2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Ekim , 2011, 13:45:46
rica ederim  :opucuk:

ya ben devamlı kabız oluyorum  :sad1: bol sıvı süt tükettiğim halde  :'(

sezeryanla ilgisi yoktur heralde  :icon_scratch:

ben de ben de ayten,3,5 aydır çektiğimi bir Allah bir de ben biliyorum,makatta yırtık oluştu kanadı bile geçenlerde,geçmiyor da geçmiyor,çaresini bulamadım valla.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Ekim , 2011, 16:24:08
aa hayırlı olsun canım

özlicez sizi  :love9:

bizde sizi özlicezz çokk :love9:kızlar bu serumlar var ya bende acaip süt yaptı :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

benimkide öyle Şerife

bu arada facete beni ekleyen sen misin ?

serife26

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Ekim , 2011, 15:16:24
Arkadaşlar muhribenin hepinize selamı var,özelden mesaj atmış uzun süredir giremedim internete kusura bakmayın diye doğumu normal doğum olmuş ,gecen sefer girdim kızları bulamadım forumda demiş bende bu konuda olduğumuuzu söyledim ;)

aaaaaaaaaaaaaa inanılmaz,demek gelmiş sonunda,muhribecim görürsen yazılarımızı seni herkes özledi,aramıza katılmanı diliyorum tekrar eskisi gibi... :love9:

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Ekim , 2011, 16:29:51
benimkide öyle Şerife

hı hı benim,bu arada tatlı&güzelmişsin baya,beğendim:)))

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 15 Ekim , 2011, 16:44:48
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Ekim , 2011, 16:29:51
benimkide öyle Şerife

hı hı benim,bu arada tatlı&güzelmişsin baya,beğendim:)))

tşk ederim :)

izemsevi

oh sonunda muhrişden haber çıktı çok şükür yiğidinde kendisininde iyi olmasına çok sevindim normal doğum yapmasıda iyi olmuş allah hepimizin evlatlarını bağışlasın

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar artık eskisi kadar sık giremiyorum  :( çok özledim eski muhabbetleri. bu arada evet muhribeden haber çıkmasına çok sevindim.  :icon_thumright:

serife26

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Ekim , 2011, 23:57:37
kızlar artık eskisi kadar sık giremiyorum  :( çok özledim eski muhabbetleri. bu arada evet muhribeden haber çıkmasına çok sevindim.  :icon_thumright:

hem zaten nete girilsede bebişler ağlamaya başladığı an anne uçuyor mecburen:)

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

sağol gizemim iyiyim çok şükür elifçikte iyi uyuyo :love7:sen ve prensesin nasıl?

Tebessüm

oğlum uyumuyor kızlar sabah 7 de uyandı ve uyumak bilmiyor yanından kalkınca da mızmızlanmaya başlıyor kahvaltıyı zor yaptım valla nasıl uyutsam bilemiyorum...
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

arkadasım bir sürü metot var senin bebeğin hangisini sever bilemiyorum ama ayakta sallamayı deneyebilirsin,ben eve hamak gib salıncak kurdum onda sallıyorum hemen uyuyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 18 Ekim , 2011, 14:00:02
sağol gizemim iyiyim çok şükür elifçikte iyi uyuyo :love7:sen ve prensesin nasıl?

Valla canım amcamlara geldik uyuyordu sıpam uyandı on unla uğraşıyorum, gündüz uykuları kısaldı ve azaldı hep oyun ve ilgi istiyor. Senin Elifcik nasıl?