2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 02:09:30
yaa kızlar halil sezai ne ayak yaa dinleyeyim dedim gece gece merak ettim bi b.k anlamadım adamın şarkılarından herkes nasıl begeniyor  :k06:
cnm bayılıyorum ben onun sarkılarına, ama depresıf vakayım belkı ondandır....

Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 02:08:05
Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 02:05:31
dünürüm evet benım cadı cee yaptı tekrar bayılttım :muzz: :hello2: zafer benımdır :flowers:

ohh maşallah darısı diğerlerine inşallah..
cnm kayısı olayı benim kakası kıymetli kızım için teyzelerinin önerdiği mama  :k06:

:k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 07 Ocak , 2012, 02:10:11
ii akşamlar bayanlarr...........
benim kızı uyutmanın yöntemi öpmek.belki daha küçük olduğu için işe yarıyor.öperek uyutuyorum :)

ahhh cnm ne guzel valla hosgeldın bu arada..bızım kızı ayakta sallıcaksın ancak öle uyuyor...

bu arada bu aksam kızımın gazı vardı ılaç verdım sımdı, nasıl ıkınıyor suan catır catırda gıdıyor alttan...
yavrummm benım

susanna

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 02:04:02
sezenim yiyorum ama oyle pek iştahlı degil amayiyorum yani tabi durdugum yerde dursam evde yine çok iş yapıyorum serkan yine bu akşam çok kızdı bağırdı bağırdı yattı ama napıyım temizlik yapmadan duramıyorum ev deterjan kokuyor birazabarttım yine  :suclu: :suclu:
serkanin bagirdigi kadar var hee  :caca: tam dayakliksin nagis
sen daha yeni ameliyatlisin be arkadasim yapma boyle canina yazik seni sen dusunmezsen kimse dusunmez  :opucuk:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 02:13:10
Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 02:10:04
Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 02:00:19
pinarim sende hosgeldin arkadasim  :opucuk:

hosbuldum cnmm :opucuk:  benımkı dun yapmadı kakasını ılk defa bugun gazete kagıdını sıvrı yaptım zeytınyagı ıle totoya yagladım.. sabahtan berı uc kere yaptı hemde tasıcak vazıyette yapmıcam bıdaha ole :toothy10: :ehi:

demek marifet gazete kağıdında   :toothy10:

ahaha :toothy10: :toothy10: :toothy10: hıc dusunmemeıstım olabıler valla yada ıshal oldu yapacagı vardı ustune geldı bole bı durum :toothy10:

KONYALI

Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 02:12:58
Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 02:00:35
ah ahhhhhhhhhhhhh bende 71 ım hala...hamıleyken gıydıgım esofmanları anneme verdım gecen gun olursa gıy olmazsada ver bırıne dedım...ay olmus anneme yaaaaaaaaaaaaa
dedım ben senın kadar olmusum yani....

ay nagıhanım ya ne guzel..zayıf ol bosver napcan kıloyu...
sen 71 e mi agliyosun  :caca: ben 80nim be  :y25:

gecen sene bu zamanlar 58 kıloydum ama

doğangüneş

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 02:15:23
Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 02:13:10
Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 02:10:04
Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 02:00:19
pinarim sende hosgeldin arkadasim  :opucuk:

hosbuldum cnmm :opucuk:  benımkı dun yapmadı kakasını ılk defa bugun gazete kagıdını sıvrı yaptım zeytınyagı ıle totoya yagladım.. sabahtan berı uc kere yaptı hemde tasıcak vazıyette yapmıcam bıdaha ole :toothy10: :ehi:

demek marifet gazete kağıdında   :toothy10:

ahaha :toothy10: :toothy10: :toothy10: hıc dusunmemeıstım olabıler valla yada ıshal oldu yapacagı vardı ustune geldı bole bı durum :toothy10:
valla bilemiycem  cnm herneysede kötü emellerinize alet olacağım gibi görünüyor.. :ehi: :ehi:

ahh ferahcım sorma bende 61 dim.. :honk:

...ŞehzadEfe...

kızlarr ben zayıflayınca  bayılıyorum sagda solda iyi gelmiyor zayıflamak bana 61 çok iyiydi ama istemeden kilo vermekte iyi degil işte napcam bilmiyorum bide çalışmaya baslayınca iyice erir biterim  :honk:

Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 02:15:10
sezenim yiyorum ama oyle pek iştahlı degil amayiyorum yani tabi durdugum yerde dursam evde yine çok iş yapıyorum serkan yine bu akşam çok kızdı bağırdı bağırdı yattı ama napıyım temizlik yapmadan duramıyorum ev deterjan kokuyor birazabarttım yine  :suclu: :suclu:
sen daha yeni ameliyatlisin be arkadasim yapma boyle canina yazik seni sen dusunmezsen kimse dusunmez  :opucuk:

ama arkadasım bi güzel kokuyor evv ohh her yer mis gibi camlarımı sildim koltukları çektim tüllerimi yıkadım banyo tuvalet... temiz olursun suç yapmazsın pasaklı aaa beni doktora götürecekmiş hergün temizlik olurmuş kırdı bu aksam kalbimi gönlümü almak içinde hiç uğraşmadı direk yattı hain kocaaaa hıhhh  :k06: abartıyorum ama içim durmuyor arkadasım kendimi boyle iyi hissediyorum kafam dagılıyor
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 02:15:10
bencede dünürüm  :caca: :caca: benım ev ufakoldugu ıcın temızlık bıtıo hemen cok paralamıom da utu yapmıom ben dun kocacan dıor su pantolumuda utuleyım barı dıe mızırdanıodu valla utulesen ne gusel olur  kucuk odada bı dunya utu var dedım dedıgıne pısman oldu herhal duymamazlıktn geldı :ehi: :k06: 

KONYALI

ne temızlıgı kuaföre gıtmeye vaktım yok nagıssss
hem gercekten kendını zorlama
bende gecen yerlerı sıldım ıkı gun dıkıslerım agrıdı

EnDuruYanım

yuh nagişim o performansı sergılerken efem napıyor :caca: nıye ılglenmıon damadılmlaaa :caca: evı kokutcagına temız efemı yagla onu kokut :caca: :caca: :toothy10: :ehi: :ehi:   bırak cok bılmıs kayınvalıdecıgın yapsın :toothy10:

doğangüneş

ahh ahh birimiz zayıfız birimiz şişmanız diye dertleniyoruz batsın bu dünya  :toothy10: :toothy10:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 02:20:58
ne temızlıgı kuaföre gıtmeye vaktım yok nagıssss
hem gercekten kendını zorlama
bende gecen yerlerı sıldım ıkı gun dıkıslerım agrıdı

bence kuafore cocukla gıdelım .. kurutma makınasına uyuyorlar nasl olsa koyalım kenara full uyusunlar :toothy10: ıkı saat ıdare edılır bence :k06: :k06:

doğangüneş

hele ben hiç bi iş yapmıyorum yapamıyorum o kadar yorgunumki her daim..başakların yüz karası oldum çocuklardan sonra  :k06:  :k06:

KONYALI

valla pınarım benım utum cıkmıyor, eşimin kıyafetlerı utulenceklerde onlarıda bır zahmet yapıyor yanı..hamıleykende dısarı verıyordum...zaten cocukla yoruluyorum bırde onlara gucum kalmıyo maalesef
yarın kızımı doktora goturucem zati

...ŞehzadEfe...

getir dünürüm getir serkan her gün ayrı gömlek giyer takımları desen ayrı ütüye bir günümü ayırıyorum onlarıda çıkartıveririm aradan efeninkiler çok canımı sıkıyor küçücük bir saat uğraştırıyor efede garibim uyuyor kalkıyor aglıyor annesi temizlik yapıyor bi ona koşuyorum bi temizliyorum...ferahcım kuaförede gidiyorum kayınvalideye bırakıyorum iyi oluyor kocayada güzel görünmek gerekiyor..dünürüm ben evlendigim günden beri kayınvalidemden asla bişey görmedim eline süpürge alsın da çektirsin veya toz alsın yapmıyor bi mutfaga girer okadar şimdi onuda bıraktı
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 02:24:28
valla pınarım benım utum cıkmıyor, eşimin kıyafetlerı utulenceklerde onlarıda bır zahmet yapıyor yanı..hamıleykende dısarı verıyordum...zaten cocukla yoruluyorum bırde onlara gucum kalmıyo maalesef
yarın kızımı doktora goturucem zati

jayırdır cnm muayeneyemı .. ne kadarlık oldu bebişimiz