2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

lagrima

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo burası haziran temmuz agustosmuşşşş ben gidiyom :D

kelebekkk

esmerim geçmiş olsun, 2 muz üstüne bir avuç beyaz leblebi ye çok iyi geliyo benden söylemesi  :laughing7:

MASAL ILGIN

bende grip olmuşum çok ağır değil ama vücudumda kırgınlık oluyo sadece

valla bende ilk hamileliğimde hiç kola içmedim ama bunda canım nasıl istiyor 2.5 ltyi koysalar önüme bi dikişde bitiririm normalde pek sevmem ama arada kaçamak yapıyorum valla ilk kızımda nerdeyse yürümeye bile korkuyodum herşeyden sakındım 30 haftalık doğdu çokm şükür sağlığı iyi bunda çok kasmıyorum  kendimi zaten kızımda küçük olduğu için onu kucağıma alıyorum oynuyorum hoplayıp zıplıyorum çok şükür bi sorunumuz olmadı inşallah bundan sonrada olmaz  :amin:

doruk38

offf kızlar bende kola falan değilde  çok fazla su içiyorum. içiyorum içiyorum hiç içmemiş gibiyim. acaba şeker mi var ki bende  :icon_scratch: :icon_scratch:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: doruk38 - 09 Şubat , 2012, 11:36:38
offf kızlar bende kola falan değilde  çok fazla su içiyorum. içiyorum içiyorum hiç içmemiş gibiyim. acaba şeker mi var ki bende  :icon_scratch: :icon_scratch:

NE GÜZEL CANIM KEŞKE BENDE BOL BOL İÇEBİLSEM HİÇ SEVMİYORUM SUYU

ŞEKERİNE BAKTIRDIN MI CANIM ŞEKER OLUNCA AĞIZDA KURULUK OLUYO DİYE BİLİYOUM AMA  :icon_scratch:

doruk38

AÇLIK TOKLUK ŞEKERİNE BAKTIRDIM. SINIRDAYDI CANIM. ŞEKER YÜKLEMESİNİ NE ZAMAN YAPIYORLAR ?

Nezo

Bende Çok İçiyorum Canım Belki de Bebeklerin Suyuyla Alakalıdır  :dontknow:

doruk38

<<<peri masalı >>>

kızlar bende su içemiyorum oofff ya inşallah ilerde sorun yaratmam bebeğime

lagrima

şekerin sınırda oldugundan bu kadar su tüketiyorsun. doktor demişti. kabuk tarcın cayı iç bir bardak günde şekeri düzenliyor. artı tatlıdan ve karbonhidratlı şeylerden olabildiğince uzak dur..

MASAL ILGIN

şeker yüklemesi 24 haftada yapılıyor diye hatırlıyorum ama tam bilmiyorum canım

doruk38

Alıntı yapılan: lagrima - 09 Şubat , 2012, 12:33:31
şekerin sınırda oldugundan bu kadar su tüketiyorsun. doktor demişti. kabuk tarcın cayı iç bir bardak günde şekeri düzenliyor. artı tatlıdan ve karbonhidratlı şeylerden olabildiğince uzak dur..

canım şerkerli hiç yemiyorum zaten. bol bol sebze tüketiyorum

❤ հმzεlἶო ❤

Kizlar beni listeden cikarabilirsiniz. Down sendromu nerdeyse kesinlesti haftaya en gec hamileligimi sonlandiracagiz. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin uzun omurler versin hepimuzin bebislerine. Cok uzgunum  :crybaby2:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

belkis_nur

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 09 Şubat , 2012, 14:45:24
Kizlar beni listeden cikarabilirsiniz. Down sendromu nerdeyse kesinlesti haftaya en gec hamileligimi sonlandiracagiz. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin uzun omurler versin hepimuzin bebislerine. Cok uzgunum  :crybaby2:
CANIM YAA COK UZULDUMM ...  :y25:   ALLAAH BOL BOL SABIRLAR VERSIN 

belkis_nur

KIZLAR BEBISLERINIZIN KIPIRTILARINI HISSEDIYORMUSUNUZ ARTIK???