2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 24 Ekim , 2011, 23:37:54
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 24 Ekim , 2011, 23:32:14
Alıntı yapılan: susanna - 24 Ekim , 2011, 23:25:44
ezom yaa benim sutumde yokki sagdigim zaman 30 ml yi bile zar zor cikariyorum  :crybaby2:

canim ya sütün gercekten azmis, ben sagiyorum sürekli her 3-4 saate bir evde, 55-60 ml cikiyo.. ben ahududu surubunu suya katiyorum, her gün mutlaka 3 litre iciyorum, cok iyi süt yapiyor.. hatta uyudugumda 70-90ml bile ciikiyo

canim bak belki biliyorsundur ama ben genede yazayim: büyükler söyler sürekli süt ic sütün olsun diye ama bu yanlis, sakin bir bardaktan fazla süt icme, hatta hic icmesen yeridir, süt ürünleride fazla yeme.. misir tam süt düsmani sütü azaltiyo.. bu arada hamur isleride cok azaltiyo.. nane katma yemeklere oda azaltiyo.. 3-4 litre su icmeye calis ama bunun cogunlugu tatli su olsun, 1 litre normal su yeter, sulu yemekler yemege calis, ve bol bol dinlen, stress yapma
cuma gunune kadar hic sut icmiyodum gaz yapar diye ama kontrole gittigimiz cocuk dr u gunde 1.5 lt su +1.5 lt meyve suyu +1.5 lt de sut ic dedi  :-ooo bende likir likir iciyorum :suclu:
neler yapmadim neler icmedim oznur kim ne dediyse yaptim
dogumdan beri isirgan ve rezene cayi iciyorum
humananin still tea sindan da aldim ictim
tahin helvasi yedim
bulgur pilavi
sogan
sut
serbetler
meyve sulari
ve en onemlisi ictigim su 3lt nin altina hic inmedi
sezeryan oldugu icin yeni yeni artar dedi doktor ama umidim git gide azaliyo demekki benimde cnsim boyle 

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

selamlar  :hello:
nasilsiniz  :) bizde idare ediyoz yusufcuk gayet iyi masallah azcik gazli ama olsun  :D asil sorunumuz azra hanimla cok uzuyo cok yoruyo bizi  :sad1: sezencim insallah duzelir sutun  :'( herkese kolay gelsin diyorum yorucu gunler geciriyoruz diger safakcilarada Allah bi avazda kurtarsin  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tulayysl

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 25 Ekim , 2011, 21:42:47
nasilsiniz  :) bizde idare ediyoz yusufcuk gayet iyi masallah azcik gazli ama olsun  :D asil sorunumuz azra hanimla cok uzuyo cok yoruyo bizi  :sad1: sezencim insallah duzelir sutun  :'( herkese kolay gelsin diyorum yorucu gunler geciriyoruz diger safakcilarada Allah bi avazda kurtarsin  :amin: :amin:
allah yardımcın olsun canım. azra ile uğraşmak eminim seni daha cok yoruyordur suan. gaaza gelince canım cok derdimiz var bizim de. ıkınmaktan uuuyuyamıyo kuzum

susanna

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 25 Ekim , 2011, 21:42:47
hosgeldin canim  :opucuk: allah sabir versin sanada canim yaw bitane bocekle ugrasmak zorken sende ikitane bocuk var  :aferin: kizinada hak ver ama annesi azra evin bitanecik boncuguyken simdi kardes geldi yusufta gazi yuzunden mecbur ekstra ilgi gerektriyo annesini paylasmak zorunda geliyodur ona
allahin izniyle gecicek bu gunlerde bakicakki gidicegi yok bebegin mecbur kabullenicek  :k06:

susanna

sende hosgeldin tulaycim bugun bi gorundun bi kayboldun berra buglem mi cagirdi yoksa  :love7:

tulayysl

ay sorma canım. kızım saolsun bi dakka izin vermiyo.bugun bi de huysuz ki sorma. senn minişin nasıl bakalım kaç gunluk kaç kilo oldu

KONYALI

sezencım ben tahın-pekmez yıyorum cok sut yapıyor

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 26 Ekim , 2011, 23:00:11
onuda denedim be arkadasim kim ne dese yapiyorum
su son 1 haftadir gogus uclarim yara oldu uzerine birde basur sorunu cikti napicagimi sasirdim
aksi gibide sut yapan besinlerin hemen hepsi basuru azdiriyomus
:sad1: :y25: :sad1:

KONYALI

Alıntı yapılan: susanna - 29 Ekim , 2011, 20:43:03
su son 1 haftadir gogus uclarim yara oldu uzerine birde basur sorunu cikti napicagimi sasirdim

cnm benımde göğüslerim yara,kolay değil....ama krem kullanıyorum sureklı..göğüs pedi koyuyorum,krem çok ıyı geliyor...bırde sütün yoksada fazla kafan takma,belkide stres yaptıgın ıcın azdır..bellimi olur...kafana takmamaya calıs,kızının rızkı sendeyse gelecek annesi,olmadı mama verecen yapıcak bısı yok..
ben tatlı seyler yıyorum hep, normaldede sevıyorum zaten tatlıyı..bol su iciyorum..açıkçası süt hiç içmedim..bozada süt yapar derler..arada boza içiyorum ama sevdiğim için..bu arada mısır süt düsmanı demısler ama tam aksıne mısır yıyınce sutum coğalıyor...yanı demek ıstedıgım tamamıyle bunyeyle alakalı cnm...

yellowrose

selam sonbahar annişlerriiiiiiiiiii  :k06:  istanbuldayız 10 gündür kızımla ama gelen gidenden fırsat bulup giremiyorum hiç foruma:(
bu arada  kere mastit oldum ne fena bişeymiş, göğsümde iltihap oldu, ateş yaptı deli gibi, 4 gün öldüm öldüm dirildim. Allah kimseye göstermesin... meme ucundaki yaradan olurmuş. aranızda başına gelen var mı?
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

susanna

Alıntı yapılan: yellowrose - 31 Ekim , 2011, 22:54:14
selam sonbahar annişlerriiiiiiiiiii  :k06:  istanbuldayız 10 gündür kızımla ama gelen gidenden fırsat bulup giremiyorum hiç foruma:(
bu arada  kere mastit oldum ne fena bişeymiş, göğsümde iltihap oldu, ateş yaptı deli gibi, 4 gün öldüm öldüm dirildim. Allah kimseye göstermesin... meme ucundaki yaradan olurmuş. aranızda başına gelen var mı?
caniimm cok gecmis olsun belli istanbulda oldugunuz forumda goremedik seni nezamandir dedim heralde yasemin kirkini cikardi fellik fellik dolaniyo  :ehi: asyam nasil ???

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

SELAM HERKESE  :hello:
COKTANDIR GIREMIYORDUM FORUMA IKI BEBEKLE KABUS GIBI GECIYO GUNLERIM  :'( ESIMDE ISE BASLADI YALNIZ BASIMA DELIRCEM BIRGUN  :sad1: SUAN IKISINIDE YATIRDIM OYLE GIREBILDIM NORMALDE DINLENMEM GEREKIYO AMA BEN BURDAYIM  :-\ BILIYORUM UYAACAKAR TAAA GECE 5LERE KADAR UYUMUCAKLAR DUN GECE SABAH 7DE UYUDUM  :-ooo 10DA KALKTIM ODA HER 10 DKDA UYANDI YUSUF BEY  :cildir: AZRADA AYNI ONUN GIBI UYKU FALAN YOK ARTIK  :( USTELIK ACAYIP GAZ VE KAKA SORUNUMUZ VAR HER SABAH KAKA NOBETI YAPIYORUM POPOSUNU KALDIRIP KARNINI OKSUYORUM OYLE YAPIYO  :'( BU KADAR ZOR GECECEGINI SANMIYODUM KIZIMDA HIC GAZ SORUNUMUZ YOKTU  :-[ REZENE VE PAPATYA CAYI KARISIK VERDIM RAHATLATTI BIRAZ COK SUKUR  :amin: HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR DILERIZ ILK BAYRAMIMIZDI  :love9: :love9: BU ZOR GUNLERDE GECECEK INSALLAH  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

asya81

Alıntı yapılan: susanna - 29 Ekim , 2011, 20:43:03
canım bendede var basur belası  :cildir: göüs uçlarım benimde yara oldu kabuk attı kanlı kanlı :cildir: neyse soğan suyu iyi gelir dediler rendeleyip suyunu gögüs ucuna sürdüm iğrenç kokuyo ama olsun neyse sürüp gögüste kuruyan kadar açık bıraktım ertesi gün cılk yara olan memeyi verdim kısa ne yara ne ağrı kalmıştı inşallah sendede işe yarar denemekten bişe kaybolmas

susanna

sukur gogus ucu sorununu kopmadan kanamadan atlattik  :basardim:
bende zeynep asel emdikten sonra mememi sikip gelen sutu gogsume suruyo kurumasini bekliyorum cok iyi geliyo

oslemturgay

selam güzel anneler nasılsınızz karamanda hava buz gibi kalorifer 65 derecede ama banamısın demiyor kızımı üşütecegim diye ödüm kopuyor