19 Nisan , 2024, 06:45:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ayşem(doğangüneş) kızını kucağına aldı çok şükür

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 22 Eylül , 2011, 13:49:23

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

tebrik ederim arkadaşım yaşı uzun olsun güle güle büyüt bebişini ne güzel haberler hepiniz pıt pıt doğurmuşsunuz  :k06: Allah sıkıntılarını göstermesin evlatlarının  :amin:

esma...

Alıntı yapılan: doğangüneş - 01 Ekim , 2011, 20:52:49
Alıntı yapılan: esma... - 30 Eylül , 2011, 23:47:39
ayse yle bırlıkte bende hamıle kaldım sayılır 9 ay boyunca yedın benı ayse :ehi: :ehi:allah analı babalı buyutsun :amin:

saol cnm Allah razı olsun :opucuk:

kız tek sen mi senle birlikte kaç kişi doğurdu varya  :ehi: :ehi: hele irem başını aldı konyaya kaçtıda kurtuldu elimden :toothy10: :toothy10:
aynen valla nedır senden cektıgımız baya ugrastık ama guzel oldu sonu :k06:yesın onu teyzesı(gormeden bıle sevıyorum  :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ekim , 2011, 16:07:12
tebrik ederim arkadaşım yaşı uzun olsun güle güle büyüt bebişini ne güzel haberler hepiniz pıt pıt doğurmuşsunuz  :k06: Allah sıkıntılarını göstermesin evlatlarının  :amin:

çok saol cnm  :opucuk: darısı sağlıcakla size olur inş. :amin:

esmacım bu da sana  :opucuk:

Ya-semin

tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

KONYALI

aysem ya kusura bakma gecen geldıgımde acıl cıktım kızım ağladı,senı tebrık bıle edemedım...cnm sanada bebegıne masallah,allahım sağlıklı uzun ömürler versın evladına...nasıl guzel bır duyguymus ben ılk defa yasıyorum ama her seferınde aynı seylerı hıssedersın herhalde,evlat kokusu bambaskaymıs cnm...

doğangüneş

Alıntı yapılan: Ya-semin - 05 Ekim , 2011, 22:38:40
tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Allah razı olsun cnm  :love9:

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Ekim , 2011, 22:03:37
aysem ya kusura bakma gecen geldıgımde acıl cıktım kızım ağladı,senı tebrık bıle edemedım...cnm sanada bebegıne masallah,allahım sağlıklı uzun ömürler versın evladına...nasıl guzel bır duyguymus ben ılk defa yasıyorum ama her seferınde aynı seylerı hıssedersın herhalde,evlat kokusu bambaskaymıs cnm...

ne kusuru cnm anne olunca herşey caiz :k06: hamdolsun cnm sıra sıra alıyoruz bebeklerimizi kucaklarımıza evt cnm aynen dediğin gibi bin evlat olsa binide ayrı olur eminim buna hepsinde ayrı bi lezzet var rabbim dileyen herkeslere yaşatsın bu güzel duyguyu inş. :amin: :amin:

medine

canim tebrik ederim biraz gec olduu ama Allah anali babali buyutmeyi nasip etsinn  insallah :amin:
sen benim herseyimsinn:)