cinsiyeti erken öğrenenler doğrumu çıktı değiştimi?

Başlatan __nil__, 20 Eylül , 2011, 19:17:20

« önceki - sonraki »

__nil__

doktorum bugün büyük ihtimalle kız dedi.ama daha erken yanılabilirim dedi.merak ettim sizlerden de erken öğrenenler sonradan değiştimi dktorunuzun fikri

doğangüneş

BEN İLK OĞLUMU 14.HAFTADA 2.OĞLUMU 12.HAFTADA ÖĞRENDİM DOĞRU ÇIKTI :love9:
ŞİMDİ NASİPSE KIZIM OLACAK 14.HAFTADA ÖĞRENDİK..BEKLİYORUZ BAKALIM HAYIRLISIYLA  :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Eylül , 2011, 19:21:59
ŞİMDİ NASİPSE KIZIM OLACAK 14.HAFTADA ÖĞRENDİK..BEKLİYORUZ BAKALIM HAYIRLISIYLA  :love9:

maşallah canım size.kesin değil dedi doktor.kimseye söylemedik bizde.bişiler almayın bekleyin dedi.ondan sordum.ben beklemekten yanayım ama eşim başladı kızım diye sevmeye

KONYALI

bana 12.haftada %80 erkek dedi doktor,sonra bır baktıkki kız cıktı

doğangüneş

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Eylül , 2011, 19:26:56
Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Eylül , 2011, 19:21:59

maşallah canım size.kesin değil dedi doktor.kimseye söylemedik bizde.bişiler almayın bekleyin dedi.ondan sordum.ben beklemekten yanayım ama eşim başladı kızım diye sevmeye

BENCEDE Bİ SONRAKİ KONTOLÜNÜZÜ BEKLEYİN..BÜYÜDÜKÇE DAHA NETLEŞİYOR..RABBİM HAKKINIZDA EN HAYIRLISINI VERSİN İNŞ. :amin:

Demet_dk

BANADA 12 HAFTADA ERKEĞE BENZİYO DEMİŞTİ DOĞRU ÇIKTI  :laughing7:

HALAMIN GELİNİNE 6 AYA KADAR KIZ DEDİ SONRA ERKEK ÇIKTI  ;D

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 20 Eylül , 2011, 19:28:43
bana 12.haftada %80 erkek dedi doktor,sonra bır baktıkki kız cıktı

bana yüzde oran söylemedi de kıza benziyor ama kesin diyemem dedi.

__nil__

Alıntı yapılan: Demet_dk - 20 Eylül , 2011, 19:32:05
BANADA 12 HAFTADA ERKEĞE BENZİYO DEMİŞTİ DOĞRU ÇIKTI  :laughing7:

HALAMIN GELİNİNE 6 AYA KADAR KIZ DEDİ SONRA ERKEK ÇIKTI  ;D

birdahaki aya kadar da beklemek zor yaa.2 hafta sonra filan çağırsa doktor keşke

seda87

hadi hayırlsıı canm ama bekle derim ne olur ne olmaz bir kaç hafta sonrada erkek diebilir doktorun :muzz: :muzz: :muzz:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Aytii

aman canım 1 ay neki eskiden doğunca öğrenilirdi  :)

bana 13+ da erkek dedi öyle oldu

laracroftt

valla bana 16 haftalıkken kız dedı. Gecen hafta 21 haftalıktım yıne kız dedı %97 dedı hatta. Ama yorumları okuyunca gozum korktu erkek cıkarsa son anda kalpten gıderım herhalde, kızım dıye sevıyorum bebegımı cunku  ::)

Lă_Tăhzen!

erkek denılırse   yanılabılıyor ama kızda denılınce  yanılmıyolar geneldee  :D 

cunku kımden duyduysam erkek denıldı de kız oldu dıye duydum buna bende dahıl annemgıl 9 ay boyunca erkek beklemıs hersey mavı mavı cıka cıkaa ben cıkmısımm  :ehi: babam yanlıslık oldu dıye  hasekiyi ayaga kaldırmısss  :k06:

burcum

benim kızıma 12 haftalıkken erkeğe benziyor dedi çok hareketli genelde erkek bebekleri  bu kadar hareketli olur dedi 16 haftalıkken kız olduğunu alttan ultrasonla bakarak öğrendik hep sakladı benim uslu kızım :k06: eğer geç gösteriyorsa kız erkenden gösteriyorsa erkek oluyor genelde yani diğer bir tabirle erkeklerde 12.ci hafta da bile gösterebiliyor ama kızlar nazlı 20.ci haftaya kadar göstermiyor :icon_thumright:

hümeyra_t_e

bende 16.haftamda ögremdm erkekti ve erkek dogdu :k06:bende kiz denilince yanılma payı yüksek biliyorum

laracroftt

doktorum, erkekse erkektır yanılma payı yoktur ama kızsa %3 fıre herzaman vardır dedı. Bebegın hayaları kımı zaman doguma yakın, kımı zaman dogumdan sonra, bazılarınınsa operasyonla asagı ındıgını soyledı. Ben onun yalancısıyım valla, son anda erkek derse kıyametı koparırım  :ehi: