Doğumdan sonra saçlar...

Başlatan tgbybr, 26 Eylül , 2011, 10:45:01

« önceki - sonraki »

tgbybr

kızlar merhaba. bebeğim 4 ay 8 günlük. doğumdan sonra saçlarım çok gürleşti ama son 1 haftadır avuç avuç dökülüyor. ne yapacağımı bilmiyorum. bu sorunu yaşayan var mı?

Lă_Tăhzen!

canımm her annenın  yasadıgı sorun hamılelıkte gurlesen guzellesen saçlar dogumdan sonra ozellıkle emzırme donemlerınd hormonların degısmesı sonucu dokuluyor malesef kestır saçlarını benımde cok dokuluyoduu kestırdım sonra durdu dokulmesı   bioder şampuan da ıyı dıyolar hıc kullanmadım ama tavsıye eden cok oldu 

her ay uclarından kestır saçlarını kesın bır çözum olmasada en azından bı muddet ıdare edersin  ;)

suzannn

benim görümcemin doğumdan sonra çok saçları döküldü sonradan çıktı bi kaç ay sonra çocuk 2 yaşında anca kendi haline dönebildi

°•.ℓανιηуα.•°

canım benimki de çok güzel uzamıştı,gürleşmişti ama son bi haftadır inanılmaz dökülüyo. heyretler içerisindeyim.  :sad1: nurun dediği gibi bioder iyi bi şampuan. eskiden bi ara kullanmıştım çook iyi gelmişti. sanırım yine almak zorunda kalıcam  :y25:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

canım bazısında hamileyken gürleşirmiş bazısında dökülürmüş..ben hamile kalmadan önce çok dökülürdü hamilelikte baya gürleşti doğumdan sonra hepsi dökülürmüş bunların öle diyolar bakalım dökülmese daha iyi amaa  :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimde hamileyken süperdi,çeksem bile 1 tel saç gelmiyordu
ama 1 aydır acayip dökülüyor nerdeyse belimde saçım ama maalesef kestirmem gerekiyo
çünkü şampuan olarak zaten bioblas kullanıyorum,
saç dökülmesine karşı çok etkili ve güzel
,başkada bir çözüm bulamıyorum,en yakın zamanda kestirmeliyim

<<AyBüKe>>

Off off benimde öyle avuç avuç dökülüyo resmen yaa, çok üzülüyorum  :sad1:  Kısacık kestirdim saçımı ama yine dökülüyo ne zamana kadar devam edicek bakalım  :dontknow:

hümeyra_t_e

inanmıyorum ya bende bu sorun tek bende var zannediyodum hamileyken çok güzeldi saçlarım şimdi inanılmaz dökülüyo ardı arkası kesilmiyo tararken kestiricem artık ne zaman biticek bu dökülmeler fikri olan varmı

Aytii

bende Yalovadayken kestirdim

önü uzun arkası kısa olan model birde sarı gölge attırdım

hala dökülüyolar  :sad1: emzirirken normal diyolar

anneme sormuştum kestirsende dökülür demişti

ama enazından şuanda bişeye benziyo saçlarım ;D önceden çok fenaydı  :-\ artık nezaman toparlar bilmem  :'(