12 sene bekleyisin sonunda nihall arkadasimiz hamile:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 25 Eylül , 2011, 00:42:15

« önceki - sonraki »

krizantem84

cok sevindim tebrik ederim :flowers: :flowers: :flowers:  RABBIM tüm isteyenlere hayirli,sagliklisiyla nasip etsin insallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

karapnr

allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: uzun bir aradan sonra sıkı sıkı tutunsun annesine meleği  :nazar: :amin: :amin:

oslemturgay

SeliN59

CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH TEBRİKLER...

Balböceği

Allah tamamina erdirsin canim rabbim kucagina almayida nasip etsin  :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: çok sevindim :nazar: :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Canım senin adına .ok ama çok sevindim, Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

Nezo

Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Çoook Sevindim Rabbim Kucağına Almayı da Nasip Etsin Tebrikler.  :flowers:

suzannn

hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok uzun seneler beklemişsin mucizeni allah ayırmasın

aydinays

Canım hayırlı olsun. İnşallah kolay geçen bir hamileliğin olur. Ve de sağlıkla yavruna kavuşursun.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

gökkusağı

hayırlı olsun sağ salim kucağına alırsın inş  :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

bihterp3416

hayırlı olsun.. Raabim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip eder inşş  :amin:

cano_m

:nazar: allahım bu kadar beklemenin karşılığını o kadar güzel mükafatlandırmış ki bu bebeğin adı mucize bebek. arkadaşımm çokk çokk sevindim. biz 2 sene bekledik zor geldi allahh sana öyle güzel sabır vermiş ki  :opucuk: rabbim kucağına aldığın günleride nasip etsin. sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin allah hepimize inşallahh  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: