARI ...ANKARADA MEMUR OLMAK GÜZEL  DEVLET DAİRELERİ ÇOK FAZLA VE MERKEZİ YERLERDE GENELDE HER İMKANLARI DA VAR.MEMURLUK OLURSA ÖNEREBİLECEĞİM Bİ ŞEHİR AMA ÖZEL SEKTÖR İÇİN KESİNLİKLEEE HAYIRRR  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Anladım canım , zaten Ankara deyince insanın aklına hemen memurlarla dolu bi şehir geliyo  :k06:  Kızımdan fırsat bulduğum zamanlarda çalışıyorum, ama artık iyice hızlanmam lazım ... Allah herkesin gönlüne göre versin canım, hayat zor valla .. Evlenmeden önce herşey ne kadar kolaymış insan yeni yeni anlıyo yada ben yeni anlıyorum  :y25:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

İyiyiz canım sen nasılsın, hoşgeldin   :flowers:

Shadowqueen

Selam canım iylik sen nasılsın? Kızımı uyuttum fırsattan istifade gireyim dedim  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Ekim , 2011, 12:49:08
    Anladım canım , zaten Ankara deyince insanın aklına hemen memurlarla dolu bi şehir geliyo  :k06:  Kızımdan fırsat bulduğum zamanlarda çalışıyorum, ama artık iyice hızlanmam lazım ... Allah herkesin gönlüne göre versin canım, hayat zor valla .. Evlenmeden önce herşey ne kadar kolaymış insan yeni yeni anlıyo yada ben yeni anlıyorum  :y25:
BEN ŞİMDİ ERKEN EVLENMEK İSTEYEN KIZLARA DİYORUM Bİ GEZ TOZ BABANIN EVİNDE KEYFİNİ ÇIKAR ONDAN SONRA EVLEN DİYE.BEN BEKARKEN ÇOK RAHATTIM EVLİLİĞİN SORUMLULUKLARI,AYRI DÜNYALARDA YAŞAYAN 2 İNSANIN ORTAK HAYATA ALIŞMASI,GEÇİM DERDİ... ZOR GERÇEKTEN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

GİZEM PİSİCİKK HOŞGELDİNİZZZ  :opucuk: :opucuk: GELİN GELİN ÖZLEDİM MUHABBETLERİMİZİ  :flowers:

iyiyim kızlar çok şükür okuldan geldim elifimi emzirdim o uykuya dalmak üzere bende size bir bakayım dedim :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 06 Ekim , 2011, 13:02:59
iyiyim kızlar çok şükür okuldan geldim elifimi emzirdim o uykuya dalmak üzere bende size bir bakayım dedim :flowers:

YARASIN PRENSESE O SÜTLERRRRR.NE GÜZEL İŞE BAŞLADIN CANIM YORUCU OLUYODUR AMA AKŞAMA KADAR EVDE TEK DURMAKTA ÇOK SIKICI.BENİM  AKŞAMLARI DA EŞİM GEÇ GELİYOR ÇOĞU ZAMAN UYUMUŞ OLUYORUZ  :-\

nurum gercektende çok iyi oldu işe başlamam acaip deşarj oluyorum,kendine bakabiliyorsun,giyinip makyajımı yapıp çıkıyorum öğrencilerle zaman nasıl geçiyor anlamıyorum zaten 8 e 10 kala dersim başlıyor 11de bitiyor hergün böyle morelmanda çok iyi oluyorum evımede erken gelıyorum geldığımde elif uyuyor zaten  :Döğretmen arkadaslarımla görüşüp onlarla sohbet ediyoruz tenefüslerde keyifli oluyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 13:02:15
GİZEM PİSİCİKK HOŞGELDİNİZZZ  :opucuk: :opucuk: GELİN GELİN ÖZLEDİM MUHABBETLERİMİZİ  :flowers:

Hoşbulduk canım bende çok özledim, sizde uyuttunuz herhalde sıpaları  :k06:

<<AyBüKe>>

Evet pisicik bikaç saatte olsa kafan dağılıyodur bütün gün evde olmak sıkıcı gerçekten  :sad1:  Bende kızımın altını aldım şimdi maşallah doldurmuş altına  :k06:  Oynuyo kendi kendine şimdi  :love9:   

evet kızlar ya uzun süre oldu böyle toplanıp konusmayalı en son hamıleydik hepimiz :k06: aynı konu altında konuşurken,aytenimide özledim mesaj atmıştım özelden cevap vermiş hala yalovadaymış 1 hafta kalacaktı ama tatil uzamış sizede söyliyim dedim ;) merak etmişsinizdir belki

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

PİSİCİK SANA NASIL İMRENDİM ŞİMDİ Bİ BİLSEN NE GÜZEL YAA SIKINTILARINDAN KURTULDUN ÇOK ŞÜKÜR GÜZEL OLSUN BUNDAN SONRAN İNŞALLAH.BEN AKŞAMA KADAR EVDEYİM PİJAMALRIMI BİLE ÇIKARMIYORUM SAÇIMI BANYODAN BANYOYA TARIYORUM MAKYAJ DERSEN UNUTTUM BİR AN ÖNCE TOPARLANMAM LAZIM BİLİYORUM AMA İÇİMDEN GELMİYO PEK.
GİZEMCİM BEN UYUTTUM YOKSA BİLGİSAYARA OTURMAM BİR HAYALL  ;D
AYBÜKE OHH GÜNÜ KURTARDIN DARISI BENİM OĞLANIN BAŞINA KAKA BEKLİYORUM BENDE OĞLUŞUMDAN ŞÖYLE DİŞE DOKUNUR  :ehi: