2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

Emine

2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat doğumlu 6 aydan büyük bebekler için buradan devam edilebilir  :love9:

Balböceği

Teşekkürler emine  :flowers: o zaman bizim konumuzu buraya taşı sana zahmet  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: Emine - 01 Ekim , 2011, 12:03:01
2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat doğumlu 6 aydan büyük bebekler için buradan devam edilebilir  :love9:

yani bizzz  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

dirim

nereye yazacağımı karıştırdım kızlar  :ehi:
dilek canım bizede doktor hergün verebilirsin bişey olmaz dedi.ben hergün bıldırcın yumurtası veriyorum.
bu kontrolde bir daha sorayım emin olmak için
mesela bize balığıda önermedi bal gibymiş aynı alerji mi yapıyormuş.her doktor farklı bişey söylüyor:))))
canım bizimkide ağzında bekletmeyi öğrendi,korktuğum şey başıma geldi yani

gülşahcım başın sağolsun canım benim
sen nasılsın?kızın nasıl?

elif aynı canım ya yeme problemi devam bir haftadır da ağzında bekletmeyi öğrendi
ama öğünlerini es geçmiyoruz.yediriyorum bişekilde
sizde tatil mi yaptınız?maşallah inşallah dişleride çıkarda rahatlar oğluşun
canım bizde sünnet yaptımıştık,mutlaka yaptırın biz çok rahat ettik,hemn düzeldi zaten.
demek kedilere deli oluyor sıpa ne tatlıdır :k06:

kızlar sormuşmuydum hatırlamıyorum ama hepiniz mama sandalyesinde mi yediriyorsunuz?
yoksa yatırarak yediren var mı daha?

veliff

aaa burdamıyız artık süperr konu taşınsa daha süper olur ;)

dilengisk

artık burdayız demek e o zaman herkese merhabalaaaarrrrr

elifcim uzun zamandır yoktun merak ediosum valla maşallah talhaya ya pıtırcık tam

gulsahcım sen nasılsın napıosun yagmur hnm nasıllar emekleme olayınız ne durumda?

dirimcim her dr başka işte sen icin nasıl rahatlıosa oyle yap ben duydugumu paylaştım sadece bu arada benim oglum da yatarak yiyo oturtarak yedirdigimde agzını tutturana kdar heryerimiz batıo ama tam yatar pozisyonda degil hafif bası yukarda olacak sekilde yediriorum...

sizden naber busracım?

edacım sen nasılsın annenle doyasıya hasret gidermişsinizdir artık torununu da doya doya sevmiştir kadın

gul sen napıosun sercan paşa napıo hergun yeni bişeyler yapıolar cok guzel buyuduklerini gormek dimi

kızlar keşke hepimiz aynı sehirde olsak arada sırada cocuklarla birlikte toplansak ne kadar guzel olurdu dimi

ya kızlar bu arada benim yeni bebiş beni yoruyo uyumaktan baska istedigim hicbişey yok annem sabah gelio iskenderin kahvaltısını verdikten snra bi uyuyorum 2 saat ama daha uyusam 5 saat daha uyurum enerjisiz ve yorgunum napcam boyle bilmem

heee bide bişi sorcam diş bugdayı yapan varmı aranızda neler yapılıo dis bugdayında bilen varmı diş cıktıktan kaç gun snra yapılması gerek? ayy hicbişiey bilmiorum ben bununla ilgili....

Balböceği

veliff

ayy dilekcim senin işinde zor valla ama allahtan yardım edenin var cnm allah annelerimize güç kuvvet sağlkık versin valla bende bnmnki olmadan bişi yapamıyorum talha çok zor ve ilgi gerektiren bi çocuk 2 sn bensiz durmuyo aynı odada olsak bile..
yaa iskenderin şu sünnetlik kıyafetini çok merak ettim nerden aldın bi ara foto eklesen paşayıda görmüş olurduk ;)
cnm büşra yaptı diye hatırlıyorum diş buğdayı ona bi sor bende tam bilmiyorum olurda dişlerimiz çıkmaya karar verirse :) annemden soruştururum bende öyle yaparız :)

dirim

dilek canım biz diş buğdayı yapmadık.bilmiyorum malesef
Allah yardımcın olsun.Allah kolaylık versin sana canım
Allahtan anneciğin var,yardım ediyor sana.
canım bizimkide oturarak yemiyor.oyüzden mama sandalyesi almamaya karar verdim
anakucağında yediriyorum 2 gündür.

elif bizim efede odadan çıkalım arkamızdan ağlayarak geliyo.öyle komik oluyo ki
sonra üzerimize tırmanıyo sıpa

kızlar efe ağzında bekletmeyi alışkanlık haline getirdi
dün bir saatte  yedirdik çorbasını.kahvaltısınıda öyle.
noluyo bu sıpaya anlamadım.gecede sık uyanıyor.inşallah şu dişlerden kurtuluruz.
bu arada biz 5.dişide çıkardık.

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 11 Ekim , 2011, 07:56:53
ayy dilekcim senin işinde zor valla ama allahtan yardım edenin var cnm allah annelerimize güç kuvvet sağlkık versin valla bende bnmnki olmadan bişi yapamıyorum talha çok zor ve ilgi gerektiren bi çocuk 2 sn bensiz durmuyo aynı odada olsak bile..
yaa iskenderin şu sünnetlik kıyafetini çok merak ettim nerden aldın bi ara foto eklesen paşayıda görmüş olurduk ;)
cnm büşra yaptı diye hatırlıyorum diş buğdayı ona bi sor bende tam bilmiyorum olurda dişlerimiz çıkmaya karar verirse :) annemden soruştururum bende öyle yaparız :)

ya resim yuklemeyi beceremiorum ki ben imagesahack ten baska nerden yukleyebilirim oglusumun resimlerini gorsun teyzeleri kocaman buyuduk biz ama gosteremio beceriksiz anne :(

dilengisk

dilengisk

ayy buda minnacık oldu ama oglum halkı selamlıo teyzeleri baksanıza tipe:)

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 11 Ekim , 2011, 20:09:33
ayy buda minnacık oldu ama oglum halkı selamlıo teyzeleri baksanıza tipe:)
ayyy dilekcimmm kocaman olmuş maaşallah çok tatlııı..  :nazar:  :nazar:  :nazar:
cnm bnm yaa epey değişmiş dilek.. cnm hızlıresimdende yükleyebilirsin 3. linki kopyalarsın bakarız bizde şu tatlı oğlana :)

dilengisk