2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

dirim

selam kızlar,çok şükür bugünlerimize hepiniz iyisinizdir inşallah.
bizde iyiyiz çok şükür.2.yaşımıza az kaldı.hala asabiyiz,el tutmuyoruz,başına buyruk gidyor bizimki  :cildir:
bu aralar iştahı hepten kötü oldu sanırım 2.azıları çıkartıyoruz.eskisi gibi dişlerine de baktırmıyor ama öyle tahmin ediyorum :)bu arada kızlar ben ilk kez duyuyorum.bizim 4 yerine 3 kesici dişimiz var.doktora götürdük,kiminde eksik diş olur,sorun olmaz dedi.ilerde çıkadabilirmiş,çıkmayadabilirmiş.yer yok zaten çıkacak.
ilk kez duyuyorum.biz bugün tam 21 aylık olduk.konuşmamız okadar ileri düzeyde değil ama iki kelimeleri söyleyebiliyor.dede gitti,baba yok,baba düt gibi:)arabaya ababa, lambaya anga diyoruz:)
otur yerinede apşı:)söylediği şeyler daha anlaşılmıyor yavrumun,geç konuşacak sanırım.
Rabbim hepimizin çocuğuna sağlık,hayırlı ömürler versin
amin.

Balböceği

Normal canım üzülme geçecek inşallah, hako da konuşmuyor.. Baba ditti anne mamma. Şu şu canı isterse  :k06:

dirim

inşallah canım.
kızlar bişey sorayım,tuvalet eğitimine başladınız mı?
biz 21.5 aylığız,geç mi kaldık?bizimki çişe gidelim deyince diretiyor,inatlaşmakta istemiyorum.
nasıl bir yol izlediniz eğer öğrettiyseniz?

Balböceği

Canım ben bı ara başlattım hala götürsem bile küçüğünü yapıyor

Eğer direniyorsa zorlama, önümüzde ki bahara düşünüyorum bende

Çünkü yeni yeni dili çözülüyor ama küçüğünü yapıyor bak büyüğün daha göremedik  :k06:

dirim

evet sorduğum zaman bişey demiyor,çişe gidelim mi deyince kafa sallıyor.dediğin gibi hazır değil sanırım edacım

Balböceği

Benden başka uğrayan yok ama yaşlarına giren bebeklerinizin doğum günlerini kutluyorum kizlar  :love9: :love9:

Balböceği

Mutlu yıllar, sevdiklerinize beraber nice huzurlu mutlu senelere..  :love9:

duygu-begüm

selam anneler uzun bır aradan sonra merhaba!! kızım 2 yasına aralıkta gırdı artık bır seyler soylemeye basladı bıraz gec konusmaya basladı ama allah saglık versın anne al anne bu ne demeye basladı cok sukur sıızın cocuklarınız nasıl ??? 2. bebegı olan arkadaslarda var allah kolaylık versın aslında bır yonden ıyı beraber buyurler ama benım kızım cok haraketlı 4 yasına gelmeden dusunmuyoruz kısmet :):)
kızım 2 yasında

dilengisk

Kızlaaaaaaaarrrrr ne çarene yok valla bi baktım tek çocukla sizler bile siteye uğramıyorsunuz beni düşünün.

İsknder kendini aştı maşallah konuşmayı geçtik şiir okuyo Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor ugarlık tavaşında baylağı o taşıyoooooo hep gücü o aşıyoooo :)))

Bide saat 9 U geçe atam domma baççede doktor kalk ya ışığı yak Atatürk gidiyor

Sayıyo artık nesneleri eliyle 4 e kadar gösteriyo renkleri pemme salı mami kımızı yeşil mor...
Ayırt ediyo zeka testi tavsiye etti doktor konuşmaları hareketleri falan ileride dedi harbi ileri çıktı bnm çılgınım o yüzdenmiş beni bu kadar zorlaması çok şükür

Uyku artık babayla yada benimle yatıyo sorun çıkarmıyo yemek bazen inatlaşıyo yemicem anne bak göbiş dolu dolu diyo zorlamıyorum o zaman ama aç yattığı Bile oluyo iştahsız napalım

Onun dışında kakasını sabahları söylüyor götürüyorum tuvalete yapıyo ama yarısını 10 dakka snra bez full sonra da bi 3 kere daha gün boyunca yapıyo kaka onları yaptıktan snra söylüyor doktor bu yaş için bu kadarı normal düşme üstüne bide kardeş beze yapıyoken onun yapmaması mümkün dgl dedi bahara doğru üstüne düşerim dedim

Kızıma gelinceeee bal kaymak lokum fındık ne derseniz o çok tatlı çoookkk blender sesine bile alkış çalıp poposunu sallıyo dil çıkarıyor kahkahalar atıyo evin maskotu 9,5 aylık oldu bile emmesi yemesi nrmal uykusu onunda sorunlu zor dalıyo çabuk kalkıyo oda buyicek böyle böyle napalım ama hanımefendi emeklemeyi sevmiyo bişeylere tutunup kalkma derdinde koktuk kenarlarında sıralamaya başladı bile aceleci kızım yürür direk 1- 2 aya sanırım

Ama çok zoooor isknder kıskanıyo oda isknderi kıskanmaya başladı be zaman oğlumu kucağıma alsam basıyo feryadı bi bakıyorum cüce ayak dibime gelmiş beni de al der gibi bakıyo onu da alıyorum Herkül gibi kas yaptım sayelerinde valla

İsknderi haftada 3 gün yarım gün oyun grubuna başlatmayı planlıyorum bakalım umarım sever onun dışında çok iyiyiz her şey yolunda iyi ki doğurmuşum kızı da yaza oohhhh kebap siz hamile kalsam mı napsam diye düşünürken biz ooohhh gezcez tozcaz valla Gül ile beraber

O da çıkardı aradan umarım iyidir yavrucukları

Sizleri de çok öpüyoruz sevgiler tek tek

Balböceği

Oy oy kurban olurum onun dillerine maşallah sübhanallah  :nazar: Allah nazardan korusun  :amin:
Bez için üsteleme onlarda bırakacak bir gün  :amin:

Maşallah kızına 9.5 ay mı oldu hey gidi günler hey, Dilek eşinle sorunlarınızı aştınız inşallah  :amin:  :dontknow:

Gez canım gez ne güzel planlar bunlar Gül zaten uğramaz oldu  :ehi:

Varsa İskender'de Zeyneb'in fotosunu koysana  :love9:

dilengisk

ya koyamadım bi türlü fıstıkcım foto moto yuklenmiyo sende whats up yada viber varsa ekleyelim birbirimizi ordan gostereyim olur mu telimi mesaj atıorum sana

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

**Gül**

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 16:25:55
Büşoş ne yapıyorsun  :muzz: hiç gözükmüyorum  ???
Bende gorunmuyorum dimi  ;D
Nasilsin Eda. Sayfamisin tek daimi takipcisi  :icon_thumright:
Tatli Hakos nasi buyumustur delikanlim  :binkybaby:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Evet bi gidiş gittimiz o gidiş  :ehi: :ehi:

Biz iyiz hako kocaman oldu tabi akranlarıda oldu demi  :love7:

Olan büyüyor hesabı  :k06: