2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

dilengisk

Yav benim bu cadı ne nazlı çıktı 3,5cm de kaldık açılmada yok sancıda yok eve döndüm yanlış alarm hastane evime cok yakın yürüme mesafesinde o yüzden evin konforunda beklemek daha iyi dedim bakalım tık yok hala :(

Balböceği

vay Nazlı kuzucuk vay  :k06:

Tabi şimdiye dogurmadiysan  :k06: saat gece yarısını gecti  :k06:

Hadi gelde doğurdum dede rahatlıyım  :amin: :opucuk:   

dirim

:hieyt: :hieyt: :hieyt:
ay dilek doğum az kalmış canım
hadi Allah kurtarsın sizi  :nazar:
inşallah kolay olur doğum.sağlıklı olur kuzun ve sen :nazar:
geçen sene bu zamanlar öğrenmiştin
daha dün söylemişsin gibi.ne çabuk geçti diyorum.
okadar oldu mu diyorum.
güzel haberlerini bekliyoruz
gülünde az kalmıştı sanıırm değil mi?

veliff

kızlar nasılsınız en zamandır giremiyorum kimseler uğramıyo diye bende unuttum valla bgn bakiyim ddm dilek aklıma geldi doğurdu mu diye açılması varmış yaa belki de doğurmuştur demin aradım açan olmadı yoksa şuan mı doğuruyo :D acaba nerde doğum yapıyoo?
bu arada hepinizin bebişlerini çok öpüyorum gerçi onlar büyüdüler abla abi oldular dimi pardon :)
bizimkisinin saçını traş ettik dayısı makinaya vurdu kısalttık epey görseniz bebeklikten çıktı resmen küçük bi çocuk oldu :) ama hiç durmuyo her gün dışarda kaç saat babasıyla dolaşıyolar akşam :) o park senin bu park benim  kaydırak tepelerinden inmiyo :) vee koltuk tepelerinden hatta şuan düştü yine küt diye  :cildir: ama çoook tatlı kuzenine neler yapıyo ablam geldi geçen dedem vefat etti onun için :(  :crybaby2: alişe bi abilik taslamalar bi havalar şaşarsınız :) nasıl oyuncak kavgaları var anlatamam onları oturtuyoruz yanyana biz kahkahalara boğuluyoruz :) ama çok da seviyolar birbirlerini talha sıkıştırdığı yerde öpüyo :D  :opucuk:
rabbim hepsini nazarlardan saklasın büyüdükçe tatlılaşıyolar :)

Balböceği

Dilek doğurdun mu bacım ya nerdesin  :dontknow:

İnşallah tanem hanım gelmiştir  :amin:  

veliff

kızlar dilekle konuştum bgn doğurmamış daha tanem hanım geri kaçmış :) 3,5 cm açıklıkla oturuyomuş evde heyecanla bekliyolarmış :) sancısı fln da yokmuş.. bakalım ne zmn gelicek yaramaz kız :)

Balböceği

dilengisk

ya kızlar valla saka yaptı resmen cadı simdiden ters koseye yatırdı hepimizi dr bile valla dogurcaksın diye hazırdık bu ne simdi diyo:) gelmedi sancı falan bi daha e haftası da tam dolmadı diye suni sancıya falan gerek yok dedi dr. beklicez de odum kopuyo dusunsenize altta acıklık var pat diye eli cıkarmıs hahahahahahaha guldugume bakmayın yusuf yusuf korkarak bekliyorum kalkamıyorum yerimden nerdeyse

bakalım herseyin hayırlısı beklemedeyiz. mutlaka haber veririm yazarım buraya

bu arada bugun oglusumu parka goturduk gerci hergun en az 2 saat geciriyoruz parkta ama bugün bizimki hangi kızı gorduyse ciciiii diye gidip muaaaahh diye sesli sesli optu ay nasıl sasırdık anlatamam. cok komik bi cocuk bu teyzeleri ya yerlere yattık bazen yaptıklarına hayret ediyoruz gecen gun kafasını tezgaha vurdu ama oyle  cok siddetli degil, neyse aksam babası geldi del del yaptı goturdu mutfaga tezgaha vurup uf ufff diye kafasını gosterdi resmen olay anlattı babasına

buyuyolar cok sukur yaaa abi bile oluo bnm kuzu karnıma sarılıyo yanagını dayıyo sanki anlıo gibi

kocaman opuyoruz hepinizi inşallah bi an once de dogum yaparım ay sıkıldım hamilelikten yaaaa 2 senedir hamileyim kronik hamile :D:D:D:D:D
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

doğurmadım sitede yaz ama merak ettim kaç gündür  :k06:
İnşallah kolaycacik doğar  :amin: maşallah İskender'e  :nazar: :nazar: abi oldu olacak kocaman olduuuuuu
:nazar: :nazar:  

dilengisk

Ayyyy kızlar bende tık yok hala cok darsldım ya ha geldi ha gelecek die beklemek cok sinir bozucu bekliyorum hala :(

Balböceği

kız öyle deme hayırlı doğumlar olsun inşallah.
Ben Nisan anası dedim sana ama Mayıs'a girdik..  :k06:  

dilengisk

Sorma edacim ya Mayıs ortasına kadar yolu var bakalım hayırlısı olsun inşallah senden nber nasilsin pasa büyürken neler yapıyo cok tatlı dimi asık ediyorlar kendilerine

**Gül**

Biiiz geldiik  :flowers: :flowers:

Nasilsiniz bakalim.
Ilk Dilegin haberi gozume carpti. Tanem hanim nazlaniyor demekki ama yakindir gelmesi. Simdi aradim ama acan olmadi telefonu. Dogumdalar mi acaba. Guzel haberlerinizi bekliyoruz Dileh  :love7: :love7:

Talhanin haberlerini aliyoruz zaten her yerden  ;) maasallah pasama  :aferin:

Eda Dirim sizler nasilsiniz. Yavrular nasil buyuyorlar dimi. Hergun yeni seyler ogreniyorlar. Daha dun gibi dogduklari. Maasallah kocaman oldular hepsi  :nazar: :nazar: :nazar:

Bize gelinceeee. 15 ayi geride biraktik. son kontrolde 12.540 gr ve 84 cm olmus karaboncugum. 14 adet disimiz var  :muzz: hergun yeni seyler buluyor ogreniyor. Oyun oynamalar oyunda kahkaha atmalar. Kacip kovalamalar. Tam bir cocuk gibi artik  :laughing7: :laughing7: Bebeklikten cikti afacan. Duydugu her sesi taklit ediyor. Kopek havlamasi polis sreni benim hickirmam ne olursa hepsi taklit ediliyor. Baba-geldi bitti gitti ver al mama hadi bak gibi kelimeleri bilincli soyluyor artik. Bir tek anne kelimesi zor geliyor beyefendiye. Onuda isi dusunce oyle bir soyluyorki  :k06: :k06: Baba ise giderken arkasindan aglamalar gelince bayram etmeler. Telefon calinca kosup bana getirmesi kapi calininca kapiyi acmasi Dolap icine girip kapaklarini da kapatip ceee yapmasi ve aklima gelmeyen bir suru afacanliklar. herbirinde dunyalar benim oluyor. Onceden dusunurdum buyumese hep bebek kalsa siye ama her anlari ayri guzellikmis yaa  :love9: :love9: :love9:
Disari cikmaya bayiliyor. Hele parkta kendinden geciyor soytari  :D Kizlari sIkIstirip burunlarini sIkIyor  :ehi: :ehi: :ehi: Eve geldigimizde de kiyamet kopuyor tabi  :'( Ama Allahtan cabuk kaniyor uzatmiyor aglamalari. Sercan beyin durumu boylee
Zeliha hanima gelince de 32 haftayi bitirdik  :nazar: :nazar: Yaklasik 1.5 ayimiz kaldi. Kac gr kac cm oldugunu bilmiyorum. Dogumda ogrenecegiz ancak.  :dontknow: bense 3 kilo alabildim simdiye kadar. Bakalim kac kiloyla bitirecegiz. Onunda buyudugunu hissediyorum. Hareketleri iyiden iyiye guzlendi canimi yakiyor. Ve tuhafta olsa abisinin sesine daha cok tepki veriyor. Ozellikle Sercan bagirdiginda o da icerde tepisiyor  :D Tabi olan bana oluyor Biri disardan biri icerden canima okuyorlar  :tongue3:
Oyle boyle gidiyoruz iste simdilik bizden haberler boyle hepinizi coook opuyoruz
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥ღвüşяαღ♥

Melabaalaaa tezelerrr :hello:

Nasılsınız hanımlar uzun zamandır giremiyorum bütün kuzular kocaman olmuş maşallah onlara :nazar:

dilengisk

Kızlar bu sefer doğuruyorum hastanedeyiz yatışımi verdiler 5 cm açıldım sancılar sık geliyo tanem hnm inşallah opuyoruz cok