28 Mart , 2024, 17:09:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mp3 mp4 almak istiyorum arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 27 Eylül , 2011, 19:05:46

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar eşimin doğum günü geliyor ve ben mp3 veya mp4 çalar almak istiyorum nereden alabilirim yardımcı olurmusun ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

GÜL GÜZELİ

tatlım zamanın varsa büyük marketlerin indirimlerini takip et  :icon_thumright: bide marka seçimin varmı ? yada ne kadarlık bişey düşünüyosun ??????

ツgöçmen_54 ツ

nazlıcım bende philipsin mp3 kullanıyorum gayet memnunum.
teknosadan almıştım.

Demet_dk

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 27 Eylül , 2011, 19:20:38
nazlıcım bende philipsin mp3 kullanıyorum gayet memnunum.
teknosadan almıştım.

BENDE  :icon_thumright:

MEDİA MARKT VEYA TEKNOSAYA BAKABİLİRSİN

ya büyük marketlere bakmak istedim bir tek media mark geldi aklıma oradada bir tane var radyosusuz oda başka ürün göstermedi deli oldum ya demetcim tewknosayı hatırlattığın için çok sağol 100 tl civarı düşünüyorum durama göre 150 tlde olabilir

göçmencim özellikleri neler şarj olayı nasıl eşim iş yerinde telinin radyosunu falan kullanıyor ama telefon yeni ve bataryası yetmiyor günde 2 kez takmak zorunda kalıyore teli şarja bende bunuı düşündüm

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 27 Eylül , 2011, 19:28:52
göçmencim özellikleri neler şarj olayı nasıl eşim iş yerinde telinin radyosunu falan kullanıyor ama telefon yeni ve bataryası yetmiyor günde 2 kez takmak zorunda kalıyore teli şarja bende bunuı düşündüm
çok güzel düşünmüşsün canım.
http://www.zamazing.org/yazi/philips-ten-yeni-oled-ekranli

ツgöçmen_54 ツ

benimkisi o linktekinden canım.ama şöyle bi sorun var.özelliklerinde radyo olmasına rağmen ben radyoyu bulamadım  :ehi: 2 sene önce 99.90 a almıştım.

Demet_dk

http://www.ikincielim.com/iel/mp3-mp4-player-walkman-mp3-player-satilik-philips-go-gear-mp3-calar_ilan_144188

BENİMKİ BUNDAN RADYOSUNU KULLANMIYORUM BEN ZATEN İŞİME YARIYO İŞTE  :k06:
LAPTOPTAN YADA BİLGİSAYARDAN USB DEN ŞARJ EDİYORUM BAYA GİDİYO ŞARJI

aydinays

canım vatam computer, bulunduğun yerde gold, teknosa varsa buralara bakabilirsin. Çeşit mutlaka olur.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 27 Eylül , 2011, 19:31:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 27 Eylül , 2011, 19:28:52
çok güzel düşünmüşsün canım.
http://www.zamazing.org/yazi/philips-ten-yeni-oled-ekranli
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 27 Eylül , 2011, 19:33:47
benimkisi o linktekinden canım.ama şöyle bi sorun var.özelliklerinde radyo olmasına rağmen ben radyoyu bulamadım  :ehi: 2 sene önce 99.90 a almıştım.

cnm ben küçük birşey düşünüyorum eşim ayakta çalışıyor cebine koysun istiyorum birde radyosu mutlaka olmalı çok kayıtlı şarkılardan sıkılıyor belli bir zaman sonra teknosanın sitesine bakıyorum prada güzeller var cumartesi doğum günü olmazsa cuma teknosaya gidecem oradan alırım artık

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 19:37:18
canım vatam computer, bulunduğun yerde gold, teknosa varsa buralara bakabilirsin. Çeşit mutlaka olur.

vatan computerede baktım demin ama sitesi çok karışık anlamadım gitti teknosa yakın bir yerde var olmazsa oraya gidecem ya ne zor şey hediye seçmek etmek bir ay sonrada evlilik yıldönümü onda ne yapacam bilmiyorum of of