27 Nisan , 2024, 14:21:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğim Tutunamadı :(

Başlatan gülendam83, 28 Eylül , 2011, 22:27:18

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.  :flowers:
BÖYLE OLMASA İYİ OLURDU AMA DEMEKKİ BUNDADA VAR BİR HAYIR :amin:
İNŞALLAH EN AKIN ZAMANDA TEKRARDAN SAĞLIKLI BİR GEBELİK HABERİYLE GELİRSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

insu

Çok geçmiş olsun canım bende 40 gün önce düşük yaptım tabi ki çok zor hele de eşim aklıma gelince daha da zor oluyor ama ne yapalım Rabbim böyle yazmış...Ne mutlu sana ki bir oğlun var Rabbim size bağışlasın :amin: :amin: İnşaallah Rabbim en yakın zamanda hayırlısıyla  sağlıklı gebelik nasib eder ve kucağına alırsın meleğini :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

gülendam83

teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için bu siteye girince içim ferahlıyor sizin desteğinizi almak tecrübelerinizi öğrenmek mutlu ediyor beni .... hayırlısı olsun bende dün dr a gittim fitil verdi bana enfeksiyon riski açısından kendiliğinden düştü şükür kürtaja gerek kalmadı küçük olduğu için  :sad1: daha öncede düşük yaptım bi kere ve geçen sene 40 günlük bi kanamam olmuştu sebebini anlayamamışlardı psikolojik dediler onu falan sordum aynı şeyleri yaşamak istemediğimi bebek için ara veriyim mi diye sordum... oda bana merak etme kafana takma rahimle ilgili bi problem olsaydı oğlun olmazdı oda düşerdi dedi  :hello2: :hello2: Rabbim bilir artık inşallah oğluşuma kardeş gelir tez zamanda sağlıklısından.... ALLAHIM SEN TÜM BEBEK İSTEYENLERE HAYIRLISINDAN SAĞLIKLISINDAN VER MURADINI VER KUCAKLARINI BOŞ BIRAKMA RABBİM TEK SANA SIĞINIRIM SENDEN MEDET UMARIM  :amin: :amin: :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖