2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

KONYALI

ya kızlar ben şu tıcker ısını beceremıyorum bır turlu..benım kızım 6 aylık oldu.ama hala 5 ay 28 gun yazıyor..tarıhı yanlısmı yazdım dıye bakmaya calısıyorum ama göremedım yaaa..nasıl bakabilirim???

tulayysl

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 20 Mart , 2012, 11:36:12
tatlım benim oğluuuum çıkardı.hemde 2 tane birden çıktı.şuan aynı boyda devam ediyolar.galiba üsttekilerdende gelmek üzere. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada benim oğlum 20 ekim doğumlu.çıkan 2 tane dişinide 1 martta tesadüf gördük.galiba o tarihten 1 yada 1,5 hafta önce çıkmışlar  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
masallah kuzuna bizimkiden uzun bekleyuişten sonra geldi 1 tanecik şükürrrrrrrr. çok huysuz huzursuz uyumuyoruz hiç.. sonumuz hayrola bakalım

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mart , 2012, 09:58:18
tatlım benim oğluuuum çıkardı.hemde 2 tane birden çıktı.şuan aynı boyda devam ediyolar.galiba üsttekilerdende gelmek üzere. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada benim oğlum 20 ekim doğumlu.çıkan 2 tane dişinide 1 martta tesadüf gördük.galiba o tarihten 1 yada 1,5 hafta önce çıkmışlar  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
masallah kuzuna bizimkiden uzun bekleyuişten sonra geldi 1 tanecik şükürrrrrrrr. çok huysuz huzursuz uyumuyoruz hiç.. sonumuz hayrola bakalım

canım maşallah kızına. İnşalla diğer dişleride ağrısız sızısız pıt diye çıkarır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 10:00:12

canım maşallah kızına. İnşalla diğer dişleride ağrısız sızısız pıt diye çıkarır.
amin canım darısı basına inş. ağrısız sızısız gelsinler inş.
ya aysecim karadenizde havalar ısındı mı.. guzelleşt mi. yaza geliyorum inş.

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mart , 2012, 10:11:34
Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 10:00:12

amin canım darısı basına inş. ağrısız sızısız gelsinler inş.
ya aysecim karadenizde havalar ısındı mı.. guzelleşt mi. yaza geliyorum inş.

evet canım iki üç gündür çok güzel. Ama geçen hafta kar yağdı  :k06: :k06: :k06:
Nereye geliceksin canım. ben trabzondayım. Ayy gelin gelin bende yaza izmire gideicem ramazan bayramında.  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

canım orduya gelicem nasipse temmuzda. ama trabzon da yapabiliriz bakalım. buarada benm yengemin kardeşiyle senin eşin okul arkadasıymıs. kayyranın resminin altında yorumu gorunce sok oolmustum nasıl yani ortak tanıdık diye. allahın işi

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mart , 2012, 10:24:56
canım orduya gelicem nasipse temmuzda. ama trabzon da yapabiliriz bakalım. buarada benm yengemin kardeşiyle senin eşin okul arkadasıymıs. kayyranın resminin altında yorumu gorunce sok oolmustum nasıl yani ortak tanıdık diye. allahın işi

efet canım ya trabzon küçük bir şehir. Eşimin çevreside geniş sayılır. Bende yorumu görünce şaşırmıştım. Aynı tarihlerde trabzonda olursak beklerim mutlaka.

tulayysl

inş canım nasip bakalım. karadeniz turu düşünüyoruz ama havalar ve kızım müsade ederse tabi

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mart , 2012, 10:31:05
inş canım nasip bakalım. karadeniz turu düşünüyoruz ama havalar ve kızım müsade ederse tabi
inşallah eder canım yaza iyice büyüyecekler. Bende izmire gideceğim annemlere. Ordan balıkesir falan sonrada antalya eşimle tanıştığımız yere. Tabi bebekle nasıl olacak bende de orası muamma. İnşallah büyüdükçe huysuzlukları geçer ya  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

tulayysl

aaa bursadan da gececek oLursan beklerimm

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Mart , 2012, 10:40:01
aaa bursadan da gececek oLursan beklerimm

Bakalım canım bursa'ya kadar uzanabilirmiyiz bilmem. Eşiminde akrabaları var bursa orhangazide  belki onlara gideriz bilmiyorum işte  :dontknow: :dontknow: Gelirsek vede fırsat bulursak tabi görüşmek isterim.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: SLM KIZLAR ECRE DURURKEN Bİ SLM VEREYİM DEDİM NASILSINIZ BAKIM  ??? :opucuk: ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 10:46:38
ECRE MICIRDIYORR  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
GALİBA DİŞTEN  :cildir: :cildir: :cildir:

ayy yerim onları ben. Bu diş sancıları benimkinin eli ağzından ddüşmüyor. eli ya ağzında yada gözlerinde.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 10:48:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 10:46:38
ECRE MICIRDIYORR  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
GALİBA DİŞTEN  :cildir: :cildir: :cildir:

ayy yerim onları ben. Bu diş sancıları benimkinin eli ağzından ddüşmüyor. eli ya ağzında yada gözlerinde.
AYNEN ÖLE DÜNÜRÜM ECREDE ELİ HİÇ AGZINDAN CIKMIYORRR HAYIRLISIYLA CIKSADA YAVRUM RAHATLASA TABİ ZAMANINDA CIKSIN İNŞ HAYIRLISIYLA  :amin:

KAYRAM NASIL AKILLI BIDIGIM BENİMMMM O YANAKLARINI ÖPER ÖPER BİTİRİRİMMMMM  :hungry: