13 Mayıs , 2024, 23:54:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:31:16
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ekim , 2011, 23:28:38
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:21:50
senin yaz bebesi olcak  :laughing7: bizim bi gurup var burda mart nisan mayis ilkbahar anneleri diye demek sen yaz annesi olcan  :love9:

evet hatta doğumdan sonraki 2 ay iznimde tatile denk gelecek biraz daha erken olsaydı hiç değilse çocuğumla daha fazla vakit geçirirdim:((
bebegin sagliklan gelsin sen alirsin ek bi izin daha minnacik napcak kuzun sensiz  :binkybaby:

orası tabiki öyle sağlıkla gelsin şuanda en önceliğim bu. okuldada minnacık kuzularım var benim onlarada kıyamıyorum:(

burcum

ne demek canım her zaman yanındayız :icon_thumright:
gülendam sende hamilesin ama dr a git progestan verir önlemini alır dr :icon_thumright:

gökkusağı

ayy cnm tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun.öğrendiğin ilk gece çok heycanlıdır insanın gözüne uyku girmez sevinçten  :love9: :love9: bu gecenin tadını çıkart kendi bedeninde yalnız deilsin artık  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ruyam616

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:CANIM TEBRIK EDERIM ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP ETSIN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

aleyna635

inş.bu 9 ay sağlıkla geçer.bizim için pırlantadan değerli olan o minicik  yavrularımızı rabbim hepimize nasip etsin.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kadriyee - 07 Ekim , 2011, 00:04:12
ayy cnm tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun.öğrendiğin ilk gece çok heycanlıdır insanın gözüne uyku girmez sevinçten  :love9: :love9: bu gecenin tadını çıkart kendi bedeninde yalnız deilsin artık  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

çok sağolasın canım. valla nasıl geçti anlatamam uyumak ne kelime heyecandan kalbim duracak zannettim. Allahım bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ruyam616 - 07 Ekim , 2011, 01:09:01
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:CANIM TEBRIK EDERIM ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP ETSIN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

amin canım aminnnn Allahım o günleri nasip eder inşallah

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aleyna635 - 07 Ekim , 2011, 01:31:47
inş.bu 9 ay sağlıkla geçer.bizim için pırlantadan değerli olan o minicik  yavrularımızı rabbim hepimize nasip etsin.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin canım ALLAHIM herkesin yüzünü güldürsün inşallah

<<<betty>>>

canım tebrik ederim  :hello2: :hello2: :hello2:  demek ovulasyon testi işe yaramış  :laughing7:
Allah sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve sağsalim kucağına almanı nasip etsin  :amin:
Rabbim en kısa sürede bekleyen herkese de nasip etsin inşallah  :amin:

esracım

tebrikler canım.tsetin işe yaramasına sevindim.darısı başımıza inşallah.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ekim , 2011, 10:15:44
canım tebrik ederim  :hello2: :hello2: :hello2:  demek ovulasyon testi işe yaramış  :laughing7:
Allah sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve sağsalim kucağına almanı nasip etsin  :amin:
Rabbim en kısa sürede bekleyen herkese de nasip etsin inşallah  :amin:

canım benim çok teşekkür ederim evet işe yaradı allahıma binlerce kez şükür olsun.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 07 Ekim , 2011, 10:21:50
tebrikler canım.tsetin işe yaramasına sevindim.darısı başımıza inşallah.

inşallah canım allah isteyen herkese versin ve bu konuda kimseyi aratmasın

ORNA

tebrikler canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: darısı bizlerin başına benimde yumurtlama takibin yapılıyo yarın son kontrolüm inşallah bu ay benimde melegim gelir sağlıklı bi şekilde  :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 10:40:33
tebrikler canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: darısı bizlerin başına benimde yumurtlama takibin yapılıyo yarın son kontrolüm inşallah bu ay benimde melegim gelir sağlıklı bi şekilde  :amin: :amin: :amin:

amin canım inşallah

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 10:40:33
amin canım