2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

dilengisk

,
oldumu ki acaba :dontknow:

dilengisk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayyyy maşallah çok yakışıklısın kuzummm

annesi nasılsın bulantılar devam ediyo mu
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dirim

dilek çok şeker olmuş  :nazar:
maşallah papyonunu yerim ben ya nasılda selamlıyor :k06:

veliff

ayyy maaşallah cnm bnmm yaa kuzuya da bak çoookk tatlı olmuş dilekkk  :nazar:  :nazar:  :nazar:
cnm nasıl yaptılar sünneti lokal uyuşturdular dimi?

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Maşallah iskender'e, ben hayırlı olsun dedimmi hiş bilmiyorum  :k06:
Hayırlı uğurlu olsun dilek'cim  :opucuk: bizi sormuşşun çok şükür idare ediyoruz  :opucuk:
Bu arada çok yakışıklı olmuş bu prens bayıldım yaa  :hello2:

dirim

kızlar sizin regliniz düzene girdi mi?
oldum sandım.geri 2 gündür tık yok.

dilengisk

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 11 Ekim , 2011, 23:22:51
ayyyy maşallah çok yakışıklısın kuzummm

annesi nasılsın bulantılar devam ediyo mu

ediyo ya gulsahcım bugun gittim dr a dr un yanında bi basladım kusmaya durduramıorum kadın bile ayy ben bole bişiş gormedim sen napcaksın bu boyle olmaz dedi kilo da vermişim 8 gunde 2 kilo serum vs bagladılar halim perişan anlayacagın:(

napalım 8+2 deymişiz 4 hafta snra bitecek sıkıntılar insallaahhh yagmur nasıl sogudumu havalar elazıgda?
opuyorum kocamaaannnn

dilengisk

Alıntı yapılan: dirim - 12 Ekim , 2011, 10:48:58
dilek çok şeker olmuş  :nazar:
maşallah papyonunu yerim ben ya nasılda selamlıyor :k06:

cok sagol hayatım ya dogdugunda baya cirkin geliodu gun gectikce guzelleşti oglum annem de hadi be git senin gozun alıştı diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 12 Ekim , 2011, 11:17:38
ayyy maaşallah cnm bnmm yaa kuzuya da bak çoookk tatlı olmuş dilekkk  :nazar:  :nazar:  :nazar:

sagol teyzesi ben de talhayı cok merak ediyorum hic gormek nasip olmadı valla bigun inşallah gorurum bende:)

cnm lokal yaptılar ama hafif mayıstıran bi surup da verdiler biraz sersemleten daha az hareket etsin diye bi suru yerle gorustum genel anestezi yapıoruz dediler o yuzden cok korktum ayy bide pahalıydı ki sorma 2500 tlden asagı yer bulamadım bende uskudarda hospital turk die bi hastane var orda yaptırdım 225 tl ve cok memnun kaldım doktoru tekbir getirerek besmeleyle kesti cok hosuma gitti valla

dilengisk

dilengisk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2011, 22:42:38
Maşallah iskender'e, ben hayırlı olsun dedimmi hiş bilmiyorum  :k06:
Hayırlı uğurlu olsun dilek'cim  :opucuk: bizi sormuşşun çok şükür idare ediyoruz  :opucuk:
Bu arada çok yakışıklı olmuş bu prens bayıldım yaa  :hello2:

ahh ahh teyzesi bide yeme sorunumuz olmasa baya bi toparladı oglum sukur ama emme problemimiz bitti basladı yeme problemimiz kopek gibi havlamaktan kedi gibi miyavlamaya turlu yolla 1 saatte ancak yedirebiliorum mamasını annem kardesin de boyleydi dio ona cekti sıpa  :dontknow: hakantoshumu da opuyorum cok sevgileeeerrrr

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Ekim , 2011, 20:28:52
Alıntı yapılan: veliff - 12 Ekim , 2011, 11:17:38

sagol teyzesi ben de talhayı cok merak ediyorum hic gormek nasip olmadı valla bigun inşallah gorurum bende:)

cnm lokal yaptılar ama hafif mayıstıran bi surup da verdiler biraz sersemleten daha az hareket etsin diye bi suru yerle gorustum genel anestezi yapıoruz dediler o yuzden cok korktum ayy bide pahalıydı ki sorma 2500 tlden asagı yer bulamadım bende uskudarda hospital turk die bi hastane var orda yaptırdım 225 tl ve cok memnun kaldım doktoru tekbir getirerek besmeleyle kesti cok hosuma gitti valla

aa sen hiç mi görmedin cnm talhayı hayret?? koyarım bi ara karşılaşınca cnm görürsün bnm yaramaz sıpayı..
cnm ben medipolde doğum yapmıştım orayı düşündüm yaptırırım diye ve sordum lokal yapıyolar ordada 300 tl ye.. ama sen memnun kaldıysan hospital turk ede bi bakarım..

veliff

Alıntı yapılan: dirim - 13 Ekim , 2011, 09:12:54
kızlar sizin regliniz düzene girdi mi?
oldum sandım.geri 2 gündür tık yok.

dirim cnm bende 2 aydır oluyorum şimdilik düzenli gibi ama bakalım.. ondan önceki ayda bi oldum sandım az bişi gördüm sonra devamı gelmemişti hatta bi dahaki ay tekrar görünce dedim gene gözükür gider heralde ama 2-3 gün sonra söktü cnm yani seninkide ya sökücektir ya da sonraki aylarda olabilirsin yakındır yani :)