Nasıl Daha Çabuk Hamile Olabilirim

Başlatan asikizim, 29 Eylül , 2011, 21:07:26

« önceki - sonraki »

asikizim

ark gecen dr. gittim ve süt hormonumun düstügünü söyledi simdi ne olacak sizce yani hamile kalabilirmiyim??????

laracroftt

evet kalabılırsın baska bır problemın yoksa... Yumurtlama takıbı de yapmanı onerırım. Gecmıs olsun :)

aleyna635

hadi gözün aydın hormonun bu seviyede devam ederse en yakın zaman da inş. hamile kalırsın.tabi uygun günlerinde çocuk için çalışmaları unutma...umarım temeli sağlam atarsınız.  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

asikizim

Alıntı yapılan: laracroftt - 29 Eylül , 2011, 22:23:18
evet kalabılırsın baska bır problemın yoksa... Yumurtlama takıbı de yapmanı onerırım. Gecmıs olsun :)
nasil yumurtlama takibi edebilirim sence bilgi veririmisinnn

laracroftt

adetlerın duzenlıyse ınternette otomatık hesaplayıcılar var onları kullanabılırsın google a  yaz yumurtlama hesaplama dıye, cıkar. Bende oyle hesaplamıstım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım sut hormonu gebelıge engel oluyor senın kı dusmus cok sukur ınsallah bebegın bekletmeden gelır  :amin:

asikizim

insallah canim ya allahim herkese veriri ins eylülün 1 de bi oldu addetim iste bide bugun oldu allaha sükür süt hormonumdan baska bi sey sorunum yok.. insallah bebesimi kavusurumm en yakin zamanda

rusta

canım bi sorunun yoksa allahn izniyle tabiki olu bebeğin larann dediği gibi hesaplayıcıyı kullan

suzannn

DÜŞMESİ İYİ CANIM HAMİLE KALMAK İÇİN

asikizim

asikizim

Slm ark. addetim yeni bitti daha cobuk hamile kalmak icin sizce ne yapmama gerek ???? ::)

doruk38

Alıntı yapılan: asikizim - 04 Ekim , 2011, 19:15:36
Slm ark. addetim yeni bitti daha cobuk hamile kalmak icin sizce ne yapmama gerek ???? ::)

yumurta takibi yaptır ya da ovulasyon testi kullan. kendini sıcak tut. ilşkiden sonra 1 saat uzanarak yat kalkma ilişkiden zevk almaya bak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:. benim bildiğim bunlar tatlımm

asikizim

ok canim saol kendini sicak tut derken?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nasil cabuk hamile kalirim diye deil nasil hayirlisiylan hamile kalirim diye düsün bence  ;) bende cok cabuk kaliyodum noldu bi sene sürdü 2düsügüm oldu  :sad1: o yüzden hayirlisiylan bekle Allah biliyo sana ne zaman bebek verceni  :amin: ben hayirlisini diledim sükür Rabbim verdi  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 20:09:58
nasil cabuk hamile kalirim diye deil nasil hayirlisiylan hamile kalirim diye düsün bence  ;) bende cok cabuk kaliyodum noldu bi sene sürdü 2düsügüm oldu  :sad1: o yüzden hayirlisiylan bekle Allah biliyo sana ne zaman bebek verceni  :amin: ben hayirlisini diledim sükür Rabbim verdi  :amin: :amin:

:icon_thumright: