2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

Balböceği

Dilek, kırkınız hayırlı olsun canım İskender'i ve Zeynep'i kocaman öpüyorum maşallah ikisinede  :nazar:

Gül, çok ama çok merak etmiştim sizi bende fazla giremiyorum girsem yazaniyorum yazsam kimse yok :)

Öncelikle gecmis olsun Sercan miinik ellerini öpüyorum allahım nazarlardan korusun  :amin:

Veeee tabiki gözün Aydin olsun  :hello2: :hello2: Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin  :amin:

Rabbim kolaylıklar versin sizlere  :amin: yeni evinizde güle güle oturun çok çok öptüm ucunuzude  :love9: 

Balböceği

bizde iyis hako 18 aylık oldu  :nazar:

Onunla beraber koşuşturuyoruz  :k06: konuşmak istiyor ama bir türlü beceremiyr  :k06:

Canı isterse dediğimizi söylüyor  :ehi:

Başka ikinciye hamile olan var mı? Bilmiyorum  :k06:   

**Gül**

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Haziran , 2012, 14:53:20
Dilek, kırkınız hayırlı olsun canım İskender'i ve Zeynep'i kocaman öpüyorum maşallah ikisinede  :nazar:

Gül, çok ama çok merak etmiştim sizi bende fazla giremiyorum girsem yazaniyorum yazsam kimse yok :)

Öncelikle gecmis olsun Sercan miinik ellerini öpüyorum allahım nazarlardan korusun  :amin:

Veeee tabiki gözün Aydin olsun  :hello2: :hello2: Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin  :amin:

Rabbim kolaylıklar versin sizlere  :amin: yeni evinizde güle güle oturun çok çok öptüm ucunuzude  :love9: 

Sagol Edacigim. gecte olsa yazabildim sonunda  :) Seni facebookta bulmustuk ama yine kaybettik.  :-\ Oraya giriyorum yine ara ara. Buradan gec oluyor haberlesmek  ;)
Hakan abiye de maasallah Artik 1.5 yasinda he.  Yerim ben o yakisikliyi. Ehh hakan abi listemizde en yaslilardan bir kardes haberi bekleriz artik ondan  :laughing7:
Size tavsiyem arayi cook acmayin. Uykusuzluk yorgunluk henuz bitmeden ikincileride yapin kurtulun. Rahatliga alisirsaniz saha zor olur.  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

he anacim girmiyorum face'ye  :k06:

İkinci cocuk güzel fikir ama düşünemiyorum  :honk:

Bilmiyorum hele iki yasını geçsin ha ondan önce Allah supriz vermiş o başka  :k06:

Bakalım hayırlısı  :k06: kızım olmasını çok istiyorum ama  :love9:  

**Gül**

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Haziran , 2012, 15:10:22
he anacim girmiyorum face'ye  :k06:

İkinci cocuk güzel fikir ama düşünemiyorum  :honk:

Bilmiyorum hele iki yasını geçsin ha ondan önce Allah supriz vermiş o başka  :k06:

Bakalım hayırlısı  :k06: kızım olmasını çok istiyorum ama  :love9: 

Bakma sen bana Takiliyorum  ;) Allahim hayirli zamanda versin insallah,. En onemlisi sen ne zaman hazir hissedersen kendini o zaman olsun. Cunku gercekten zor is. Bir taneyle ugrasirken tum gununu harcarken iki taneyi gel sen dusun. Tum gunun alt acmak karin doyurmakla geciyor. Bizim evin halini bir gorsen Olursun gulmekten. Bir kosede bezler islak mendiller. Bir kosede battaniyeler Bir kosede oyuncaklar Kres gibi oldu ev  :k06: :k06:
Senin kiz sevgin Hakandan once vardi zaten yine depresti galiba  :) Allahim gonlune gore versin insallah  :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

âmin canım sağol bide bende kaynana var oldumu sana iki cocuk  :ehi:

Burda birer ay arayla üç kız doğdu üçüde çok cadı ya  :-ooo

Hep ağlıyorlar ama çok tatlılar ah bide ağlamaları olmasa  :ehi:

Onları görünce hevesleniyorum ama bir ağlatma tutunca sen benim suratı gor  :ehi:

Biri yan dairenin en altında oturuyor ben ikinci kattayim sesi eve geliyor ya  :k06:

Ama çok tatlı maşallah  :nazar:  

duygusu

selam anneler yazdıklarınız takıp edıyorumm gül hayırlı olsun ıkıncı bebegın dılek senınde hayırlı olsun.. walla ben 1 taneye bakamıyorum cok yoruyo benı benım kızımda 19 aylık oldu 2 gundur memeden kesme cabasındayım canım cıkıyor ne kadar zormus .. ıkı yasına kadar emzırenler nasıl emzırıyo bılmıyorum.. emzırme ıslemımız bıtsın cıse baslıyacagım cıse baslayan oldumu kızlar??

dirim

kızlar selam
kaç aydır ders çalışıyordum.o yüzden uğrayamadım.
gül tebrik ederim seni.dilek sizinde kırkınız hayırlı olsun.
sizi gördükçe bende yapmak istiyorum.tek sıkıntım çalışmış olmam.
yoksa ikinciyi hemen yapardım.arka arkaya rahata alışmadan büyürlerdi.
biz daha 18 aylık olmadık.o yüzden çişe alıştırmadım daha.birde hazır olduğunu
düşünmüyorum.her çocuğun gelişimi farklıdır.bizimki daha yaparken çiş demiyor bile.
kızlar siz nasılsınız?
eda sen nasılsın?kimse uğramaz olmuş artık buraya  :dontknow:

Balböceği

kızlar merhaba Allah yardımcınız daha dogrusu yardımcımız olsun  :k06:

Bizde 19 aylık olacaz düşünüryorum tuvalet egitimini ama dirim dediğin gibi konuşamıyor fazla

Su bile demiyor artık, ağzı laf dolu ama dile dokemiyor  :k06:

Ama karar verdim bu ay cabaliyacagim inşallah başarırız :)

Eliyle koluyla anlatıyor herseyi anlıyor bakalım ne yapacaz :)  

dirim

kızlar hayırlı ramazanlar  :flowers:
sersem gibiyim.ilk günü bir atlatsaydık.

eda aslında 2 yaştan önce hazır olmadığını söylüyor doktorlar ama
bende önceden hazırlamak istiyorum zemini.kreşe gittiğimizde sıkıntı
yaşamayalım diye birde.öğreniyorsa bir sakınca yok bence.zorlamıyoruz sonuçta
kızlar biz 18 aylık aşımızıda olduk.hafif bir kızarıklık oldu geçti sonra.ilkokula kadar
aşı yokmuş sanırım.sadece 2 tane özel aşı varmış.hepatit A.2 yaşından itibaren 6 ay arayla vuruluyorlarmış.
vurdurayım diyorum fikir değiştirmessem tabi.

Balböceği

evet doktorlar oyle söylüyor, bEnde zorla olmasını istemiyorum..

Öğrenmesinde sakıncada yok, hayırlısı bakalım.

Bu arada Herkese hayırlı ramazanlar  :love9:   

18 aylık asiyi bilmiyorum  :dontknow: 

duygusu

hayırlı ramazanlar arkadaslar.. benım doktorum hepatıt a yı vurdu ıkıncısınıde ekımde vurdurucaz. su cıcegınıde yaptırmıstım ..

dilengisk

Selam kızlar nasilsiniz ben fenalardayim iskender gece cok uyanıyor abartisız 15 kere falan babasıyla uyuyo bi kaç gundur ben ikisinebirddn yetişemiyorum cok zor bir cocuk oldu yemesi yatması hep zor odasının ortasına bi çingene salıncağı kurduk sabaha karsı onda uyutmaya devam ediyoruz ama sürekli sallayarak haliyle sallayan uyuyamiyo niye böyle oldu bilmiyorum yememiz de ayrı dert puturluye geçtik gerçi ama cok az yiyo süt icmiyo yogurt yemiyo bulgur pilavı dolma tavuk suyuna sehrine çorbası hepsi bu kadar ağzını açtıkları... Heee birde meyve onda sıkıntı yok ne zaman versem yiyo hatta kendisi istiyo kapuuuuuuzzzz diye cok tatlı yiyo ama sonrasında doğru banyoya...

Cİs kaka da yaptıktan snra Yada tam yaparken söylüyor gecen gün altı açıktı banyodan yeni çıkmıştı cis dedi klozetin kapağını actirip oturdu yapti takipteyim su anda her dediğinde götürüyorum bakalım ama zorlamıyorum bende kendisine biraktim.

Kızım da tam bal kaymak teyzeleri gülücükler dağıtıyor gözlerini benden ayırmadan takipte sürekli sesimi duyunca heyecandan çığlık atiyo cok tatlı oldu cooookkkk gece 2 kere kalkiyo cok yormuyo şimdilik de anlaşmış gibiler aynı anda kalkıyorlar.ama iskender kıskanıyor dün yüzüne bi tekme attı kızın kaşla göz arasında kızdım başladı ağlamaya bı yandan Zeynep tanem bi yandan iskender kafayı yiyecektim

Ama bazen de cici kardes diye gidip opuyo biraz daha zaman geçsin cok rahat edicez  Gul de bende zaten yoruluyoken ikisi birden çıkacak aradan inşallah Saglik sıhhat versin Rabbim

Uğramaz olmuş kimsecikler kızlar opuyoruz herkesi bidiklarini kendinize iyi bakın muccccxxxxx

dilengisk

Kızlar bu arada isknder 6 ya kadar sayıyo, gördüğü herseyin adını söylüyor hayvanları çıkardığı seslerle birlikte söylüyor ama anne demiyo naparsam yapayım yok anne oğlum diyorum dileeeek diyo kafayı yicem ağlarken de baba babaaaaa diye agliyo super dimi :(((((

Balböceği

kurban olayım ben ona  :ehi: :ehi:

Yerim yer  :k06: Dilek, maşallah konuşmayı seviyor ama sana Dilek demesi güzel

Bak ben valide anne dedirtmedi baba dedirtmedi  :cildir: ama sonra sonra dedi şimdi babada diyor :)

Onada ismiyoyle hitap ediyordu.

İskender sıcaklardan bunalmistir İnan Hakan'da aynı dediğin gibi hiç birsey yemedi bir aydan fazla sürdü

Çok şükür düzeldi. Allah yardım etsin her ikisinede yetişmek düşünemiyorum seni 2 sene zorlayacak ama sonra hersey yoluna girecek.