2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

biliyorum canım ben arastırdım epey çevremde rota virüsünü kapan arkadaslarımın çocuguda var rota asısı olanda var yani ikiside aynı gün hastanede kaldı ve serum yedi bişey farketmedi.Rabbim beterınden korusun tabiki ama annelik iç güdüm yaptırma dedi bana yani öyle hissettim ve yaptırmadım ,yaptıran arkadasımın çocugu aynı rota kapmış gibi hasta oldu vucuduna o virüs aşılanınca içim elvermedi açıkçası elimden geldiği kadar dikkat edeceğim ediyorumda ama bu aşıyı olmakta bazı bunyelerde hastalığa yakalanmaya davet cıkarıyor  tabi bazı bünyeler için herkeste olmaz tabikibizzat sahıt olduğum  içim el vermedi işte
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bende istemedim başta

çok aşı yiyolar çünkü  :sad1:

ama dün ne olduysa içimden bir ses yaptır dedi  :dontknow:

FeHi

Slm Kızlar İnşALLAh Bebişler ve Anneleri iyidir :)
Ayten işe başladın galiba Allah kolaylık versin Canım

Aytii

hoşgeldin Hilal

evet canım başladım işte bugün 2. günüm

sen nasılsın minnoş napıyo  :opucuk:

FeHi

Hoşbuldumm :opucuk: Biz iyiyiz çok şükür canım karnını doyurdum tv'nin karşısına koydum izlio bakalım
Pisicik nasılsın Elifcik nasıl?

Aytii

sen rota aşısını yaptırdınmı Hilal?

afiyet olsun bu arada yarasın  :opucuk:

FeHi

Yaptırmadım Ayten sağlık ocagındaki hemşireye sordgmda yaptrmam konusunda pek ısrarcı olmadı tamamiyle benim istegme bıraktı emziren annelerde bebekğin ishal enfeksiyonu kapma gibi durumu olmazmış öyle söyleyince bende üstünde çok durmadım

hoşgeldin hilalcim :hello:elifçikte iyi bende iyiyim çok şükür .demir damlasını verdim az önce ona zorla  :sad1:tadını hiç sevmıyor yavrum yaa verırken çok zorlanıyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

MaşALLAH Elifciğime ve Annesine
Canım gerçekten haklı bebeklerimiz benimkide öyle verdgm zaman ağzı şekilden şekle girio yavrumun bi ara tadina bakim dedim Aman Allahım  :igrenc: ciddi ciddi demir yani

muhribe

selam kızlar  :opucuk: sohbeti koyulaştırmışsınız. nasılsınız bakalım?

muhribe

iyiyz çok şükür canım,elifçikte iyi sen nasılsın,senin minik nasıl?

muhribe

biz de iyiyiz canım çok şükür, Yiğit de karnını doyurdu uyuyor şimdi  :love9:

FeHi