2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Tebessüm - 18 Ekim , 2011, 14:05:50
oğlum uyumuyor kızlar sabah 7 de uyandı ve uyumak bilmiyor yanından kalkınca da mızmızlanmaya başlıyor kahvaltıyı zor yaptım valla nasıl uyutsam bilemiyorum...

Tatlım benim kızımın huysuzluğuna göre uyuma şekli değişiyor, çok gazlı ve huysuz olursa kucağıma alıp yüzümü yüzüne koyup ninni söylüyorum hemen uyuyor sanırım kendini güvende hissediyor, fakat çoğu zaman ya ayağımda sallıyorum yada yanına yatıyorum bana elini koyup uyuyor  :k06: :k06:

Tebessüm

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 18 Ekim , 2011, 14:32:31
arkadasım bir sürü metot var senin bebeğin hangisini sever bilemiyorum ama ayakta sallamayı deneyebilirsin,ben eve hamak gib salıncak kurdum onda sallıyorum hemen uyuyor

hemen hemen tüm metodları denedim ama işe yaramadı canım, salıncak için daha küçük değil mi bilemiyorum ki  :dontknow:
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

°•.ℓανιηуα.•°

selamın hello kızlar  :flowers: :flowers: :flowers:

valla her bebeğin değişik bi stili var. ben bunu bilirim. hepsi aynı değil. bizimki de gazlı olduğu dönemlerde yüzüstü yatırınca bol bol osuruyodu ve sonra uykuya dalıyodu.

Tebessüm

bunların hepsini denedim ama olmuyo...sabahtan beri oynuyorum oynuyorum ama yorgunluktan düşüp bayılcam sanırım...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

salıncak dediğim şu iplerle yere yakın kurulan hmak tarzı beşiklerden canım öyle yüksek tehlikeli bişey değil yani bizimki gazlı bir bebek oldugu için o iyi gelıyordu ,emerek uyumuyormu peki :icon_scratch:çok uykusu gelınce göğsünde uyuyakalır diye düşünüyorum bir rahatsızlığı falan mı var ağlıyormu?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Tebessüm

onu uykuya daldıracak kadar sütüm yok malesef :( azcık emiyo göğsüm boşalıyo hemen :( bi rahasızlığı yok çok şükür şu an ama uyumuyo işte şimdi emdi altını da değiştirdim sallıyorum bakalım uyuyacak mı...

serife26

doymadığından uyumaya direniyor olması muhtemel ama doymayan bebekte zırr zırr ağlar ya,kesin doymuyorsa az miktarda da olsa devam sütü verebilirsin,ama unutmaki emdikçe sütün artacak.

Tebessüm

mama veriyorum zaten...halen ayaklarımda...8.5 saattir uyanık...

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

iyidir

asıl seni sormalı

evleniyodun ne oldu?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yine kaldım başınıza kızım nasıl haberin olmaz  :ehi:
Anacım ben kim evlilik kim yahu olmayınca olmuyor bir takım pürüzleri aşamadık ve yolları ayırdık ben kaldığım yerden hayatıma oğlumla devam ediyorum çok şükür :amin: Mutluyum huzurluyum :love9:
Sen nasılsın asıl taze anne :love9: Oğluşun neler yapıyor tam bir şebek kerata :nazar: :love9:

Aytii

ilginç.

kay aydır görüşmüyoruz. duymamam normal değilmi sence  ;)

okadar gelinlik diktircem şurda yaşıycam çok aşığız diyodun

nasıl bitti  ???

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Shadowqueen

BENDE MERAK ETTİM ŞİMDİ GÖZDE NAPCEZZZ  :icon_scratch: