20 Nisan , 2024, 06:57:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ayşem(doğangüneş) kızını kucağına aldı çok şükür

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 22 Eylül , 2011, 13:49:23

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşem sonunda kızına kavuştu Allaha şükür kızlar  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
melis zehra 48 cm 3600 gr olarak dünyaya gelmiş,ikiside iyiymiş maşallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah uzuuuuuuuuuuuun ömürler versin canım,hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:
dünyamıza hoşgeldin nazlı bebeğim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

derbeder

aysemizin gozu aydin olsun, Rabbim kizinin dugununude gostersin insaAllah  :love9:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

GELSQMİNQ

hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün inşallah

Balböceği

Ay cok sevindim yaa 2 gun gelmedim masallah herkes dogum yapmis  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Rabbim kuzulara hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin:
Ayse'm gozun aydin olsun, Rabbim size bagislasinnn cok sevindim canim ya  :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENİM RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN BOL SUTLU GUNLER  :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canım Ayşem gözün aydın olsun, allah analı babalı büyütsün. Maşallah evinin üçüncü meleğide geldi. Allah kızına sağlıklı, güzel uzun ömürler versin. Rabbime hayırlı bir kul sanada hayırlı bir evlat olsun inşallah. Bol sütlü az gazlı günler dilerim canım benim. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

yellowrose

ayşem de kavuştu kızına  :k06:
Allahım ikisisnede sağlık sıhhat nasip etsin, uzuuuuuuuun ve güzel bi ömrü olsun melis'in  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

EnDuruYanım

:wav: oleyyyy cok mutlu oldummm.. sonunda bır bebegımız daha geldi  :wav: :occasion16: :occasion16:  maasallah hepsı saglıkları ıle gelıyor :nazar:

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH GÖZÜNÜZ AYDIN ÖMRÜ UZUN SAĞLIKLI MUTLU OLSUN İNŞALLAH

burcum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmm gözün aydın Allah analı babalı büyütsün bol sütlü günler diliyorum arkadasımm :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

gözün aydın cnm tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inş

ORNA

gözümüz aydın olsun bir kızımız daha oldu allah bu sayıyı kat kat arttırsın  :amin: :amin: :amin: sağlıklı bebeklerimiz olsun  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

gözünüz aydınn canım..  hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün :flowers: :flowers: