05 Mayıs , 2024, 19:51:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım tebrik ederim şimdi nasıl heyecanlısındır kimbilir.ALLAHIM o anki mutluluğu heyecanı yasamayı herkeze nasip etsin.ben hatırladım simdide ayy kuş gibi uçacak gibiydim. :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:49:00
canım tebrik ederim şimdi nasıl heyecanlısındır kimbilir.ALLAHIM o anki mutluluğu heyecanı yasamayı herkeze nasip etsin.ben hatırladım simdide ayy kuş gibi uçacak gibiydim. :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

çok sağolasın canım benim sorma heyecanımı. okulda çocukları saldım bugün valla:) birde bugün adet olacakmışım gibi kasık ağrım ve beyaz kremsi bir akıntım başladı... valla bazen hastalandım zannedip lavaboya koşuyorumm

burcum

kasık ağrısı normal benim dr um şuan orada inşaat çalışması başladı normal bu ağrılar demişti :k06: :icon_thumright:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ekim , 2011, 15:19:11
kasık ağrısı normal benim dr um şuan orada inşaat çalışması başladı normal bu ağrılar demişti :k06: :icon_thumright:

canım bembeyaz bir akıntım var bugün 3 parça halinde farklı zamanlarda oldu sende de olmuş muydu. siyah iç çamaşırımın ağı okuldan eve gelene kadar bembeyaz oldu

nesssli

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 07 Ekim , 2011, 11:54:49
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 11:49:00

çok sağolasın canım benim sorma heyecanımı. okulda çocukları saldım bugün valla:) birde bugün adet olacakmışım gibi kasık ağrım ve beyaz kremsi bir akıntım başladı... valla bazen hastalandım zannedip lavaboya koşuyorumm
bende de aynı şekildeydi hep adet oldum zannediyodum gidiyodum bakıyodum kii bişi yok :D

burcum

beyaz akıntı normal canım endişelenme :icon_thumright: yarın mı yaptıracaksın 2.ci tahlili?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ekim , 2011, 15:58:02
beyaz akıntı normal canım endişelenme :icon_thumright: yarın mı yaptıracaksın 2.ci tahlili?

evet canım çok sabırsızlanıyorum bir an önce kafamda birşeyler netleşse artık. bugün eskişehir deki bir doktora mail attım inan aramızda 5 dakikalık yol var ama ben gitmeye cesaret edemedim. %90 hamilesin değerine göre dedi testi tekrarla için rahatlasın dedi şöyle bir ohhh çekmedim değil yani uzman bir kişinin ağzından bunları duymak rahatlattı beni

burcum

bence de hamilesin stres yapma kendine artık 2 kişisiniz :icon_thumright:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ekim , 2011, 16:23:53
bence de hamilesin stres yapma kendine artık 2 kişisiniz :icon_thumright:

tamam canım çok sağol. ayyy duyması bile ne kadar güzel 2 kişiyizz

HASRET!M S@N@

tebrik ederim cnm allah kucagına almayı nasip etsin
darısı isteyen herkesin basına olsun  :flowers: :flowers: :flowers:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Ekim , 2011, 17:08:46
tebrik ederim cnm allah kucagına almayı nasip etsin
darısı isteyen herkesin basına olsun  :flowers: :flowers: :flowers:

amin canım inşallah bu mutluluğu allah herkese yaşamayı nasip etsin

(A)yşe (D)eniz (A)da

kızlar benim için dua edin birazdan tahlil yaptırmaya gideceğim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: İNŞALLAH HAYIRLISIYLA YUKSEK CIKAR TATLIM GELİNCE BANA BİLDİR KESİN  :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

@@@gözde@@@

burcum