2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

slm kızlrrr napıonuzzz enşık yarışma anketi acıldı bnde varım ama hangısı oldugumu soleyemem hade sizde oylayın resımlerıı :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

özgemm

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
NASILSINIZZZZZZZZZZ

tulayysl

iyiyiz canım siz nssılsınız bakalım. Bıdıküzüyormu seni

özgemm

üzmek ne kelime yülaycım çıldırtıyor valla
uyku yok aglama çok

özgemm

kusura bakma canım ya tülay yazarken tuşlama hatası oldu :-[

tulayysl

canım duzelir inş. Kısa zamanda.bizimki de gunduz hiç uyumuyor. Çok yoruluyorum. Evr kimse gelmesin diyedua ediyorum resmen. Hiç bişryr elimi süremiyorum inan. Yeni yeni oyun halısında oynamays basladı bakslım.

özgemm

inşallah düzelir canım benimkide tam tersi gündüz uyuyor gece uyku yok 1-2 gündür akşam 10 da uyuyor 1-2 gibi kalkıyor sonra gelsin çığlıklar sabah 8-9 nezaman susar uyursa
bende sabırsızlıkla bekliyorum düzelmesini artık sinirler,m yıpranıyor
senin cadı akıllanmış ne güzel kaç aylık oldu boyu kilosu nasıl

tulayysl

şuan üç ay yirmialtı gunluk. Üç ay on hunlukken atmış cm çıplak 5550 gr dı. Bu ay kilo alımı azdı. Olsun napalım sadece anne sutu alıyor sennki ne kadar oldu

özgemm

benimkide 2 ay 8 günlük çarşamba günü aşımız vardı ozaman tartıldı en son 4400 gr 56 cm olmu boya giymiş dedi doktorumuz benimkide hem emio hem günde180 cc mama alıo 2-3 haftadır
sağlıklı olsunlarda ben ilk doğdugu günler çok korkmuştum kuzum hiç büyümüyor diye kiloda almadı ilk ay çok fazla kıyafetlerimiz öylece duruyordu 3-5 tane kıyafet yıka yıka giydi şimdi şükür hergün yeni kıyafet giyiniyoruz dolabımızdan
sağlıklı olsunlarda varsın geç kilo alsınlar

tulayysl

slm kızlar kimse var mı benm yumurcak oyun oynarken ii kelimenin belini bukecek...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 10:38:42
slm kızlar kimse var mı benm yumurcak oyun oynarken ii kelimenin belini bukecek...
canım günaydın sizin anneler yine bebelerle uğraşıyor sanırım...
dün eşime senin kızı gösterdim bakkk buda buğlem diyorum ama bu berra buğlem diyorum Allah bağışlasın dedi adaş olcaklar ya seni kızı gördükçe nasıl içim çoşuyor  :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :ehi: GÜNAYDIN KIZLARRRRR BİZ GELDİK ECRE HANIMLA MICIRDIYOR ECRE HANIM MEMESİ DÜŞÜYOR BASIYO ÇIĞLIGI 10DK Bİ MEME VERİYORUM YALANCI MEMEYİ 10DK Bİ DÜŞÜYOR  :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Aralık , 2011, 17:51:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Aralık , 2011, 10:53:15
sonbahar bebeklerinde en akıllı benim kızım galiba biz hergun az saatte olsa burdayız kızlarrr  :ehi: :ehi: :ehi: masallah benim ecreme  :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:
galiba canım hep burdasın :toothy10: :toothy10: maşallah de uslu demekki fıstıın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :ehi: :ehi: USLU TEYZESİ  :ehi: :ehi: :nazar:

tulayysl

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 10:48:58
Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 10:38:42
canım günaydın sizin anneler yine bebelerle uğraşıyor sanırım...
dün eşime senin kızı gösterdim bakkk buda buğlem diyorum ama bu berra buğlem diyorum Allah bağışlasın dedi adaş olcaklar ya seni kızı gördükçe nasıl içim çoşuyor  :love9: :love9: :love9:
saolun tatlım. az kaldı sen buğlem de gelicek inş.
cok zor ama mukemmel bi duygu canım. benm kızıma cekmesin senn buğlem . uslu bebek olsun

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BUGLEMMM ECREYE CEKSİN KESİNLİKLE  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: MASALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH