2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Aralık , 2011, 14:42:42
tulaycım nasılsın bebiş nasıl
sen nasılsın cananım sanada az kaldı çok heyecanlanıyorum merak ediyorum buglemimizi  :k06:
çok şükür iyiyiz canım sancılar geliyor arada buna bile seviniyorum buğlemim gelecek diye  :love9: :love9: bugün rüyamda kızımı gördüm doğum anı yok kucağıma veriyorlar giydirip emziriyorum ecreye benziyordu sarışındı  :k06: :k06: gerçekten  sabah uyandığımda ben ecreyi mi gördüm demeden alamadım kendimi  :k06: maşaallah ecreye çok seviyor teyzesi onu :opucuk:   :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 13 Aralık , 2011, 14:44:45
hoşbulşduk canım. oh sonunda bi kaç kişi bi araya gelebildik
berra buğlem cok yaramaz canım. kucağa alıstı. uyuma duzenimiz haala yok. ama masallah cok akıllı. bi gülüşübizi öldürüyo. ecre kız nasıl bakalım üzüyormu seni.
canancım hamilelik nasıl gidiyor. doğuma da az kaldı dimi. heyecan doruktadır şimdi
az kaldı canım zamanını beklerse 33 günümüz kaldı 1 ay çabucak geçer diyorum şükür bir yaramazlık yok hareketleri iyi bakalım nasıl gelecek benim cadı...

maşaallah ya berra buğlemde nasıl tatlı sevimli ama sizin sayfanın kızlarıda cadı çıktı uyku düzenleri yok  :binkybaby: :binkybaby: düzelirler inş.  şöyle ele avuca gelince oyunlar oynanınca yorulup sızarlarmış  :love9: :love9: yaza da denk gelir aktif zamanları ohhh bol bol gezersiniz :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Aralık , 2011, 19:42:52
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Aralık , 2011, 14:42:42
tulaycım nasılsın bebiş nasıl
sen nasılsın cananım sanada az kaldı çok heyecanlanıyorum merak ediyorum buglemimizi  :k06:
çok şükür iyiyiz canım sancılar geliyor arada buna bile seviniyorum buğlemim gelecek diye  :love9: :love9: bugün rüyamda kızımı gördüm doğum anı yok kucağıma veriyorlar giydirip emziriyorum ecreye benziyordu sarışındı  :k06: :k06: gerçekten  sabah uyandığımda ben ecreyi mi gördüm demeden alamadım kendimi  :k06: maşaallah ecreye çok seviyor teyzesi onu :opucuk:   :nazar:
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM HAYIR OLSU RÜYAN DEMEK ECREYE BENZİYORDU YERİM BE ONU YAAAA  :k06: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

ben burdayım canım. nasılsın bkalım ecre kız nasıl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 15 Aralık , 2011, 14:32:07
ben burdayım canım. nasılsın bkalım ecre kız nasıl
:opucuk: :opucuk: iyiz canım ecrede ii şükür sen nasılsın buglem nasıl

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

slm canlarım bende geldim artık.benim oğluşum emmiyor yaaaa.daha sorun yeni başladı napcam ben :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asya81

BENİM KIZDA SÜREKLİ AĞLIYOR YAAAAAAAAAAAAA :y25:

susanna

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Aralık , 2011, 08:58:22
slm canlarım bende geldim artık.benim oğluşum emmiyor yaaaa.daha sorun yeni başladı napcam ben :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
uzulme canim bikmadan emzirmeye devam ediceksin canim sakin birakma emmese bile sag biberonla ver yada dondur ama dedigim gibi pozisyon degistirerek tekrar tekrar emzirmeye calis

susanna

Alıntı yapılan: asya81 - 16 Aralık , 2011, 09:56:16
BENİM KIZDA SÜREKLİ AĞLIYOR YAAAAAAAAAAAAA :y25:
yerim senin kiziniiiiiiiiiii  :laughing7: uzulme canim karni actir belki gazi vardir buyuyo artik sikintisini aglayarak belli ediyo annesi

özgemm

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: susanna - 16 Aralık , 2011, 22:16:32
uzulme canim bikmadan emzirmeye devam ediceksin canim sakin birakma emmese bile sag biberonla ver yada dondur ama dedigim gibi pozisyon degistirerek tekrar tekrar emzirmeye calis

2 haftadan beri bu şekilde.sağıyorum ama biberondakiniide almıyor.ama mamayı içiyoır. daha çok küçük yaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Aralık , 2011, 23:09:36
Alıntı yapılan: susanna - 16 Aralık , 2011, 22:16:32

2 haftadan beri bu şekilde.sağıyorum ama biberondakiniide almıyor.ama mamayı içiyoır. daha çok küçük yaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
selam kızlar ya konuya direk atladım ne kadar doğru bilmiyorum ama bizim gelinimizinde almıyormuş bebeği memeyi oda sağıp yarı mama yarı sütünü karıştırıp veriyormuş... anne sütünden mahrum kalmasın diye :dontknow: hani böyle birşey yapabilirsen eğer zararı olmazsa mamasıyla karıştır ver sende  :dontknow: :dontknow:

özgemm

emzirmeyi bırakma arkadaşım ağlasada zorla 2 damla 1 damla ne alırsa kar benim kızımda ilk doğduğunda çok zor aldı memeyii sürekli ağladı ama şimdi hiç ayrılmıyor memeden herşey memede mamadan sonra bile meme istiyor o derece yani kusana kadar emiyor meme çıkınca ağızdan eyvah eyvah anca uyuyunca kendi bırakıcak
sabır sabır sabır

tulayysl

Benm kizimda birakiyodu cok savastm duzeldi.pes etmk yok

Dilara Ebrar

canlarıım ya benim bu emme olayı cok farklı bişi.sağdığım sütü almıyor ama mamayı alıyor.yaşlı biri sübyanlı dedi.ne demekse artık.cocuk memeye yaklaştığında başlıyor ağlamaya.cok ilginç bişi  :sad1: :sad1: :sad1:  ama mama yapıyorum onu içiyor.bu konuda bi fikri olan varmı  :dontknow: :dontknow:,

bebeğim 58 günlük ve bu problem son 1 haftada falan ortaya çıktı.yoksa bebeğim hastanede almaya başlamıştı emmeye ve cok ii gidiyordu.ama değişti işte :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: