2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

Tebessüm

ama sürekli kullanılmasının karaciğerlere yan etkisi var diye biliyorum...  :icon_scratch:
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

Aytii

canım ateşini ölç sen devamlı olarak

baktınki 37,4 37,5 gibi ozaman bir çay kaşığının yarısını ver

ben oğlumun aşılarını yaptırınca gece vermek zorunda kaldım şuruptan

zaten 6 saatte bir veriliyor çok ateşi olursa

ama ateşi yoksa hiç verme

sadece yarım saatte bir hatta 15 dakika da bir takip et çünkü Allah korusun birden fırlayabilir ateşi

Tebessüm

zaten sürekli kontrol ediyorum Allah korusun ateşi yükselir de havale geçirir diye...şu an hiç ateşi yok ve keyifli...dün şurubunu içirdim şimdi içirmeyeyim o zaman sadece ateşi yükselirse içireyim di mi?

Aytii

aynen canım

devamlı kontrol ediyosan sorun olmaz zaten

Tebessüm

Aytii

rica ederim  :opucuk:

ya ben devamlı kabız oluyorum  :sad1: bol sıvı süt tükettiğim halde  :'(

sezeryanla ilgisi yoktur heralde  :icon_scratch:

Tebessüm

sanmam ben de sezaryanla doğum yaptım ama hiç kabızlığım olmadı canım... bağırsaklarını yumuşatıcı bişiler yesen  :icon_scratch:

Aytii

peki gece idrara çıktığında eğerki çok sıkıştıysan amelyat yerinde bir yanma hissi oluyormu ?

ben mesela bikaç saat sonra gidince idrarım bittikten sonra yanma gibi bi his oluyo  :-\

ben eskidende çok sık kabız olurdum ama şimdi olmamam lazım aslında çünkü süt olması için devamlı sıvı tüketiyorum

bide ben normalde terlemezdim doğumdan sonra hergün terliyorum ve kokuyo  :igrenc: hergün 2 3 defa duşa giriyorum şimdide havalar serinledi üşütçem yaaa  :sad1:

Tebessüm

yok canım ya benim ameliyatımla ilgili bi sorunum veya şikayetim yok çok şükür...doğumdan sonra bi müddet ben de çok terledim sular içinde kalıyodum ama bi süre sonra geçti...yediklerine biraz daha dikkat et inş düzelir canım  ;)

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Arkadaşlar muhribenin hepinize selamı var,özelden mesaj atmış uzun süredir giremedim internete kusura bakmayın diye doğumu normal doğum olmuş ,gecen sefer girdim kızları bulamadım forumda demiş bende bu konuda olduğumuuzu söyledim ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Ekim , 2011, 15:16:24
Arkadaşlar muhribenin hepinize selamı var,özelden mesaj atmış uzun süredir giremedim internete kusura bakmayın diye doğumu normal doğum olmuş ,gecen sefer girdim kızları bulamadım forumda demiş bende bu konuda olduğumuuzu söyledim ;)

A.s canım normal doğum yapmasına sevindim hayırlı olsun.

Bizde kızımla İstanbulda ananemizin yanındayız pc yi o işe götürüyor ondan giremiyorum pek. Kızım İst ye geldi geleli gündüz uykuları azaldı ama gece aralıksız hiç kalkmadan uyuyor sabah 7.30 a kadar maşallah  :nazar: P.tesi boy ve kilosu için sağlık ocağına götüreceğim hepinizi kocaman öpüyoruz  :opucuk: :opucuk:

Aytii

oh ya aramızda normal doğuran oldu çok şükür

sevindim iyi olmasına

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

elifimde bugün 2 kez kaksını yaptı :nazar:bizde kızımla salı akşamı izmire uçuyoruz rapor verecek doktorum hava değişikliği iyi gelecek zaten kardeşimin düğünüde var :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii