12 sene bekleyisin sonunda nihall arkadasimiz hamile:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 25 Eylül , 2011, 00:42:15

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM BURADANDA TEBRİK EDİYORUM SENİ  :flowers: :flowers:
ÇOK AMA ÇOK MUTLU OLDUM.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: 12 SENE DİLE KOLAY  :'( ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTUN BEBEĞİNE  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

FeHi

Tebessüm

Allah kucağına almayı ve sağlıklıca büyütmeyi de nasip eddr inşallah  :)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun  :flowers: :flowers:
Allah sağlıkla kucağına almanı da nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ya-semin

tebrik ederim, :flowers:  Allah tamamına erdirsin inşallah ..
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

KasrıCinan

hayırlı olsun ALLAH tamamına erdirsin insallah :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

nihalll

arkadaşlar ben daha şimdi tesadüfen gördüm benm için açılmış başlığı hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim sağolun evet çok şükür 12 yıl sonra benmde bebğim olacak rabbim isteyen herkese nasip etsin dualarım sizlerle çarşamba günü keseyi görmek için gidicez daha bi heycanlıyımm şimdi inş kötü bişe çıkmazda görrürm bebeimi
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

suzannn

Alıntı yapılan: nihalll - 01 Ekim , 2011, 15:46:31
arkadaşlar ben daha şimdi tesadüfen gördüm benm için açılmış başlığı hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim sağolun evet çok şükür 12 yıl sonra benmde bebğim olacak rabbim isteyen herkese nasip etsin dualarım sizlerle çarşamba günü keseyi görmek için gidicez daha bi heycanlıyımm şimdi inş kötü bişe çıkmazda görrürm bebeimi
İNŞALLAH CANIM GÖRÜRSÜN BEBEĞİNİ ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

nihalll

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 01 Ekim , 2011, 15:47:40
İNŞALLAH CANIM GÖRÜRSÜN BEBEĞİNİ ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH
sağoool cnm amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inş
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet cnm senin icin actim cok mutlu oldum haberi alinca  :opucuk: icini ferah tut insallah sagliklan hersey yolunda gitcek  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

nihalin diğer konusunda öğrendim dün hamile olduğunu nasıl sevindim hep aklımdaydın
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 12 senelik hasret sona erecek inş.  :amin: :amin: tbrik ederim darısı tüm bekleyenlere canım  :opucuk: