25 Nisan , 2024, 14:32:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun KONYALI bebeğini kucagına almış.... :)

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 21 Eylül , 2011, 13:51:14

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

21 Eylül , 2011, 13:51:14 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2011, 14:00:31 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
kızlar konyalı demin msj attı 3370 gr 49 cm olarak bebeğini kucagına almış ağrısı çokmuş ama umrunda olmadığını yazmış  ;D  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: darısı tum hamişlere  :amin:
bol sütlü ve gazsız günleri olsun inşallahhh  :amin:

CANIM ARKADASIM hayırlı olsun ALLAH ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt:

:nazar: HOŞGELDİN DÜNYAYA ZEREN BEBEK  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

ayyy maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah sağlıkla büyütmeyide nasip etsin :amin: bol bol sütlü gazsız günler geçirsinler :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: darısı bize inşallah :amin:

ORNA

maşşallah allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin: gözün aydın konyalı  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bi bebişimiz daha oldu  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

aydinays

FERAHÇIM MAŞALLAH BAK MİNİK KIZIM KİLO ALMIYOR DİYORDUN. KİLOSUDA BOYUDA GAYET GÜZEL. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN, BOL SÜTLÜ, GAZSIZ GÜNLER DİLİYORUM SİZE,SANADA ACİL ŞİFALAR DİLERİM CANIM. DARISI ŞAFAK LİSTESİNDE OLANLARA VEDE ORDA OLMAK İSTEYENELERE OLSUN.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM BENİM GÖZÜN AYDIN TEBRİK EDERİM  :flowers: :flowers:
ÇOK ŞÜKÜR MİNİĞİNE KAVUŞTUN. :hello2: :hello2:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allaha emanet olun .. maşşallah .. hayırlı uğurlu olsun ..  :love9:

...ŞehzadEfe...

hadi bakalımmmmm ilk bebişimizin haberinin aldık inş diger arkadaslarda iyidir allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun maşallah kuzuya  :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozunaydin canim  :flowers: Allah anali babali buyutsun masallah kuzuma  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
darisi bizlere insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

suzannn

TEBRİK EDERİM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

burcum

derbeder

canim benim cok sevindim, Allah hayirli buyutmek nasib etsin  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

yellowrose

ferahçım gözünüz aydın, Allah analı baablı büyütsün, hayırlı, sağlıklı, uzun bir ömür nasip etsin yavruşuna canım :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ツgöçmen_54 ツ

çok sevindim.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :opucuk: çok geçmiş olsun

GELSQMİNQ

TEBRİKLER CANIM ALLAH MELEĞİNİ SİZE BAĞIŞLASIN BOL SÜTLÜ GÜNLER

°•.ℓανιηуα.•°

hadi gözün aydın canım benim... bol sütlü ve az gazlı günler  :flowers: