2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

susanna

ferahcim gecmis olsun bizimde karma asimiz bugundu
surubunu verdim yikadim doyurdum yatirdim sukur simdiye kadar bisey olmadi  :nazar:
1 subatta gene asi var hem pnomokok hemde rotanin 2. dozu var  :-[

rabbim kuuzcuklarimizi sikintidan uzak tutsun insallah

KONYALI

Alıntı yapılan: doğangüneş - 21 Ocak , 2012, 22:52:05
ferahcım geçmiş olsun kuzuma..
bizimkide 26sında rabbim kolaylık versin hepimizede inşallah..

ay zor cnm ya valla 2 gun ateslendı yavrum...dun sadece surup verdım ama ılk gun fıtıl attıgım halde 37,7 yi gorduk fıtıl atmasam kaç olcaktı kımbılır???

KONYALI

Alıntı yapılan: susanna - 23 Ocak , 2012, 01:15:45
surubunu verdim yikadim doyurdum yatirdim sukur simdiye kadar bisey olmadi  :nazar:

pnomokok hangısı cnm ası karnesıne baktım ben bu aksamda bızımde 17 subatta rota var tekrar,pnomokok görmedım ama aynız gıdıyoruz halbukı nıyekı öle bısı oldu sımdı anlamadım ben...
ha bu arada ılk karmada ateslenmedıyse korkma cnm,benımkı ılkınde nasıl ateslendıyse aynı sekılde ateslendı..2 gun ates yaptı kuzuma :amin: :amin:

KONYALI

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Ocak , 2012, 15:00:26
slm kızlar. sonbahar annişleri gn bıdıklaral mı ilgileniyor. kızlar bizim buaralar gec uyanmalarımız sıklastı. neredeyse ilk doğdugu haftalar gibi her saat uyanıyoruz. beş dk emiyor uyuyor. ilk gunlere donduk sanki yine. sizinkiler nasıllar bakalım. buarada 4 bucuk aylık olduk

cnm huy değiştiriyorlar benımkıde öleydii..şukur aşı oldugumuzdan beri gecelerı 2 kez uyanıyor sadece..allahım hep böle gitse :amin: :amin: :amin:
ama gunduzlerı cok az uyuyor o ayrı

KONYALI

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Ocak , 2012, 17:28:52
konyalı canım geçmiş olsun.ama olsun ateş nedenini bildiğin için rahatsın en azından hasta deil çok şkür.

bisde napalım evdeyis oğluşumla.oğlum gece gündüz nerdeyse hep uyuyor.uyanık kaldığı zamanlar 1,5 saati geçmiyor.sonra bi uyuyor 3 saat  :D :D :D :D aman çok anlatmayim nazar değer  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saol cnm..amanın masallah benımde kızım uyusa dıye duvaraları tırmalıcam nerdeyse

destinamm

bizde geceleri çok sık uyanır olduk uyanmakta değil uykumuzda ağlıyoruz... uykusuzluktan hasta oucam artık :cildir: deliriyorum Allah'tan tek dileğim artık düzene girmesi :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: slm kızlarr kimseler yokmu  :love9:
kızlar öslemturgaydan haber alanınız varmı kan testi yaptırcaktı  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 18 Ocak , 2012, 20:31:17
kızlar ne zamandır aklımda ama söylemeyi unutuyorum hep..
aydinays ayşe nerelerde :dontknow: :dontknow:
evinde neti yoktu sanırım  :'(
telde görüşen haber alan var mı?

:opucuk: canım gecenlerde forma girdi ayse hatta eşinin işyerine gelmiş ordan girdiğini söledi kayranın fotosunu görmedinmi sen yukledi  ;D

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,23060.0.html

bak burda  :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

özgemm

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nasılsıınızzzz
buluşamyoruz artık bu cimcimeler bize hiç fırsat vermiyorr

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Ocak , 2012, 02:09:46
Alıntı yapılan: susanna - 23 Ocak , 2012, 01:15:45

pnomokok hangısı cnm ası karnesıne baktım ben bu aksamda bızımde 17 subatta rota var tekrar,pnomokok görmedım ama aynız gıdıyoruz halbukı nıyekı öle bısı oldu sımdı anlamadım ben...
ha bu arada ılk karmada ateslenmedıyse korkma cnm,benımkı ılkınde nasıl ateslendıyse aynı sekılde ateslendı..2 gun ates yaptı kuzuma :amin: :amin:
canim tr de karma asiyi bes asi birlikte yapiyolarmis sanirim burda gunlere boluyolar
bana tr deki cocuk doktoru asi siralamasi vermisti ordan takip ediyorum ben bi eksiklik de fazlalikta yok
dun pentaksim denen 5li karma asiyi vurdular 1 subatta vurucaklarida pnomokok yani zaturre icin olan prevenar13 isimli bi asi
rotavirusun ikinci dozuda ayni gune denk geliyo  :icon_pale:
sonra bidaha 21 marta kadar asimiz yok  :hello2: :hieyt: :occasion5:

özgemm

KONYALI

kızlar aydinays aysenın canım oğlusum diye actıgı konu neden kilitlendi bileniniz varmı???

doğangüneş

evt yaa bende dün gördüm neden acaba  :dontknow:

yellowrose

huhhhhhhhhh  :director:
kimsecikler yok mu?????????????
annişler sizin kuzular bu gece uyudu sizde dinleniyosun heralde, benim kızın gece bekçiliği tuttu ayaktayız daha  :-ooo
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

KONYALI

BİZ HER GECE BEKÇİYİZ...................................