2010 Aralık - 2011 Ocak - Şubat Doğumlu Bebekler ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:03:01

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: dilengisk - 09 Aralık , 2011, 18:19:30
Alıntı yapılan: **Gül** - 07 Aralık , 2011, 18:17:02
2 satir birsey yazayim suraya dedim ama ne mumkun okutmadi bile dogru duzgun  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ah aahh gulcum napcaz biz arkadasım yaaa benimki de oturtmuyo bile 50 kere aman buraya gitme hoop kucakla geri al akabinde aynı yere yine agır kaldırma derler de nasıl olcak o iş bilemedim. bu arada dun 4lu test icin kan verdim ayın 29unda da detaylı ultrasona gircem kız oldugu da kesinleşti ama cok yoruluorum kadın da bulamıorum kafama gore bugun yne biriyle gorustum bi artis bi artis doverim ben onu az sinirlendirse valla yapamam oyle kadınla

bakalım ya kızlar yokmu tanıdıgınız  :( :( :( :( :( :( :(

Dilekcigim Durumlar ayni  :'( Tamam Sercan asiri hareketli. Maasallah durdugu yerde durmuyorda Bizim Minikcan daha cok yoruyor beni  :-\ surekli yorgunluk halsizlik. Birde bu aralar kilo verdim. Bunyem de zayifladi. Zorlanmiyorum desem yalan olur. Su yorgunluk hissi olmasa o kadar aramayacagim. esimde gec saatte geliyor gun boyu yardimi olmuyor ama sagolsun sabaha karsi Sercanin mamasini yedirip geri yatiriyor. o bile cok buyuk yardim geliyor bana. Sabah 7.30- 8.00 de de kalkinca Sercan aliyorum salona o biraz uyuyor. Bakalim kendimi toparlayabilsem biraz daha iyi olacagimda nasil  :dontknow:
Demek Iskenderin kiz abisi olacagi kesinlesti. oyyy yerim onlari. Soyle iki yil sonraki halleri gozumde canlandi birden ne tatli olurlar. Ama nedense kizini siyah kivircik sacli hayal ettim  :D Insallah testlerinizde olumlu cikar. Istedigin gibi birini de bulur rahatlarsin.
Bizde 12 haftayi bitirdik. Pazartesi ikili testimiz var ve ilk defa gorecegim Minikcani  :love9: :love9: Ilki kadar heycan olmaz diyordum ama pek farkii yok gibi.  :hieyt: Cinsiyetini ogrenmeye daha iki ay var ama esiminde benimde icimize erkek doguyor. bakalim ne olacak/ Kizda olsa erkekde olsa cooook sevinecegimiz kesin  :hello2: :hello2: tek derdim saglikli olmasi  :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 09 Aralık , 2011, 18:19:30
Alıntı yapılan: **Gül** - 07 Aralık , 2011, 18:17:02
2 satir birsey yazayim suraya dedim ama ne mumkun okutmadi bile dogru duzgun  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ah aahh gulcum napcaz biz arkadasım yaaa benimki de oturtmuyo bile 50 kere aman buraya gitme hoop kucakla geri al akabinde aynı yere yine agır kaldırma derler de nasıl olcak o iş bilemedim. bu arada dun 4lu test icin kan verdim ayın 29unda da detaylı ultrasona gircem kız oldugu da kesinleşti ama cok yoruluorum kadın da bulamıorum kafama gore bugun yne biriyle gorustum bi artis bi artis doverim ben onu az sinirlendirse valla yapamam oyle kadınla

bakalım ya kızlar yokmu tanıdıgınız  :( :( :( :( :( :( :(
canim ya insallah kafana gore birini bulursun, Allah yardim etsin  :amin:
kiz olduguna cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: masallah  :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

veliff

gülşahcım portatif mama sandalyesi almayı düşünüyorum sen yağmura yağmur ormanını almışsın sanırım :D memnunmusun ben biraz kokrtum sandalyeye monte edince güvenli olur mu diye aklımda bi soru işareti var çünkü talha çok hareketli sağa sola atıp duruyo kendini :) bilgi verirsen sevinirim cnm..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

elifcim benim zaten yerim yok. böyle bişey bulmasaydım almıycaktım
ama memnunum ben.sandalyede güvenli olur bence. zaten yalnız bırakmazsın yanında olursun hep
ben henüz sandalyede kullanmadım. yerde oturup yemek yediriyorum şimdilik
amadüşünüyorum da olmasada olur yani
bundan sonra hiç oturmayabilirler
bizimki henüz yürümüyo. yürürse belki sevmez  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Selam kizlar, nasilsiniz umarim herkes iyidir  :love9:
biz iyiz sukur  :nazar:

elif portatif sandalyeye pek guvenmiyorum yaa  :k06: ben korkarim ona koymaya  :ehi:
biz mama sandalyesi kullaniyoruz memnunum yani  :)

duygusu

selam anneler nasılsınız?? selenım 1 yasında:D yavas yavas adım sayısını artırdı bu arada hastayız ıshalı var doktora goturdum bır turlu gecmedı rota vırusden suphelınıyorum ınsallah degıldır

dilengisk

Alıntı yapılan: veliff - 14 Aralık , 2011, 16:55:56
gülşahcım portatif mama sandalyesi almayı düşünüyorum sen yağmura yağmur ormanını almışsın sanırım :D memnunmusun ben biraz kokrtum sandalyeye monte edince güvenli olur mu diye aklımda bi soru işareti var çünkü talha çok hareketli sağa sola atıp duruyo kendini :) bilgi verirsen sevinirim cnm..

elifcim  bende portatif aldım ama iskender efendi kendini one arkaya bi savuruyo korktum die artık kullanmıorum ama ikeadan 35 tl ye mama sandalyesi aldık nasıl memnunum nasıl anlatamam hem hafif hem temizligi falan kolay valla siddetle tavsiye ediyorum dger chicco micco hikaye arkadasımda var temizligi bile cok zor ki agır ve cok yer kaplıo die sikayet edio ikeanınki super bide tepsisini alıosun 10 lira mı ne bide sırtına istersen yastık gibi destegi var super memnunum bnmkinin tepinmelerine direncli vs...

yazık cok para verip kullanamayınca uzuluo insan bunu kullanamasan bile cok uzulmezsin ama bence kesin kullanırsın

bu arada cok opuyorum pasacıgı da seni de annesi iyi bakın kendinizee

dilengisk

Alıntı yapılan: duygusu - 18 Aralık , 2011, 15:51:26
selam anneler nasılsınız?? selenım 1 yasında:D yavas yavas adım sayısını artırdı bu arada hastayız ıshalı var doktora goturdum bır turlu gecmedı rota vırusden suphelınıyorum ınsallah degıldır

ayyyyyy kuzuuuu yeni yasınız kutlu olsuuun daha nice nice guzel mutlu saglıklı yaslara duygusucum.

asısını yaptırmısmıydın peki rotavirusu

dis de ishal yapıo azı dişleri falan cıkacaksa yapabilir diolar. dr anlardı rotavirusu olsa bence. çok çok gecmiş olsun

Balböceği

Dogum gunun kutlu olsun prenses selen  :nazar:

iyki dogdun pamugum  :love9: :love9: :love9: :love9:

duygusu

saolun kızlar bugun tahlıl yaptılar cok sukur vırussel bır sey bulunmadı damacana sularını tuketmeyın dedı doktorumuz rota vırus asısı olmamıstık doktorumuz gerek yok demıstı

dilengisk

ben damacana suyu kullanıorum ama kaynatmadan vermiorum hala arada bakıorum annem falan bardaktan icirmeye calışıo hooop bi gürlüorum bidaha denenmio ne zamana kadar boyle gtcek bilmem ama hala kaynatıorum deli evhamlı anne olarak bendeniz...

dr lar genelde gerek yok ama siz bilirsiniz diolar bizim bi tanıdıgın kızı olmustu cok cekmişlerdi ondan korktum die yaptırmıstım ben icim rahat etsin die aslında ama zaten mecbur olsa bakanlık yapardı

iyiki cıkmamıs bişi cnm gecmiş olsun bi an once toparlasın kuzucuk opuyoruz cok

Balböceği

Birsey cikmadigina sevindim canim, tekrar gecmis olsun...
Bende kaynatmadan su vermiyorum.. verenede kiziyorumm  :caca:

duygusu

saolun kızlar sız en ıyısını yapıyorsunuz bende akıllandım ama gec oldu ıshalımız hala gecmedı tekrar hastaneye goturucem:(

dirim

geçmiş olsun.
bende hazır suyu kaynatıp veriyorum.ama yinede kusma ishalden bir gün hastanede yattık
salgın var dikkat edin.
bi yerde okumuştum.1.5-2 yaşına kadar mutlaka kaynatın diyordu.

duygusu

gecmıs olsun cnm aksam kaka yapmadı cok sukkur esımde hastaneden daha cok mıkrop kapar dıyor yemekte yemıyor bırde esımle ugrasıyorum:( nette okudum bebılslerı 2 yasına kadar emzırın dıyorlar umarım sutumuz olurda emzırırız