22 Mayıs , 2024, 04:10:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

:amin: :amin: amin canım...

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın  :amin: onlar için dayanılması çok zor bir durumdur. oğlum doğduğunda tiroit hormonları düşük çıkmıştı. 1 hafta boğazım,içim sızlaya sızlaya ağlamıştım. 1 hafta sonra yine ölçtürdüğümüzde normale dönmüştü. hayatımın en mutlu anlarından biriydi oğlumun normale döndüğünü duyduğum an. nasıl bi acıdır az çok tahmin edebiliyorum. Allah yardımcıları olsun  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 17 Ekim , 2011, 15:06:52
:amin: :amin: amin canım...

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın  :amin: onlar için dayanılması çok zor bir durumdur. oğlum doğduğunda tiroit hormonları düşük çıkmıştı. 1 hafta boğazım,içim sızlaya sızlaya ağlamıştım. 1 hafta sonra yine ölçtürdüğümüzde normale dönmüştü. hayatımın en mutlu anlarından biriydi oğlumun normale döndüğünü duyduğum an. nasıl bi acıdır az çok tahmin edebiliyorum. Allah yardımcıları olsun  :amin:

amin canım allah kimseye yaşatmasın ama sanırım arkadaşımın bebeğinin yaşama ihtimali çok az doktorlar bu konuda ümit vermiyorlar... malesef çok üzücü bir durum ama Allah'tan gelene diyecek hiçbirşey bulamıyoruz... hayırlısını dilemek lazım herzaman duayı nasıl ettiğimizde önemli...

suzannn

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 17 Ekim , 2011, 14:44:40
:nazar: :nazar: :nazar: Kızlar şükürler olsun bugün kesemizi ve içinde bebeğimizi de gördük :nazar: :nazar: :nazar: yüce rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
TEBRİK EDERİM TEKRAR ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 17 Ekim , 2011, 15:13:39
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 17 Ekim , 2011, 14:44:40
:nazar: :nazar: :nazar: Kızlar şükürler olsun bugün kesemizi ve içinde bebeğimizi de gördük :nazar: :nazar: :nazar: yüce rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
TEBRİK EDERİM TEKRAR ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH

amin canım inşallah inşallahhhh

__nil__

canım çok sevindim hayırlısıyla görmüşsün keseyi ve bebeğini.allah tamamına erdirsin inş

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 21:48:43
canım çok sevindim hayırlısıyla görmüşsün keseyi ve bebeğini.allah tamamına erdirsin inş

aminnn canım çok teşekkür ederim...

burcum

canım 1 haftadır yoksun inşallah herşey yolundadır :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 25 Ekim , 2011, 17:36:16

evet canım yoktum çok kötü gribe yakalandım bu kadar ağırını hayatım boyunca geçirmemiştim şükür şimdi iyi oldum. bende şimdi doktordan geldim bebeğimin kalp atışlarını duydum nihayet:)))) bu arada ilgin için çok ama çok teşekkür ederim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 25 Ekim , 2011, 17:59:52

evet canım yoktum çok kötü gribe yakalandım bu kadar ağırını hayatım boyunca geçirmemiştim şükür şimdi iyi oldum. bende şimdi doktordan geldim bebeğimin kalp atışlarını duydum nihayet:)))) bu arada ilgin için çok ama çok teşekkür ederim
gecmis olsun cnm bende merak ettim ne zamandir yoktun iyi olduna ve kalp atisini duyduna sevindim kendine cok dikkat et  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

FeHi

HayırlA sağlıkla kucagına almayı nasip etsin Mevlam :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ekim , 2011, 19:40:17

gecmis olsun cnm bende merak ettim ne zamandir yoktun iyi olduna ve kalp atisini duyduna sevindim kendine cok dikkat et  :opucuk:

teşekkür ederim canım. okadar kötü oldum ki ayağa kalkamadım ilaçta kullanamadım sürekli yattım Allah'ıma çok şükür şimdi iyi oldum... heleki dün kalp sesini duyunda hepten iyi oldum:)))

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Ekim , 2011, 22:41:24
HayırlA sağlıkla kucagına almayı nasip etsin Mevlam :amin: :amin: :amin:
Amin canım çok teşekkür ederim. Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

burcum

gelmiş geçmiş olsun canım kocaman bir maşallah kalp atışlarınıza da :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 27 Ekim , 2011, 20:15:22

gelmiş geçmiş olsun canım kocaman bir maşallah kalp atışlarınıza da :nazar:

canımmm çok teşekkür ederim... çok fazla zorlamıyorda beni:masallah: rahat bir hamilelik geçiriyorum:))

gökkusağı

hayırlı olsun cnnm kalp atışlarını duymuşsunuz kaç haftalık oldunuz??
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥