2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Deniz gözlüm

Selam kızlarr,

Sayfalar da pek hareket yok arada bakıyorum çıkıyorum bende. İnşallah ikili testler iyi çıkacaktır. İkiliyi yaptırdıktan sonra üçlü teste gerek varmı ? ben unutmuşum yada insan her defasında acemi oluyor herhalde  ;D

bu hafta sonu da benim kontrolüm var kızımız bu sefer net belli edecek mi kendini  :amin:
Bulantılarım daha azaldı benim şükür daha iyiceyim bundan sonrası rahat geçer diye tahmin ediyorum . Ama akşamları ayaklarım fena ağrıyor kasılıyor yürüyemiyorum oda sanırım siyatik var ondan oluyor :crybaby2:

<<<peri masalı >>>

kızlar ben geldim doktor kontorolm iyi gecti bebeğimin ense kalınlığı normalmiş doktorum sorun olmadığını söyledi ve kan verdim sonuçları bir hafta sonra alıcam inşallah kandada bişi çıkmaz  :amin:
ve sıkı durun doktorum bana süpriz yapıp bebeğimin cinsiyetini söyledi hadi tahmin bekliyorum sizden içinizden gecenleri paylaşınb bebinmle  ;D

kelebekkk

sayfada kızlar çoğunluk olsa da ben senin oğlun olacağını düşünüyorum  :laughing7:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: kelebekkk - 19 Ocak , 2012, 13:56:40
sayfada kızlar çoğunluk olsa da ben senin oğlun olacağını düşünüyorum  :laughing7:

bir kaç tahmin aha gelsin söylicem  :)

@@@gözde@@@

aaaaa olcaycım maşallah ya cidden büyük süpriz ne güzel erkenden öğrenmişsiniz ense kalınlığının normel çıkmasına çok sevindim veee bende tahminimi söylüyorum sayfamızda kızlar önde gidiyo sanki seninki de kız gibi geçti içimden  :occasion5: :occasion5: hadi ama çok merakta bırakma bizi

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: lcy - 19 Ocak , 2012, 14:10:02
Alıntı yapılan: kelebekkk - 19 Ocak , 2012, 13:56:40

bir kaç tahmin aha gelsin söylicem  :)

bence de  oğlun olacak sanki banada 12. haftamda demişti oğluma hamileliğimde doktorum cinsiyetini. Tabi önce sağlıkla gelsinler dünyaya hayırlı evlat olsunlar ama gönlünüzden ne geçiyorsa o  olsun :)

<<<peri masalı >>>

kızlar biraz daha beklermisiniz yoksa söyleyeyimmi  :)

Nezo

MASAL ILGIN

bence oğlan kızlar hemen gstermiyor çünkü  :k06:

Nezo

<<<peri masalı >>>

bir tane paşamız olucakmış  doğru tahmindi kızlar

Nezo

<<<peri masalı >>>

@@@gözde@@@