2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

susanna

bizim hatunlar nerelerdesiniz yawww  :suclu:
bu sonbahar bebislerinin zorlu olacagi zamansiz yada zorla gelislerinden belliydi zaten  :binkybaby:

...ŞehzadEfe...

slm annişler günler çok yoğun geçiyor efe bey pek bi huysuz devamlı emmek istiyor sütüm var ama yetmiyormu bilmiyorum  çok yoruluyorum ama oğluma bakınca herşeye değiyor sizleri çok özledik teyzeleri
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

özgemm

nagihancım hayırlı olsun canım
efe bey yaramaz anlaşılan
merak etme bu yılki bebekler hep huysuz hep yaramaz uykusuz bol gazlı

EnDuruYanım

dünürüm, özgem slmlar:))  :hello2:  valla bızde ozledık hercesıı.. benım kızda masallah 2haftadır ıyıydı uyuyordu hep gaz sıkıntısı cıktı tam onu hallettık 2 gundur uyutmuyor aglıyor mızmızlanıyor meme ıstıyor ben yanından ayrıldımmı basıyor yaygarayı:)) 2 hafta sakınlıgınden sonra korktuk bole olunc normal heralde bu zamanlarda :dontknow:  yada damadım bole dıye kıskandı benımkıdeöle oldıu :ehi: :k06: :toothy10:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello: :hello: bizde burdayızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 20 Kasım , 2011, 16:35:42
dünürüm, özgem slmlar:))  :hello2:  valla bızde ozledık hercesıı.. benım kızda masallah 2haftadır ıyıydı uyuyordu hep gaz sıkıntısı cıktı tam onu hallettık 2 gundur uyutmuyor aglıyor mızmızlanıyor meme ıstıyor ben yanından ayrıldımmı basıyor yaygarayı:)) 2 hafta sakınlıgınden sonra korktuk bole olunc normal heralde bu zamanlarda :dontknow:  yada damadım bole dıye kıskandı benımkıdeöle oldıu :ehi: :k06: :toothy10:

dünürüm belli efenin bu halleri desene gelinim nasılsa bizde oyleyiz demekki  :k06: :k06: çocugum aşk acısı çekiyor azıcık büyüsekte kavuştursak şunları yazık oğluma günah  :) özledik sizi

özgecim doğru diyosun hiç dertleri bitmiyor bizim bebişlerin paşam çok huysuz mızmız biraz da sinirli  :honk: memeyle çok kavga ediyoruz sinirden emmiyor bazen napıcam bilmiyorum
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

massallah benim edepsiz kuzularima  :nazar: bol bol emsinler dertleri olmasinda aglamalari cekilir be kiz;ar
nagis ,pinar ,ozgem ,kevser
kizimla cok cok opuyoruz sizi teyzeleri

doğangüneş

selam güzel annişler :flowers:
bizde bi iyiyiz bi kötü bi uykulu bi uykusuz bi emer bi reddeder anlayacağınız pata küte yaşıyoruz  :k06: :k06: rabbim sağlıktan ayırmasın yeter ki  :amin: :amin:
3 gündür sabahlıyoruz yine ve ben yorgunluktan bitmiş gibiyim eee malum evde iki çocuk daha şükredin yani kızlar halinize  :k06:
bizde öptük hepinizi  :opucuk:

asya81

SELAMLAR KIZLAR BENİM KIZINDA GÜNÜ GÜNÜNE TUTMUYOR Bİ GÜN RAHAT GEÇERKEN AKŞAM UYUMUYORUS SÜREKLİ MIZMIZ GÜNLERİ GÜNLERİNE TUTMAZMIŞ 40 GÜN

susanna

yanliz kirka kadarmi saniyosun asyam 2 ay bitti ama benim kizin eserekleri bitmedi  :ehi:

susanna

kizlar cok mutluyum azonce doktordan geldik kizim kilo almis 4 kilo 100 gr olmus
20 gun icerisinde tami tamina 1 kilo almis kizim boyda atmis 54 cm olmus teyzeleri
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
aldigi kilolar i gram gram takip ederken bi 1 kilo bana ilac gibi geldi  :k06:

xxcansuxx

aydınays ayşeden haber yok mu kızlar kayra nasıl acaba merak ettim  :dontknow: :dontknow:
ohhh yavrular kucakta muhabbeti sardırıyorsunuz bizde inş. kucağımıza aldığımızda siz tecrübeli annişler olarak bizlere yol göstereceksiniz  :k06: :k06:

tulayysl

sezencim masallah minnakına. biz de ilk iki ay 1200 gr aldık. ama bu 15 gundur emmediği için almıyor. hatta inş vermez. çunku ısrar ediyorum emsin die. mama vermiyorum zaten biberonu da almak istemiyor. bu ay cok sıkılıyor canım. kızım 5 kg idi en son. sanki kucağıma alınca şimdi kuş gibi geliyor. ayın 5 inde kontrolumuz var. o gune kadar bekliyorum. kilo almamıssa eğer biberona baslıcam ya da kasıkla. bizim için dua edin kızlar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: selam kızlar bugun bizim 40.gunumuz  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: pazar gunude inş mevlüt okutcaz  :amin: :nazar: artık kızım buyuyor 40ımız bugun çıkıyor şükürler olsun RABBİME  :amin:
TULAYCIM İNŞ MELEĞİMİZ KİLO ALMIŞTIR KİLOSU İİDİR CANIM
SUSANA CANIM MAŞALLAHH MİNNOSUNA  :nazar: :nazar:
CANANIMMMMMMM İNŞALLAHHH SENDE BU GUNLERİ GÖRÜRÜSÜN  :amin: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl