Sağ Ayak Baş Parmağımda Tırnak Batması Var

Başlatan aydinays, 27 Eylül , 2011, 17:13:14

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: olvido - 27 Eylül , 2011, 20:57:30
geçmiş olsun canım bende astım krizi geçirdim antibiotik ve astım ilaçlarını kullanmam gerekti hamileye göre veriliyo antibiyotikler b grubu mu ne diyolar öyle antibiyotiklere sanırım bende kullanmadım antibiyotiği kıyamadım kuzuma ama etkiis azaltılmış asım ilaçlarından aldım bi kaç tane çok sıkışınca
   Umarım çabuk geçerde rahatlarsın

umarım canım. Sende  dikkat et. Alerjik astımmısın??? İnsan kıyamıyor dediğin gibi, hiç bir şey yapmayacağını bilsende işte vicdanın rahat içemiyorsun. Hamileliğim boyunca bir kere parol içtim oda ateşlenmiştim. Hastanede yattığımda ateşimi düşürmek için vermişlerdi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mine'l Aşk

Canım çok çok geçmiş olsun...

Hamileliğimin 6. ayında bende de tırnak batması olmuştu...Ama hamile iken korkumdan doktora gitmedim..

Dogumdan 3 ay sonra artık yürürken acıya dayanamadım doktora gittim...Doktor antibiyotik ve yeşil bir su verdi...1 hafta kullan geçmezse yanlardan tırnağı keseriz dedi..

Geçmedi ama ben çok korktum yine gitmedim...Sanra bebeğim 5 aylıkken başka bir doktora gittim operasyon gerektirmiyor yavaş yavaş geçiyor dedi...

Bü süre zarfında tırnaklarımı hep düz kestim doktor söylemişti...Çok acı çektim..Ama şükür şimdi geçti...

İnşAllah seninde herhangi bir operasyona gerek kalmadan geçer...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Lă_Tăhzen!

GEÇMİŞ OLSUN İNSALLAH HERHANGI BIR OPERASYONA GEREK KALMADAN  DUZELİR COK ZORDUR TIRNA BATMASI  :sad1:

aydinays

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 27 Eylül , 2011, 22:04:49
Canım çok çok geçmiş olsun...

Hamileliğimin 6. ayında bende de tırnak batması olmuştu...Ama hamile iken korkumdan doktora gitmedim..

Dogumdan 3 ay sonra artık yürürken acıya dayanamadım doktora gittim...Doktor antibiyotik ve yeşil bir su verdi...1 hafta kullan geçmezse yanlardan tırnağı keseriz dedi..

Geçmedi ama ben çok korktum yine gitmedim...Sanra bebeğim 5 aylıkken başka bir doktora gittim operasyon gerektirmiyor yavaş yavaş geçiyor dedi...

Bü süre zarfında tırnaklarımı hep düz kestim doktor söylemişti...Çok acı çektim..Ama şükür şimdi geçti...

İnşAllah seninde herhangi bir operasyona gerek kalmadan geçer...

Oyy canım benim iyi dayanmışsın sen. maşallah kaç ay dayandın öyle. Benimkide evde birkaç gün kalsam sanırım toparlıcak kendini. Çünkü izinliyken toparlıyor kuruyor. İşe gelince kapalı ayakkabıda coşuyor.

Ben en çok mikrop kapıp bebeğe geçmesinden korkuyorum ama doktor geçmez dedi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM KONUYU DAHA YENİ GÖRDÜM GEÇMİŞ OLSUN  :-\ CANIM YAAA

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

canım benim eşimde de olmuştu tırnak batması dr a gitti iğne vurmuşlar baş parmağına sonra keskin birşeyle batık olan yere birkaç kesi atmış batan kısım dışarıya yol bulsun diye pansuman yapmışlar hergün pansuman yaptırdı ama hergün deşti orayı eşim canı acıya acıya dr demiş en sonunda da çıkarttı batan kısmı genelde tırnak oval kesildiği için oluyor küt kes tırnaklarını :icon_thumright: gelmiş geçmiş olsun canım

laracroftt

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 17:13:14
Arkadaşlar hamileliğin hep son anlarında birşeyler çıkarmış. Benimde Sağ ayak baş parmağımda tırnak batması var. Bugün doktora gittik antibiyotik kullanmam lazımmış. Ondan sonra anestezi ile tırnak çekilmesi lazımmış ama 33 haftalık hamileyim uyuşturmadan çekmesi zormuş. Acı eşiğimiz çok düşükmüş.
Ve işin kötüsü enfeksiyon kapmasından korkuyorum. Cuma günü kendi doktoruma gideceğim. Bakalım ne diyecek. İşin kötüsü doğumdan sonrada emzirmeden dolayı antibiyotik nasıl kullanıcam  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: Küçük bir şey ama yaşam kalitemiz gittikçe bozuldu. zaten son haftalar geçmek bilmiyor.  :y25: :y25: :y25:

Hayıııııırrrr sakın sakın oyle bısey yapayım deme bendede vardı kurtardım ben. bactroban dıye antıbıyotıklı bı merhem var onu suruyosun once bı hafta kullan duzenlı hergun bebege zararı yok korkma agızdan antıbıyotıge luzum yok surup guzelce yedır acısı azalınca dogru pedıkure batıgını cıkarsın sonra merheme devam kısa bı sure. Bırazcık cıkarırken acıyabılır ama dayanamayacgın bısey degıl emın ol benım cnm cok tatlıdır. hıcbıseyım kalmadı tamamen ıyılestı ama cok kotuydu ayakkabı bıle gıyemıyodum cektırırsen daha kotu olur sakın cektırme arkadasım...

aydinays

Alıntı yapılan: laracroftt - 29 Eylül , 2011, 13:41:46
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 17:13:14
Arkadaşlar hamileliğin hep son anlarında birşeyler çıkarmış. Benimde Sağ ayak baş parmağımda tırnak batması var. Bugün doktora gittik antibiyotik kullanmam lazımmış. Ondan sonra anestezi ile tırnak çekilmesi lazımmış ama 33 haftalık hamileyim uyuşturmadan çekmesi zormuş. Acı eşiğimiz çok düşükmüş.
Ve işin kötüsü enfeksiyon kapmasından korkuyorum. Cuma günü kendi doktoruma gideceğim. Bakalım ne diyecek. İşin kötüsü doğumdan sonrada emzirmeden dolayı antibiyotik nasıl kullanıcam  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: Küçük bir şey ama yaşam kalitemiz gittikçe bozuldu. zaten son haftalar geçmek bilmiyor.  :y25: :y25: :y25:

Hayıııııırrrr sakın sakın oyle bısey yapayım deme bendede vardı kurtardım ben. bactroban dıye antıbıyotıklı bı merhem var onu suruyosun once bı hafta kullan duzenlı hergun bebege zararı yok korkma agızdan antıbıyotıge luzum yok surup guzelce yedır acısı azalınca dogru pedıkure batıgını cıkarsın sonra merheme devam kısa bı sure. Bırazcık cıkarırken acıyabılır ama dayanamayacgın bısey degıl emın ol benım cnm cok tatlıdır. hıcbıseyım kalmadı tamamen ıyılestı ama cok kotuydu ayakkabı bıle gıyemıyodum cektırırsen daha kotu olur sakın cektırme arkadasım...

saoalsın canım. tırnağım büyümeye başladı. Sanırım büyüyünce batıkta kurtulacak. Yarın kendi doktoruma soracağım antibiyotikli kremler zararlı değilse çok iyi senin dediğini yapabilirim bende. Çünkü bende tırnağı aldırmaktan yana değilim. kaç ay tırnaksız kalıcaksın. Öyle kollamak çok daha zor.

ツgöçmen_54 ツ

ayyy canım çok geçmiş olsun.o dertten bende muzdaribim.nasıl bi acı öyle  :sad1: benim baş parmağımın yanındaki parmakta o sorun var.banada doktor çekelim dedi.

aydinays

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 29 Eylül , 2011, 16:24:42
ayyy canım çok geçmiş olsun.o dertten bende muzdaribim.nasıl bi acı öyle  :sad1: benim baş parmağımın yanındaki parmakta o sorun var.banada doktor çekelim dedi.

allah yardımcımız olsun canım.  :amin: :amin: :amin: Bakalım inşallah iyileşecek. Ümitliyim geçecek

sardogan

arkadaşlar bendede hamilelik sonrası tırnak batması oldu, ilk zamanlar bebeğimden dolayı ilgilenemedim. 3 ay sonra çok ağırlaşınca 2 tane doktora gittim ikiside ameliyat dedi. korkumdan ve bebeğimi emziremeyecek olmamdan dolayı ameliyat olmadım. eşimle beraber bunun ameliyatsızda olabilmesi gerektiğini düşündük ve kendi yöntemlerimizle 15 günde hiç acı çekmeden eskisinden sağlam oldu tırnağım. sakın çektirmeyin ve ameliyat olmayın. nasıl iyileştirdiğimiz hakkında bilgi almak için beni 19:00 dan sonra arayabilirsiniz 5415100320

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sardogan - 07 Şubat , 2012, 15:43:34
arkadaşlar bendede hamilelik sonrası tırnak batması oldu, ilk zamanlar bebeğimden dolayı ilgilenemedim. 3 ay sonra çok ağırlaşınca 2 tane doktora gittim ikiside ameliyat dedi. korkumdan ve bebeğimi emziremeyecek olmamdan dolayı ameliyat olmadım. eşimle beraber bunun ameliyatsızda olabilmesi gerektiğini düşündük ve kendi yöntemlerimizle 15 günde hiç acı çekmeden eskisinden sağlam oldu tırnağım. sakın çektirmeyin ve ameliyat olmayın. nasıl iyileştirdiğimiz hakkında bilgi almak için beni 19:00 dan sonra arayabilirsiniz 5415100320
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

seda87

canm konunu aradım buldum benimde hamilelikte başladı 2 ayak baş parmaklarda dr krem verdi ama geçmezse çekeriz dedi yaa ne yapmam lazım yaa nasıl sızlıyor senin geçtimi acaba merak ettim :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))