(susanna) Sezen Arkadaşımız da Zeynep'ini Kucağına Aldı Çok Şükür

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 21 Eylül , 2011, 19:14:48

« önceki - sonraki »

suzannn

hayırlı olsun gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm  :opucuk: masallah bugün ne bereketliymis kac dogum olmus  :k06: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

SeliN59

krizantem84

cok sevindim hayirli ugurlu olsun RABBIM ANALI BABALI büyütmeyi nasip etsin.insallah hamileleri tamamina erdirsin,doguma yakinlarida kurtarsin ALLLAHI SEN BÜYÜKSÜN :amin:

aydinays

Canım benim çok şükür zeynebini aldın kucağına. Bak zeynep babasını bekledi. Beraber karşıladınız kızınızı. Allah analı babalı büyütsün. İlk önce rabbime hayırlı kul, sonrada size hayırlı evlat olsun. Bol sütlü ve gazsız günler diliyorum. Rabbim bir ömür sizi hiç ayırmasın.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun, Rabbim sana bagislasin..
Bol sutlu gunler canim  :flowers:

...ŞehzadEfe...

2 kilo 760 grm doğmuş zeynep 49 cm miş annesiyle bakışıyorlarmış  :love9: :love9:  ikiside çok iyi şükürler olsun yarın hastaneden çıkıcaklarmış  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

seelamlar herkeze  :love7:
guzel dilekleriniz hayir dualariniz icin rabbim hepinizden razi olsun

sukurler olsunki kizimaa kavustum teyzeleri rabbim herkeze bu duyguyu yasamayi nasib etsin insallah

carsaamba sabah 9 olmadan hastaneye yatisim yapildi, cati muaynesi yapildi 1 cm acikligim vardi hemen suni sanci verilmeye basladi saat 5.30 a hadar bekledik ama dr un zorlamasiyla bile olsa 2 cm den yukari cikmadi acikligim saat aksam 6 da gule oynaya sipinal anesteziyle sezeryana alindim ve 6.20 de kizimin ilk sesini duydum  :love9:
2 kilo 760 gr cik dogdu zeynep aselim 49cm ufacik bi bal betegi  :love7:
enn kisa zamanda fotosunu paylasicam canim arkadaslarim simdilik haber vereyim istedim hepiniz allaha emanet olun  :amin:
kizim ve ben kocaman kocaman opuyoruz sizleri  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: susanna - 22 Eylül , 2011, 16:25:51

sukurler olsunki kizimaa kavustum teyzeleri rabbim herkeze bu duyguyu yasamayi nasib etsin insallah

carsaamba sabah 9 olmadan hastaneye yatisim yapildi, cati muaynesi yapildi 1 cm acikligim vardi hemen suni sanci verilmeye basladi saat 5.30 a hadar bekledik ama dr un zorlamasiyla bile olsa 2 cm den yukari cikmadi acikligim saat aksam 6 da gule oynaya sipinal anesteziyle sezeryana alindim ve 6.20 de kizimin ilk sesini duydum  :love9:
enn kisa zamanda fotosunu paylasicam canim arkadaslarim simdilik haber vereyim istedim hepiniz allaha emanet olun  :amin:

teyzesi onu çooookk öpüyorrrrr  :nazar: bal peteğini kokla annesi yerim onu benn  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

GELSQMİNQ

hoş gelmiş zeynep asel bebek kızımın adaşı  :)  tebrik ederim  tatlım allah analı bablı büyütsün inş

@@@gözde@@@

Allah analı babalı büyütsün canım :nazar: prensesin hoşgeldi yeni dünyasına :opucuk:

seda87

allah hayırlı tesin canm çoook sevindim bool sütlü günleriniz olur umarım :amin: :amin: :amin:darısı bizlerin başınaa
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: susanna - 22 Eylül , 2011, 16:25:51

canım gözün aydın.hayırlı olsun.hosgelmis zeynep bebek.Allah bahtını açık etsin insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ