şükürler olsun KONYALI bebeğini kucagına almış.... :)

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 21 Eylül , 2011, 13:51:14

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KONYALI - 28 Eylül , 2011, 22:29:38
arkadaslar hepınıze ayrı ayrı tesekkur etmeyı cok ısterdım..ama kısıtlı zamanım oldugu ıcın tek msj la hepınıze cok tesekkur edıyorum,guzel dıleklerınız ıcın allah razı olsun..allaihım tum evlat ısteyen arkadaslarımın kucağını doldursun,hamile arkadaslarımıda bır avazda evlatlarını sağlıklı bır sekılde kucaklarına almayı nasıp etsın..kızım cok guzel,bugun 8.gunumuz olmus bıle..butun vaktım onunla gecıyor..yalnız gece uykularımız henüz çok düzensiz..sütümüz gayet iyi,gazımız 2 gündür felaket var ama benım mıdem bozulmus mınıgım benım yuzumden gaz sancısı cekıyor..agrılarımda hafifledi,cuma günü doktora gıdıp bandajı actırıcaz...dogum hıkayemide anlatıcam sizlere kızlar...şimdilik hepinize teşekkürler
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:guzel prensesı cok opuyorum  :opucuk: kımbılır ne kadar tatlıdır allah bagışlasın canım  :amin:

KONYALI

evet cnm evlat bambaskaymıs..hamıleyken anlamıyorsun ama kucağına aldıgında karsılıksız onunsun..herseyınle her anınla...allahım senıde bebeğinide sağlıkla kurtarsın ınsallah

xxcansuxx

canım nasılsın yaşı uzun olsun tekrardan kızının nasıl geçiyor günlerin doğum hikayeni paylaştın mı bakıyorum msnde yok foto falan yeğenimin  :dontknow: :k06:

SABIRTAŞI

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH....MAŞŞALAH BEN GEÇ GÖRMÜŞÜM KOCAMAN OLMUŞTUR BEBİŞİN ALLAHIM YAVRUNLA SEVDİKLERİNLE BİR ÖMÜR MUTLU ETSİN İNŞALLAH SENİ.. :k06:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2011, 22:24:50
canım nasılsın yaşı uzun olsun tekrardan kızının nasıl geçiyor günlerin doğum hikayeni paylaştın mı bakıyorum msnde yok foto falan yeğenimin  :dontknow: :k06:

cnm ıyıyım cok sukur..dogum hıkayemı gormussun..msn yı actım bugun ama sen yoktun...

KONYALI

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Ekim , 2011, 01:00:42
Alıntı yapılan: KONYALI - 28 Eylül , 2011, 22:29:38
arkadaslar hepınıze ayrı ayrı tesekkur etmeyı cok ısterdım..ama kısıtlı zamanım oldugu ıcın tek msj la hepınıze cok tesekkur edıyorum,guzel dıleklerınız ıcın allah razı olsun..allaihım tum evlat ısteyen arkadaslarımın kucağını doldursun,hamile arkadaslarımıda bır avazda evlatlarını sağlıklı bır sekılde kucaklarına almayı nasıp etsın..kızım cok guzel,bugun 8.gunumuz olmus bıle..butun vaktım onunla gecıyor..yalnız gece uykularımız henüz çok düzensiz..sütümüz gayet iyi,gazımız 2 gündür felaket var ama benım mıdem bozulmus mınıgım benım yuzumden gaz sancısı cekıyor..agrılarımda hafifledi,cuma günü doktora gıdıp bandajı actırıcaz...dogum hıkayemide anlatıcam sizlere kızlar...şimdilik hepinize teşekkürler
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:guzel prensesı cok opuyorum  :opucuk: kımbılır ne kadar tatlıdır allah bagışlasın canım  :amin:

saol teyzesı,senınde az kaldı..allahım sağlıkla sizide kurtarsın sende sağlıkla oğlunu al kucağına inşallah

KONYALI

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 11 Ekim , 2011, 22:01:28
GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH....MAŞŞALAH BEN GEÇ GÖRMÜŞÜM KOCAMAN OLMUŞTUR BEBİŞİN ALLAHIM YAVRUNLA SEVDİKLERİNLE BİR ÖMÜR MUTLU ETSİN İNŞALLAH SENİ.. :k06:

saol cnm 25 gunluk olduk teyzesı..cuma gunu 1.ayımız olcak ınsallah

xxcansuxx

konyalı nerdesin bebişle hayat nasıl annelik nasıl  :love9: :love9:
ciddi misin maşaallah 25 günlük mü oldu doğan büyüyor işte  :nazar: :nazar: nasıl emiyor mu seni... kendin mi bakıyorsun annenler yanında mı

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2011, 22:03:26
konyalı nerdesin bebişle hayat nasıl annelik nasıl  :love9: :love9:
ciddi misin maşaallah 25 günlük mü oldu doğan büyüyor işte  :nazar: :nazar: nasıl emiyor mu seni... kendin mi bakıyorsun annenler yanında mı

tabı teyzesı buyudu kızım, kendı annem yanımda cnm..evı yakın annemın hergun gelıp gıdıyor..kayıvalıdemde sevmeye gelıyor :k06: :k06:
e iş olunca kız anaları yapıyor maalesef

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

KONYALI

Balböceği

çok tatlı maşallah subhanallah  :nazar: :nazar:
Rabbim nazarlardan korusun  :amin:

KONYALI