2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ocak , 2012, 11:09:13
sümeyram canım burdan da yazıyım allahım sağlıklı doğumlar nasip etsin benim de öyle olmuştu sabaha doğum yaptım kuzummmm hadi hayırlısı
amin canım benim ALLAH razı olsun.burdaki herkez içinde dua edeceğim zaten.hayırlı doğumlarınız olsun kızlar. :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Sümeyra Canım Allah Sağ Salim Doğumlar Nasip Etsin Bir Avazda Kurtulun İnşallah Hayırlısıyla  :amin:

toprakk

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 11:02:24
İNŞALLAH KIZLAR, ALLAH SAĞLIKLA SONUNA KADAR GELMEYİ NASİP ETSİN HEPİNİZE DE  :amin:
SİZİN MELEKLER BENİM KIZ GİBİ TEMBEL ÇIKMAZ İNŞALLAH, BENİM GÜNÜM DOLALI 5 GÜN OLDU
AMA GELEN GİDEN YOK  :ehi: :ehi:
YOKSA ZATEN PAZAR GECESİ HASTANEYE YATICAM, SUNİ SANCIYLA DENENECEK DOĞUMUM...
KIZLAR BANA DUA EDİN ŞU MÜBAREK GÜN HÜRMETİNE BELKİ BİRİNİZİN DUASIYLA SUNİ SANCIYA GEREK KALMADAN
KIZIM KENDİLİĞİNDEN GELİR  :amin: :amin: :amin:
ederiz tabii dualarımız doğum yapacak annelerle rabbim rahat doğum nasip metsin hepinize
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

toprakk

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:52:42
kızlarr hepinize çok tesekkür ederim sizinle konusunca çok rahatladım.sağolun :opucuk: :opucuk: :opucuk:
toprakcım ayy heyecanladırdın beni.demi 2 kisilik çıktığım evimden simdi kucağım dolu 3 kiyi döneceğim.
duanızda unutmayın.doğuma gidersem hepinize dua edeceğim.
ne güzel yaa hemde misafir değil bir kaç gün durup gidecek bir ömür boyu sizlerle insallah :amin:
Make a pregnancy ticker

*DİLARAM*

selam..bu siteye biryıldan fazladır girmiyodum 4,5yıllık evliyim bebeğim yok diye dertleşmek için burada takılıyodum,benım gibi dertlıler var diyodum teselli oluyodu,şimdi 9 haftalık hamileyim.. :muzz: :muzz: :muzz:hala inanamıyorum...nasip olursa ağustos ortası bebeğimizi kucagımıza alıcazz.Rabbim benım gibi bekleyen herkese nasıp etsın. :nazar: :nazar: :nazar:
Arzum büyük ANNELİĞE...

toprakk

Alıntı yapılan: *DİLARAM* - 06 Ocak , 2012, 15:46:41
selam..bu siteye biryıldan fazladır girmiyodum 4,5yıllık evliyim bebeğim yok diye dertleşmek için burada takılıyodum,benım gibi dertlıler var diyodum teselli oluyodu,şimdi 9 haftalık hamileyim.. :muzz: :muzz: :muzz:hala inanamıyorum...nasip olursa ağustos ortası bebeğimizi kucagımıza alıcazz.Rabbim benım gibi bekleyen herkese nasıp etsın. :nazar: :nazar: :nazar:
negüzel yaa rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Make a pregnancy ticker

(A)yşe (D)eniz (A)da

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Aaaaaaay Çok Sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Hayırlı Olsun Canımmmm Kızın Ağlıcam Galiba  :crybaby2:  Çok Duygulandım  :hello2: :hello2: :hello2:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: :flowers: ay kızlar çok teşekkür ederim valla heyecandan tansiyonum çıktı. Allahımöa binlerce kez şükürler olsun ve dilerim ki Allahım hepinizin gönlüne göre versin :amin:

melekdiliyorum

Ayy demek prenses geliyor, çok güzel yaa, kız bebek giysilerine hastayım...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: melekdiliyorum - 06 Ocak , 2012, 16:24:11
Ayy demek prenses geliyor, çok güzel yaa, kız bebek giysilerine hastayım...

Evet canım gönlüm hep kızdan yanaydı Allahımda gönlüme göre verdi şükürler olsun ki.. Darısı sizlerin başına gönlünüzden ne geçiyorsa Allahım sizide kavuştursun

Nezo

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ocak , 2012, 16:21:47
:flowers: :flowers: :flowers: ay kızlar çok teşekkür ederim valla heyecandan tansiyonum çıktı. Allahımöa binlerce kez şükürler olsun ve dilerim ki Allahım hepinizin gönlüne göre versin :amin:
Aminnnnn Canım Adıda Çok Güzel Maşallah. Ay Ayşe Bana Da Herkes Kız Diyor Bakalım Benimki Ne Çıkacak.  :flowers:

melekdiliyorum

Ayy ben normalde kız bebekleri çok severim, ama nedense hep erkek geçiyor içimden.
Oğlum diyesim geliyor...

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: hayırlı we saglıklı bi şekilde kucagınıza alırsınız inş. :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...