2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

August

Yavrum yaa, yerim ben onu  :) benim de ilk hamileliğim 9+3 üz :)) inşallah biz de kucağımıza alırız sağlıklısıyla ve böyle senin oğlun gibi büyür bıcır bıcır konuşurlar :)) Evladından "anne" sözcüğünü duymak paha biçilemez herhalde Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu :))

aydolunayda

ya bugün bi velim beni sinir etti... manyak mıdır nedir bu insanlar.... kadın geçmiş karşıma ne olcak hocam cinsiyeti diyo... büyük ihtimal kız dedim... bana demez mi olsun o da çocuk diye... bende sigortalar attı... be kadın senin tek çocuğun var KIZ... tek torunun var o da KIZ.... sen de KADINsın be eyy insan... benim ilk çocuğum onun heyecanı içindeyim... bu neyin derdinde.... münasebetsiz.... :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: aydolunayda - 30 Aralık , 2011, 22:16:30
ya bugün bi velim beni sinir etti... manyak mıdır nedir bu insanlar.... kadın geçmiş karşıma ne olcak hocam cinsiyeti diyo... büyük ihtimal kız dedim... bana demez mi olsun o da çocuk diye... bende sigortalar attı... be kadın senin tek çocuğun var KIZ... tek torunun var o da KIZ.... sen de KADINsın be eyy insan... benim ilk çocuğum onun heyecanı içindeyim... bu neyin derdinde.... münasebetsiz.... :BangHead: :BangHead: :BangHead:

herkes bizim gibi deil cnm millet anında hamile kalıyo erkek için ugraşıo biz tuttursak kız erkek fark etmio takma sen kafana cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aydolunayda

duygucum sağol... sıkıntını tekrar tekrar deşmek istemem ama dediğin gibi biz yapabilmek için uğraşıyoz bu habire kız çıkartmış ortaya ona rağmen bana konuşuyo abuk subuk...kendi bi sıkıntısı var heralde...

Sır_Çiçegi

cevrede neler görüyoruz cnmbenim bi akraba 5 kızdan sonra 1 erke tutturdu düşün yani her yıl dogurdu :) böle insanlar bizim derdimizden anlamaz cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

August

Alıntı yapılan: aydolunayda - 30 Aralık , 2011, 22:33:45
duygucum sağol... sıkıntını tekrar tekrar deşmek istemem ama dediğin gibi biz yapabilmek için uğraşıyoz bu habire kız çıkartmış ortaya ona rağmen bana konuşuyo abuk subuk...kendi bi sıkıntısı var heralde...
ortalık bu mantıkta olanlarla dolu malesef, ben de öğretmenim diğer arkadaşlar bana sakın velilerle bu konuda konuşma muhatap olma falan demişlerdi, şimdi daha iyi anlıyorum niye öyle dediklerini.. Benim çalıştığım yerdeki mantık da aynı çocuklara bile işlemiş, rehberlik dersinde aile planlamasından bahsediyorum, bakabileceğimiz kadar çocuk yapmalıyız diyorum çocuğun cevap "Allah rızkını verir öğretmenim"  ??? duygunun dediği gibi erkek olsun diye her yıl çocuk yapan zihniyetler var, boşver takılma Allah sağlıklısıyla, hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :)) ???

Sır_Çiçegi

aynen cnm millete bakarsak biz yandık umursamayacagız azarlıyorum bana öle konuşanlara şimdi millet gelio gecmiş olsun demeye arkadaşım hamile oda yiyo bende dio ki bende bebek war yiyorum sende bişe yok yeme gelde laf söle şimdi
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

aydolunayda

duygu inanmıyırum bu cümleyimi kurdu arkadaşın... ne denirki böylesine... ben böyle arkadaşlarımı bir bir uzaklaştırdım etradımdan....

Sır_Çiçegi

aynen böle dedi cnm dengesiz insanlar war elden bişe gelmio uzaklaşmıştım cnm da sürekli gelio ewime gelmede denmio :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

❤ հმzεlἶო ❤

Slmlar konuyu yeni gordum. Tanimayanlara kendimi tanitayim cunki uzun suredir girmiyirdum :) ben cigdem 13 aylik bi kizim var hazel ismi. 7 bucuk haftalik hamisim 16 agustos dogum. Guzel paylasimlarimiz olur umarim. Her ne kadar tecrubem olsada insan sohbet etmek istiyor. Ilk bebisimdeki kadar heyecan olmasada bu duyguyu telrar yasamak guzel. Hepimize hayirli dogumlar :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 31 Aralık , 2011, 17:35:43
Slmlar konuyu yeni gordum. Tanimayanlara kendimi tanitayim cunki uzun suredir girmiyirdum :) ben cigdem 13 aylik bi kizim var hazel ismi. 7 bucuk haftalik hamisim 16 agustos dogum. Guzel paylasimlarimiz olur umarim. Her ne kadar tecrubem olsada insan sohbet etmek istiyor. Ilk bebisimdeki kadar heyecan olmasada bu duyguyu telrar yasamak guzel. Hepimize hayirli dogumlar :nazar:

SLM cnm küçük kızınla mutlu günler gecirirsin inş. saglıklı bi gebelik gecirirsin inş. cnm  :flowers: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

--elif--

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012 ( Kıza benziyormuş  :muzz: :muzz: :binkybaby: :binkybaby: )
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

--elif--

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 31 Aralık , 2011, 17:35:43
hoşgeldin çiğdem bayadır girmiyosun foruma nasılsın,kızın nasıl
bende ikinciye hamileyim benim kızımda 2 yaşında bu seferki erkekmiş bakalım seninki ne olacak  :)