2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

Nezo

Olmaaaz Herkeste Olurda Bende Olmazsa Ben Çatlarım Kalemle Çizerim Valla  :toothy10:

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:28:34
Olmaaaz Herkeste Olurda Bende Olmazsa Ben Çatlarım Kalemle Çizerim Valla  :toothy10:

sende de oluşurda benimki çok erken oluştu ona hayret ettim

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:30:59
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:28:34

sende de oluşurda benimki çok erken oluştu ona hayret ettim
Bilmiyorum şu desem yalan  ;D Bende Nye yok yaw Allah Allah.  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:26:48
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:22:39
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:19:03
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:17:03
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:13:47
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:09:40
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:08:06
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:02:30
Teşekkür Ederim Kızlar  :hello2: :hello2: :hello2: Ya Bu Doktor Geçen Hafta Duyarız Kalp Atışlarını Dedi Ama Duyarmıyız ki Ya Boşuna Mı Gidiyorum Acaba  :(

canım sen kaç haftalık oldun tam olarak

vajinal muayene ile duyar kesin canım ama yaparmı bilemem birşey dedimi sana
Geçen hafta gittiğimde 10 gün sonra gel duyalım demişti. doktorumu değiştirdim ben ona da telefon açtım duyacaksak öyle gelim ben geldiğimde bana haftaya gel deme dedim gel gel duyarız dedi bilmiyom valla. inşallah vajinal muayene yapmaz pek uygun sayılmam  :k06:

ama değerin çok yüksek çıkmış 1200 lerde kese görünüyor sen bence mutlaka duyarsın bugün vajinale gerek kalmayabilir... inşallah güzel haberlerle gelirsin canım
inşallah canım ya. bide bu karın ağrısı normal mi ki benim çok ağrım var ya bide akıntım var süt kesiği gibi

gayet normal canım ben alışana kadar hep adet oluyorum zannettim. 2.aydan sonra ağrı kesildi şimdi 3 buçuk aylık oldum daha çok ağrıyor doktor normal dedi ilki yerleşme ağrısı şimdikide büyüme ağrısı ama akıntım ilk günden beri aynı hiç kesilmedi aynı dediğin süt kesiği gibi
Kaşıntıda Varmı Ben İlk Hafta Kaşıntıdan Ölcem Sandım ya

sanırım seninle aynı belirtileri yaşıyoruz canım benim hiç midem bulanmadı, aşermedim ama karın ağrım, akıntım ve kaşıntım oldu hepsini sordum tek tek doktora normal dedi... ama sen kaşıntıyı karnın büyümeye başladığı zaman gör birde benim gibi erkenden kilo almaya başlarsan hiç durmadan kaşınırsın :)

Nezo

Ayşecim ben zaten kiloluyum daha ne kadar şişicem ne olurum bilemiyorum allahtan boyum uzun  :suclu: ben mide bulanması yok dencek kadar az bi sabahları böğürüyorum. daha 1 kere mi ne çıkardım aş ermem de yok tiksinmem de yok doğru diyosun benziyo gerçekten kaşıntım geçti çok şükür akıntı devam ediyo adet olurken içinizden bişi aktığını hissedersiniz ya benim akıntı da öyle hissettiriyo kendini.  :k06:

doruk38

akıntı bende de çok bazen okuldayken aktığını hissediyorum surat ifadem değişiyo  :ehi: :ehi: :ehi: ya kızlar ben düşündemde benim seyirmelerim fazla olmuyo bu normalmi acaba 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:40:03
akıntı bende de çok bazen okuldayken aktığını hissediyorum surat ifadem değişiyo  :ehi: :ehi: :ehi: ya kızlar ben düşündemde benim seyirmelerim fazla olmuyo bu normalmi acaba
canım normal sakın böyle şeylere takılma.ilk zamanlar anlayamadığın zamanlar olur. :icon_thumright: kimisi hiç seyirdiğini anlamaz kimiside sürekli seyirdiğini söyler benim gibi.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:36:56
Ayşecim ben zaten kiloluyum daha ne kadar şişicem ne olurum bilemiyorum allahtan boyum uzun  :suclu: ben mide bulanması yok dencek kadar az bi sabahları böğürüyorum. daha 1 kere mi ne çıkardım aş ermem de yok tiksinmem de yok doğru diyosun benziyo gerçekten kaşıntım geçti çok şükür akıntı devam ediyo adet olurken içinizden bişi aktığını hissedersiniz ya benim akıntı da öyle hissettiriyo kendini.  :k06:

ben en kilolu olduğum halimle hamile kaldım üzerine hiç durmadan kiloda alıyorum gidişatım kötü işin kötüsü benim boyumda kısa... resmime bakıp kanmayın o ben değilim artık  :suclu: :suclu: :suclu:
peki canım sende baş ağrısı oluyormu ben krizlere giriyorum baş ağrısı gelince  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

KasrıCinan

kızlar sakın ihmal etmeyin
ÇATLAK KREMİNİ SÜRÜN :director: :director: 7.aya kadar hiç olmadı catlağım sevindim ama son ay bi basladı.kasıkdan yukarı haritalasmaya basladı.bacaklarım kesik gibi catlak.ve süren ilaç kullanan arkadaslarım hiç olmadığını söylüyor

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doruk38

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:41:27
canım normal sakın böyle şeylere takılma.ilk zamanlar anlayamadığın zamanlar olur. :icon_thumright: kimisi hiç seyirdiğini anlamaz kimiside sürekli seyirdiğini söyler benim gibi.

canım ya gerçekten hiç seğirme olmaması normal mi ?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:43:02
kızlar sakın ihmal etmeyin
ÇATLAK KREMİNİ SÜRÜN :director: :director: 7.aya kadar hiç olmadı catlağım

bende başladı bile canım çok endişeliyim bu yüzden... peki ne kullanıyorsunuz önerebileceğin birşey varsa alayım hemen...
bu arada sen ne yaptın doktor işini canım

Deniz gözlüm

Benimde akıntım çok oluyor diğerini hatırlamıyorum bukadar olmuşmuydu ama bunda bayağı var  :tongue3:
Kaşıntıya gelirsek ilk hamileliğimde kaşıntıdan kanatıyordum artık göğülerimi  :y25: ağlıyordum artık birde hem göğüslerim hem karnımın altı çatlamıştı.ilk başta çatlaklarım mosmordu korkunç ızgaraya düşmüş gibiydim :toothy10: zamanla beyazlaştı ,bunda da var kaşıntım ama öyle kanatacak kadar olmuyor Allahıma şükürler olsun.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:44:34
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 15:41:27

canım ya gerçekten hiç seğirme olmaması normal mi ?
canım bazılarının hiç seğirmez.anlamaz yani.daha erkende olabilir.

Nezo

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:41:42
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:36:56

ben en kilolu olduğum halimle hamile kaldım üzerine hiç durmadan kiloda alıyorum gidişatım kötü işin kötüsü benim boyumda kısa... resmime bakıp kanmayın o ben değilim artık  :suclu: :suclu: :suclu:
peki canım sende baş ağrısı oluyormu ben krizlere giriyorum baş ağrısı gelince  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Hiç Baş Ağrım Yok Canım Maşallah