2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

hadi cnm Allah kolaylık versin inş. bu sefer hayrlısıyla gelir kuzumuz :love9:

dilengisk

Kızlar kızımı kollarıma aldım nasıl güzel nasil tatlı sarı bi kızım oldu maşallah cok güzel dikişsiz kısa süren bı dogum oldu resimlerimize Zerin kultural ' in blog sayfasından bakabilirsiniz biz bi süre yokoluruz herhalde 2 çocukla zor girerim kocaman opuyoruz hepinizi ve meleklerinizi sevgiler

veliff

Alıntı yapılan: dilengisk - 05 Mayıs , 2012, 06:04:12
Kızlar kızımı kollarıma aldım nasıl güzel nasil tatlı sarı bi kızım oldu maşallah cok güzel dikişsiz kısa süren bı dogum oldu resimlerimize Zerin kultural ' in blog sayfasından bakabilirsiniz biz bi süre yokoluruz herhalde 2 çocukla zor girerim kocaman opuyoruz hepinizi ve meleklerinizi sevgiler
dilekcim çoookk sevindim msjı görünce gece talhayı emzirmeye kalktığımda gördüm çok duygulandım Rabbim hayırlı uğurlu etsin inşş buraya girim haber verim ddm baktım sen doğurmak üzereyken bile haber etmişsin :D
maaşallah yaa 2doğumun da dikişsiz oldu ne güzel ben kaç dikiş vardı bilmiyorum bile sayısını :(
bu arada baktım resimlere maaşallah yaa çok tatlı bu minik kızz talha gibi sapsarı ama talhadan daha çok saçı :)
ne kdr kalcan hastanede?
arıycam seni ama brz toparlan belki bakamazsın diye aramıyorum..
ayy iskenderde tam abi nasıl giyinmiş öyle kardeşini şık karşılamış :)
öpüyorum çok cnm.

**Gül**

Alıntı yapılan: dilengisk - 05 Mayıs , 2012, 06:04:12

Dilekcigim gozun aydin canim benim. Coook sevindim. Maasallah size. Hamilelik surecini ve dogum stresini de atlattin. Allahim uzun omurler versin Taneme ve size. Fotograflari da gordum. maasallah cok seker  :nazar: :nazar: :nazar: Iskender ayri bir tatli zaten sende oyle.
Tekrar tebrik ederim canim gule gule buyusunler ikiside. Hep guzellikler icinde Ucunuzude opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilekcim hayırlı olsun. onasıl güzel bi bebek maşallah bayıldık
Analı babalı büyüsün inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

canimmmm gözün Aydin olsun gördüm Zeynep tanem'i  :nazar: :nazar:

Maşallah subhanallah  :nazar: Allah herkese boyle kolay dogum nasip etsin..

Darısı gülüme  :nazar: :nazar:    

dirim

dilek canım okuyunca nasıl duygulandım
gözünüz aydın olsun,resimlerinize baktım
çok tatlı bir bebek kırkbirkere maşallah  :nazar:

dilengisk

Cok sagolun kızlar cok zorlanıyorum Kiz gece gündüz karıştırmış durumda sabah 6 da yatio 7 de isknder kalkio ben arada 1 saat uykuyla direnmeye çalışıyorum gazı da başladı minik kuzunun sürekli memede olunca sorun yok ama yatağına koyunca 15 dak snra baslio mirin kırına nolcak böyle bilmem Allah yardımcımız olsun oğluma yeteri kdr ilgi gösteremiyorum diye de üzülüyorum kıskanmaz dedik ama o aglamayan cocuk gitti mizmiz bişey geldi cok şaşkınım bakalım bunlar geçince cok keyifli olacak ama gecene kdr zorluk cekicez baya görünen o

Neyse bizden haberler bu kadar opuyoruz hepinizi yavruslarınizi :opucuk: :opucuk:

Balböceği

canım ya Allah ardım etsin...
Düşünmesi beni bile yoruyor  :sad1: yardımcı falan tutsan olmaz mı?
Senin icin iyi olur  :opucuk: Allah kolaylık versin valla. İskender kıskanacak doğal olarak  :-\
Benim oğlan bile komşunun kızını sevince geliyor benide kucağına al diyor.
Mizmizlaniyor o bile  ::). Bende sizi öptüm canım Allah yar ve yardımcın olsun.  :amin:

dilengisk

Var var edacim yardımcımız annem de yanımızda ama yine de isknder de Zeynep tanem de beni istiyo haliyle ev ısı falan yapmıyorum hiç degilse cok şükür geçecek bı süre snra zorluklar tabi de iste bu evre biraz zor bide daha yeni atlatmistik bunları gecen sene bu zamanlar isknderin gazı uykusu falanla ugrasioduk donduk yine basa :(

Allah'tan isknderin Yeme problemi azaldı kızda güzel emıyor şimdilik inşallah böyle devam eder biliosun isknder cok zor emiyordu neler yapiodum emsin diye

Balböceği

bilmez miyim  :sad1:
Yardımcı olması iyi olmuş en azından dediğin gibi ev işine bakar  :k06:
Gelen gidende oluyordur.. İnşallah İskender bu sürece alışır şimdi ona haksızlık gibi gelecek  :sad1:
Ben boyle düşünüyorum :( ilk uç ayı çok çabuk atlatın  :amin:   

dilengisk

Ya aynen olgusuma haksızlık yapıyormuşum gibi gelio tam onun ilgi istediği donemdeyken ben bebekleyim... Umarım çabucak gecer ilk uç ayımız ama cooookk uzak gibi geliyo valla gerçi geçiyor çabucak.oğlum kocaman oldu bile göz açıp kapatana kadar

Balböceği

doğan bir sekilde büyüyor ama nasıl büyür orasını Allah bilir :)

Allah kolaylık versin hepimize sana iki katı versin  :amin:   

dilengisk

Ohooooo kimsecikler uğramaz olmuş nerdesiniz kızlar. Bugün kırkımız doldu daha bi düzene girdik ama oğlumda hiç bi sekilde ilgilenmiyorum annem büyütüyor resmen gerçi aksam yazlığa geçiyoruz oraya gelmicek annem umarım yetişebilirim ikisine birden kayinvalidemlerle birlikte Olcaz umarım oda annem kadar yardımcı olur da oğlum zorlanmaz cok üzülüyorum ilgilenmiyorum diye bakalım inşallah gitgide toparlicaz kızım cok tatlı oldu isknder de tam bir ballllll konusmaya başladı herseyi anlatıyor resmini gösterdiğim herseyin ne olduğunu söylüyor şarkılara eşlik ediyor oynuyo kızları öpmeye calisiyo kardeşini cici kaaarrdddeeeesssss diye opuyoo oksuyo cok tatlı coookkkk

Herkesi mrk ediyorum Gul Napti acaba onun nasıl durumu Gulsah eda Elif Büşra dirim... Neler yapıyorsunuz özledik hepinizi opuyoruz bidiklarinizi mmmmuuuuucccccxxxxxxxx

**Gül**

Uzuuun bır aradan sonra herkese Merhabalarrrr :flowers: :flowers:
Nasılsınız bakalım. Basta ben olmak uzere kimseler ugramaz olmus :-\ Umarim hepiniz iyisinizdir.
Dilekcigim yeni hayatiniz hayirli olsun canim tekrar. En kisa zamanda alisip duzeninizi kurarsiniz insallah. Iskender abi ve Tanem kardes hiiic uzmesinler annelerini. Ucunuzu de coook opuyorum.
Bize gelince. Kosusturmali telasli birkac ay gecirdik. Gectigimiz ay ev degistirdik. Toplanmasi yerlesmesi eksikleri tamamlamasi derken oldukca yorucuydu. Sonrasinda Sercan elinden ameliyat oldu. Cok sukur o da iyilesti son bir kontrolu kaldi hastanede. Onuda atlatirsak bitiyor. Hem Sercanin kontrolleri hem benim derken haftanin iki gunu hastanelerde geciyordu gunumuz. Sercan 17 aylik oldu artik. Bu aralar maasallah irilesti  ;D Kucagimda tasiyamaz oldum  :nazar: Konusma pek yok sayilir. Birkac ay once 5-6 kelime soyluyordu sonra birakti.  ??? 1-2 gundur de sayi saymaya basladi. ucc oyt beess  ;D
Veee diger haberimiz. Minik kizim Zeliha suan yataginda uyuyor. Hemde 15 gunluk  :binkybaby: 23 haziranda beklerken aceleci cikti bizimki. 2 hafta erken geldi. Bekleyemedi  ;) Minicik dogdu, ama cok sukur saglikli. Normal dogum yaptim bu sefer  :hello2: :hello2: Cok cok kolay olmasada gecti bitti. Artik iki cocuk annesi olmanin mutlulugunu yasiyorum. ALlahim isteyen herkese yasatsin insallah  :amin: :amin:
Dilekle ben artik atlattikk bunlari eh bundan sonrada sizlerden yeni ataklari bekliyoruz  :D
Annem doguma yetisemedi. 3 gun sonra geldi Suan hersey yolunda cok sukur, Insallah gunler gectikce daha da iyi olacak.
Bizden simdilik bu kadar Hepinizi coook opuyoruzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011