doğumdan sonraki beden ölçünüz

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 22 Eylül , 2011, 10:37:09

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar ben doğumdan önce 38 çok nadir 40 beden giyiyordum
5 kilo fazlam kalmasına rağmen 44 beden etek aldım en son ve şoktayım
acaba kalan kilom göbek bölgesinde yoğunlaştığı içinmi böyle,5 kiloda bu kadar fark etmemesi gerekmezmi

derbeder

belki vucudunda sislik vardir canim, ya da eteklerin bedeni markadan markaya degisiyor olabilir.

eski kiyafetlerine girebiliyormusun mesela? bu sekilde biraz fikir sahibi olabilirsin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bir de doğumdan sonra vücut eskisi gibi sıkı olmuyor. o yüzden fazla kilon olmasa bile vücut gevşediğinden daah kilolu gibi görünüyorsun

burcum

hamile kalmadan önceki kıyafetlerime giriyorum 36-38 beden arası değişiyor markalara göre ama hiçbir zaman doğum yapmamış halimize dönemiyoruz boğumlar bölgesel yağlar kaldı :k06: bazı markaların kalıbı dar oluyor ondan kaynaklanmış olabilir :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

eski kıyafetlerim olmuyor tabiki
adet olmadım daha hiç acaba karnım şişmiki
ya doğum önceki bedenine dönen varmı yoksa herkes benim gibimi

burcum

ben doğumdan önceki bedenime döndüm canım ama sen hem regl olmamışsın bu büyük bir etken su tutuyor çünkü vücut hem doğum yaptıktan sonra 1 sene içerisinde vücut kendini toparlıyor :icon_thumright:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Eylül , 2011, 11:39:16

kaç aydır adet olmuyosun tatlımm  :icon_scratch: doğumdan sonra bu kadar uzun süredemi olunmuyor adet  ???
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

5.5 ay olacak nagişim
1 yıl olmayanlar da varmış,ilk ay olanlarda

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Eylül , 2011, 11:57:29
5.5 ay olacak nagişim
1 yıl olmayanlar da varmış,ilk ay olanlarda

bende duydum emzirenler adet olmazmış hemen. Ayşegülcüm bencede vücudun adet olamdığın için şiştir. Sonuçta biz hamile kalamdan önce 1 hafta adetimiz gecikse nasıl vücudumuz şişerdi. Onu düşünsene. Adet olduğunda bence değişecektir vücudun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Eylül , 2011, 11:39:16

Canım bende doğum kilomu vermeme rağmen hala bazı ski kıyafetlerime olamıyorum kalıpla alakalı bence. Yeni kıyafet sadece bir tane şifon elbise aldım oda 40 beden oldu şaşırdım. Şuanda tahminen bende ya 44 yada 42 bedenimdir  :sad1: :sad1:

Aytii

canım ben 38 40 giyiyodum hala bazı kıyafetler oluyor mesela 7 kilo fazla olmasına rağmen oda nasıl oluyo bende anlamadım  :dontknow: ama bazısı olmuyor. yeni kıyafetler alcam mecburen. işe başlayacağım yakında ozamana kadar gitmez ama kesin kıyafetleri alırım işe başlayınca yoğunluktan erir giderim o kıyafetlerde elimde patlar  :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşegülüm bazı kıyafetlerin kalıpları dar oluyo. ya da dediğin gibi belki adet olmadığından karın bölgen şiştir.

ay kızlar ben tam bi facia oldum. 12 kilo almıştım. 7 kilosu gitmişti. ama 2 sini yine aldım... ben doğumdan önce de dombiktim 42-44 giyiniyodum ama şimdi 46 beden bi pantolon almak zorunda kaldım. ve çok azimlendim,şu emzirme olayı bitsin 20 kilo vercem  :icon_thumright:

yellowrose

kızlar ben 61 kiloyla doğuma girdim çıktığımda 54 kiloydum, 8 gün oldu doğum yapalı ve şu anda 57 kiloyum :( ve bayaa göbeğim var  :-ooo
ne zaman eski halime dönücem ben  :cildir:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar 36 beden giyiyordum doğumdan önce sonrasında kilo verdikçe bazı kıyafetlerıme gıyebılıyordum kot pantalonlarıma giremıyordum olmuyordu düğme kapanmıyordu  1o gün öncesine kadar ama adet oldum ve inanın amelıyat bölgesinde o şişlik birden bire acaip azaldı artık kotlarımıda rahat g,yebiliyorum bukadar çabuk adet olacagımı düşünmüyordum ama gercekten adet olmak buyuk rahatlıymış epey yoğun geldi ve gercektende rahatladım :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok şanslısın.... ben daha adet olmadım. davul gibiyim  :y25: :y25: :y25: