2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

özgemm

KONYALI

sezencım karmalardamı yapmadı ates yaaaa...benım karma asılar korkulu ruyam..her karmada ateslenıyoruz...hemde ıthal ası yaptırıyorum

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Mart , 2012, 00:47:23
sezencım karmalardamı yapmadı ates yaaaa...benım karma asılar korkulu ruyam..her karmada ateslenıyoruz...hemde ıthal ası yaptırıyorum

canım büyük ihtimalle yurt dışında daha farklı aşılar. Bende merak ediyorum bu ay 4 aylı aşımız var. Ateş yapabilirmiş sanırım öyle diyorlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

slm kızlar nasılsınız
ben hiç ii değilim ama bunada şükür tabi
ecre cok hasta grip oldu ates var bide burnu tıkalı olunca ememiyor  :crybaby2: :y25: dün aksam acile gittik bugunde saat 2de dr gitcez baska dr bakalım ne dicek yavrum 4 gundur perişan  :crybaby2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doğangüneş

as kevsercim çok geçmiş olsun
hastalık denince çok kötü oluyorum ben ya bu sene çok çektik  :sad1:
biri iyileşti diğeri böyle sürüp gitti maalesef   :y25:
dr.a gidin bakalım ilaçlarını düzenli bi şekilde kullanırsın toparlanır yavrum
çok üzme kendini diycem ama söylediğime bende inanamıyorum :sad1:
anne olmak böyle işte rabbim beterinden korusun cnm  :amin:
öyle öyle büyüyecekler inşallah cnm  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM SİZEDE GECMİŞLER OLSUN İÇİM YANIYOR PARCALANIYOR  :y25:
AMA BUNADA SÜKÜR RABBİM BETERİNDEN KORUSUN  :amin:
BAKALIM DR NE DİCEK  :-\

aydinays

Canım dünürüm rabbim tez zamanda ecreme şifa versin. İnşallah atlatır hemencecik. Ayşem sen nasılsın?? Bende çok perişanım. Kaç gündür benim sıpada huysuz dün gece babasıyla benide bitirdi huysuzluğundan. devamlı yemek istiyor. Yiyince kusuyoyr. Nesi var anlamıyorum. Öyle ateş falanda yok. Keyfi yerinde. Gece çok huzursuzdu. Acaba nazar mı oldu. perşembe günü forum alışveriş merkezine gitti. Sanırım gören nazar değirdi oğluma.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: İNŞALLAH DÜNÜRÜM
EVET CANIM BENİM KIZADA NAZAR OLDU BENCE BEN ÇOK KORKARIM NAZARDAN  :icon_thumright: ALLAH BUTUN MELEKLERİMİZİ KORUSUN  :amin:

susanna

yok canim olmadi sukur  :nazar: :nazar: son bi 6. ay asilarimiz kaldi onuda sorunsuz atlatirsak 1 yasa kadar rahatiz sukur :)

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Mart , 2012, 09:47:40

canım büyük ihtimalle yurt dışında daha farklı aşılar. Bende merak ediyorum bu ay 4 aylı aşımız var. Ateş yapabilirmiş sanırım öyle diyorlar.
canim biz yerel uretimlerden almiyoruz ithal asilardan yaptiriyoruz doktor asi yada agri yapabilir diye bizi uyardigi zamanalrda 8 saatte bir yarim olcu parasetamol veriyorum

susanna

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mart , 2012, 09:54:41
slm kızlar nasılsınız
ben hiç ii değilim ama bunada şükür tabi
ecre cok hasta grip oldu ates var bide burnu tıkalı olunca ememiyor  :crybaby2: :y25: dün aksam acile gittik bugunde saat 2de dr gitcez baska dr bakalım ne dicek yavrum 4 gundur perişan  :crybaby2:
kevsercim gecmis olsun sanada ecreyede rabbim sifa versin  :amin:

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Mart , 2012, 11:31:27
Canım dünürüm rabbim tez zamanda ecreme şifa versin. İnşallah atlatır hemencecik. Ayşem sen nasılsın?? Bende çok perişanım. Kaç gündür benim sıpada huysuz dün gece babasıyla benide bitirdi huysuzluğundan. devamlı yemek istiyor. Yiyince kusuyoyr. Nesi var anlamıyorum. Öyle ateş falanda yok. Keyfi yerinde. Gece çok huzursuzdu. Acaba nazar mı oldu. perşembe günü forum alışveriş merkezine gitti. Sanırım gören nazar değirdi oğluma.
aysecim sizede gecmis olsun allah kayrami korusun massallah pasama bebekler gazi oldugunda da emmek isterler yalanci meme almiyomu ???

KONYALI

gecmıs olsun kevsercım yaaa...hasta olunca bende cok uzuluyorum o yuzden koca kısı evde gecırdım ve mumkun mertebe misafırde cagırmadım...ama ona ragmen  kez hasta oldu cnm..çocuklar böle böle buyuyecek kevsercım ınsallah cabuk toparlarsınız

KONYALI

susanna